Tipy a triky

Autorská citace #1
15.10.2015 10:43 - Shako
Hlavní sdělení jednoznačně zůstává: Pojmenovávejte svá CP (rozumně a unikátně)! :-D
Autorská citace #2
15.10.2015 22:58 - sirien
Jo.

Strávit tři session RPGčka s Aleou a Aljou mi zaslouženě zopakovalo lekci, na kterou zase nějakou dobu jen tak nezapomenu.


EDIT: nicméně hlavní sdělení spíš měl být obecný rámec role NPC v příběhu spolu s nějakými úplnými základy toho, jak je tvořit a jak s nimi v příběhu zacházet. Původně jsem chtěl na tohle téma nastřelit nějaké jiné věci, ale zjistil jsem, že by možná bylo trochu nešťastné jít na konkrétní záležitosti bez základů, tak jsem napsal tohle abych měl "jištěná záda" až budu psát ty další věci okolo. Když totiž píšu článek o X a pak zjistim, že se musim v jednom místě zarazit, udělat krok zpátky a vysvětlit nějaké úplné základy něčeho abych mohl pokračovat, tak to je dost otravné.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.20477199554443 secREMOTE_IP: 18.234.255.5