Nerhinn
8.8.2012 15:53
Amazing Encounters
Zápisky: Aiss, Sven1, Sven2, Sven3, ostatní
Užitečné: diskuse, wiki
Ikony: seznam, fungování
.

IKONY
1) Vecna (tak trochu Lich King a tak trochu Princ stínů)
2) Igwilv/Baba Jaga/Démoni/Stínopádové hnusky (Diabolistka)
3) Letní dvůr/Tiandra (Elfí královna)
4) Zimní dvůr/Ledopaní/Herald zimy (ano, všechno hezky pohromadě)
5) Peklo (Asmodeus, Glasya a kdokoli další)
6) Havraní Královna/Maeve (Kněžka)
7) Divoké přírodní síly/gnollové/Zelený dvůr/Nifterlú/Jaseb (High Druid)
8) Vládci Varteny/Stornonti/ Mori (?) (Císař) chápejte jako "civilizace, řád" a lidstvo vůbec

A nyní rozdělení shora uvedených ikon kvůli bodům:
hrdinská (heroic): Císař, Tiandra
dvojznačná (ambiguous): Havraní královna, High Druid
záporácká (villainous): Vecna, Igwilv, Peklo, Ledopaní

Příští hra: ST 3.12.
20.2.2013 23:03 - Nerhinn
Vizuálně si Vartenu představuju jako něco mezi San Marinem (severní část) a Bergamem (jižní část). Zmenšeno na příslušný počet (kolik to bylo? 2000? Ale město je starší, dřív mohlo mít lidí víc) obyvatel.




25.2.2013 12:50 - Shako
Takze streda?
25.2.2013 13:02 - Nerhinn
Počítám s tím.
25.2.2013 14:51 - Beltar
Já doufám, že ano, ještě se nám musí ozvat z realitky, kdy jdeme podepsat smlouvu a středa hrozí :-(
25.2.2013 20:01 - Nerhinn
No a jak dlouho to asi bude hrozit?
25.2.2013 20:38 - Shako
V ramci zvetseni chaosu hlasim, ze se mi uvolnit ctvrtek. Pokud by streda padla...
26.2.2013 08:50 - Almi
Teda, jste úžasní :-)

Takže, Beltara poprosím, aby dal co nejdřív vědět jak je to s tou středou. Z vastní zkušenosti vím, že realitce je fakt srdečně jedno, kdy se smlouva podepíše. Navíc, raději podepisovat později, než-li dřív.

Buď jak buď, mohu stále oba dva dny.
26.2.2013 09:04 - Smud
Me vyrazne vic vyhovuje streda, ale kdyby to neslo jinak, ve ctvrtek dorazim take :)

PS: Lindt Dark :P
26.2.2013 09:25 - Beltar
Já to vůbec nemám jednoduché, protože u toho musí být právník, musíme v bance zároveň podepsat hypotéku a ještě to nějak ověřit na úřadě a to vše v Kralupech. Ale protože zatím nevolají, tak doufám, že středa klapne, případně, že se do 6 stihnu vrátit.
Celé ty roky jsem byl bezproblémový hostitel, takže mi snad pár zmatků odpustíte.
26.2.2013 10:40 - Nerhinn
To není otázka zlobení se kvůli zmatkům, jenom prostě potřebuju vědět do středy do dvou odpoledne, jestli se hraje, abych netrávila šest hodin zbytečně na cestě.
26.2.2013 13:21 - Almi
Beltar: Jasně, to chápu..takže opravdu kupuješ byt? Škoda..každopádně, za to, že jsi byl celé ty roky bezvadný hostitel ti patří právem dík! :-)

..a protože Beltar skutečně odchází, nabízí se otázka - popřemýšlejte, kde případně pak hrát. U mne doma to každý týden není možné (byt se nyní mění v malou kanclář, neb Soňa bude pracovat mnohem více z domova). Nárazově to možné je. Krajním řešením je hrát v nějaké herně, ale to bych vážně nerad :(

ALL: Jinak, stále tedy počítám se středou, pokud neřekne Beltar jinak, aby nevnikal zmatek...
26.2.2013 13:28 - Beltar
To chápu:
Takže dávám ke zvážení, protože už znám program.

Ve středu v 15:00 přijíždím do Mělníka s cílem provést vklad na katastr. Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Když stihnu vše vyřídit do 16:45, tedy za hodinu a půl, tak jsem doma před 6. Když do 17:05, tak jsem doma v 18:15.

Tak co máte nějaké zkušenosti, riskneme úředníky, nebo to odložíme?
26.2.2013 15:33 - Nerhinn
Byla bych tedy raději pro ten čtvrtek, pokud by to bylo pro Smuda a Sethi schůdné; byrokratům nevěřím.
26.2.2013 16:01 - Beltar
Takže odsouváme. LEda by ještě někdo hrozně moc křičel, pak ale musí vzít na sebe veškerou případnou zlobu Nerhinn.
26.2.2013 16:46 - Almi
Fajně, přikláním se k Nerhinn. Mé zkušenosti jsou takové, že raději neriskovat. Na KÚ je možné vše. A ty budeš mít čistou hlavu.

Takže, pokud Smud a Sethi nebudou proti, raději ten čtvrtek (který i mně kapku víc vyhovuje - nebudu muset v pátek brzo vstávat do práce, mám soudní jednání :-)))

PS: Nezapomeňte si updatovat svoje deníky na 18. level! :D
26.2.2013 17:10 - Sethi
Čtvrtek mi nevadí. Tu trochu kultury, co hrozila, oželím.
26.2.2013 23:02 - Shako
Takze ctvrtek?

Jak uz jsem rikal pri vhodne synchonizaci terminu je mozne hrat u nas. Ale nebude to fungovat vzdycky (tak na 70% pripadu by mohlo...).
26.2.2013 23:46 - Almi
Jojo, platí tedy čtvrtek 28.02.2013.

Shako: Hmm, to by bylo fajn! Zbylých 30% by asi šlo hrát u mne nebo pořešit za běhu (nájezd k Meldinovi do garsonky :-))). Což mne těší!
27.2.2013 15:25 - Smud
Oki pocitam se ctvrtkem.
27.2.2013 17:36 - Beltar
Tak jsem byl v 16:30 doma, ti byrokrati nějak makaj :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087889194488525 secREMOTE_IP: 3.140.242.165