sir thomas
18.9.2010 01:11
De tenebris: organizace
Organizační diskuse, kde se řeší všechno ohledně volného času hráčů a časů hraní. Taky je zde vše, co se nevejde na nástěnku.

Běžný termín hraní: Čtvrtek 16:00--20:00
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
13.1.2013 11:32 - Macintoush
Tak jo tak podle rozvrhu bych měl mít středu odpoledne volno (zatím taky pondělí odpoledne mimochodem) Jak to je u vás? Kdy budete něco vědět?
15.1.2013 14:42 - draca
Pokud si to pamatuju dobre tak rozvrh delam 29.1 od 16:00 to je utery takze vedet bych mel 27...to je al prerelease mtg takze driv jak vecer to nebudu zjistovat...
18.1.2013 21:00 - sir thomas
Bump. Já budu svůj rozvrh znát asi od 11.2. -- 16.2., podle toho, jak moc budu nestíhat psát článek k diplomce. Tipuju, že hodně. Na druhou stranu, neměl bych mít moc předmětů a ve středu stejně nic zajímavého nebývá, takže se budu snažit řídit se podle Maca. Pondělí bude možná horší.

Khardix by touhle dobou měl mít trochu ideu o svém rozvrhu, protože na FITu už rozvrh zveřejnili (i když, občas se ještě updatuje), takže už záleží jen na cvičeních. Nic se přede mnou neutají. ;)
23.1.2013 10:52 - Khardix
Ha, tak to jsem ani nevěděl, že už ho máme :) Podle aktuálního rozvrhu bych měl mít volno v pondělí, v úterý i ve středu odpoledne, takže zatím můžu oba navrhované termíny. Nicméně mi v rozvrhu chybí jakákoliv cvičení k zapsaným předmětům, což s tím může docela zamávat.
30.1.2013 11:38 - draca
Utery/streda odpoledne jsou my volna...teoreticky i vpondeli kdyz nepujdu na prednasku...
6.2.2013 21:49 - sir thomas
Nám některým ještě nezačal semestr, ale tuším, že jiní už do školy chodí. A já taky asi nebudu až tak strašlivě zaneprázdněn, jak to vypadalo. Proto se ptám: Nechcete se sejít už příští týden (ve středu)? Než přímo hrát, spíše bych chtěl vyřešit, co konkrétně hrát (a popřípadě trochu začít postavy, pokud zbyde čas). Z toho důvodu bych se také možná sešel spíše v čajovně (nebo hospodě) -- nabízí se klasicky čajovna Za zrcadlem.
7.2.2013 16:19 - Macintoush
Omlouvám se, ale příští středu fakt nemůžu. nejsem v Brně a navíc ten den budu vystupovat na absolventském dnu na své střední škole.
Nicméně mi to připomíná, že bych asi měl nějak rozepsat tu svou nabýdku toho Cold City, že?
7.2.2013 16:44 - sir thomas
Oukej, tím by to bylo vyřešené. V tom případě navrhuju alespoň to, "Co se bude hrát?" vyřešit v herní diskusi.
Macintoush: Bylo by fajn, kdybys o tom něco napsal. Já jsem úspěšně zhlédl Třetího muže a přečetl zásadní část pravidel Cold city, ale rád bych viděl tvůj pohled, jak bys to chtěl hrát.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.044195175170898 secREMOTE_IP: 3.133.87.156