Střípky

Autorská citace #21
3.5.2019 11:41 - Pastýř
To je vybornej clanek.
Ze zkusenosti, ale musim dodat, ze u nas se casto povahove rysy a manyry prekryvaji. Casem jsme dosli k tomu, ze je velka sranda kdyz hrac hraje postavu s nejakym rysem hodne odlisnym od jeho vlastni povahy.
Dodnes si vzpominam na kamarada, ktery je povahou bohem a penize neresi, jak hral sveho lakomce. Jeho Harpagon pulici gresle (medaky), se stal legendarnim a dodnes v nas vzpominka na nej vyvolava cukani v koutku ust.
Nicmene v praxi to byl jak manyr, tak povahovy rys.
Autorská citace #22
3.5.2019 11:54 - York
Pastýř: Jop, to je vlastně to, co říkám já. Něco si vybereš nebo vylosuješ a pak z toho odvozuješ další, související rysy, čímž to dál zvýrazňuješ.

edit: Ještě mě k tomu napadá, že jako nástroj pro GMa na tvorbu zajímavých NPCček se to dá použít taky, ale neplatí tam omezení, že z toho musí lézt snesitelná postava do družiny (byť se to teda s otravnejma NPCčkama nesmí přehánět).
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.15591788291931 secREMOTE_IP: 3.208.22.127