Střípky

Max
22.10.2009 20:47
Základní souhrn formátovacích možností, které v článcích lze využít. Pamatujte ale že méně je někdy více, více je někdy méně ... stejně jako více je někdy více a méně je někdy méně. Zkrátka co je navíc, to překáží.
30.4.2016 10:20 - Kostivít
Mám otázku. Můžu sem nějak vkládat soubory ze svého počítače, aniž bych je musel mít na internetu?

Předem děkuji za odpověď a promiňte, pokud jste na to už odpovídali (nechci se prohrabovat 220 komentáři)
2.5.2016 00:48 - Gurney
Z počítače jdou takhle vkládat obrázky k článkům, v ostatních případech je potřeba soubory nejdřív někam uploadnout a pak na ně dát odkaz (viz. dole URL nebo pro obrázky IMG).

Co jsi chtěl vložit? Pokud to není jen o tom, že chceš do diskuze postnout nějaké obrázky (což se tedy taky dá, ale je potřeba to nejdřív někam uploadnout a věřím že to uživatelé zvládnou sami), tak to můžu uložit přímo do souborů Kostky jako to dělámě třeba s dobrodružstvími.
23.2.2017 14:39 - Maelik
Gurney: Řekněme, že bych měl překlad dobrodružství, který bych chtěl hodit přímo na kostku.Původní plán byl udělat článek/úvod k diskuzi, abych měl prostor na vysvětlení o co jde..takovou, řekněme anotaci a pak na konec anotace mít odkaz na stažení, jako v tebou poskytnutém příkladu. Šlo by to nějak zařídit?
24.2.2017 10:44 - Gurney
Když mi pošleš soubor s dobrodružstvím, případně i co chceš do anotace, těla článku a obrázek, tak pro mě není problém takový článek vytvořit a připsat ti ho jako autorovi. Podrobnosti v PM.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19431185722351 secREMOTE_IP: 18.210.11.249