Volná diskuze

Sparkle
6.2.2017 10:58
Jarní RPG Day Praha 2017
Setkání fanoušků RPG her. Budete si moci zahrát jednorázové dobrodružství pod vedením zkušených vypravěčů. Večer bude afterparty v blízké hospodě.

Datum: Sobota 25. 3. 2017

Začátek: 13:00

Místo konání: Tomovy hry (ex Mephit), Arbesovo náměstí 14, Praha 5 Smíchov. www.tomovyhry.cz

Hospoda: od 19:00 http://www.utucnaku.cz/ rezervace na jméno "RPG"

Nabízené hry:

Night's Black Agents

"Byli jste jednotkou vojáků v Afgánistánu a poté námezdnými vojáky ve střední Americe. Jedna z vašich posledních operací byla zachránit unesené děvče, ale přišli jste příliš pozdě a ona byla zavražděna. Vůdcem únosců byl upír, kterého se vám podařilo zabít. Na čas jste se rozešli, aby jste se s tím vyrovnali. Po několika týdnech jste obdrželi zprávu od vašeho bývalé velitele, nadporučíka Kelvina: “Pomoc!”. Každý z vás nyní míří do města, aby jste společně odhalili, co se děje."

Hra o vyšetřování a odhalování záhad, postavy budou připravené, pravidla není nutné znát předem.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Hunter, Pavel M., Vladimír Č.

Cavemaster

Příběh z doby kamenné. Hra se vyhodnocuje pomocí kamínků místo kostek.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Klojstr +1, Legition, QAstral, Tarfill, Macintoush

Montsegur 1244

Vážná hra sledující příběhy pronásledovaných kacířů v roce 1244.
Tato hra se hraje bez GMa.

Maximální počet hráčů: 6. Přihlášení: Jay, Morech, Mili P., Ivo D., Filip J., Vojtěch Š.

Star Wars ve Fate

Maximální počet hráčů: 5. Přihlášení: Elgard, Daniel M., Jiří M. +1, Ondřej D.

The Sprawl

Cyberpunk s pravidly na základě Apocalypse Engine.

Maximální počet hráčů: 4. Přihlášení: Gurney, Tomislav, Michal O., Karel H.


Přihlášení, ale nevědí, co budou hrát:
26.3.2017 14:31 - Sparkle
Díky všem že jste dorazili a hlavně všem kdo vedli / moderovali hry. Snad se vám akce líbila. Další bude asi zas někdy koncem listopadu.
26.3.2017 15:39 - Gurney
Akce bezva a díky Kapitánovi za hru, rád jsem si konečně zahrál nějakou Apocalypse hru, navíc kyberpunkovou.
27.3.2017 10:14 - Demonica
Díky všem moc za hru i za konání celé akce.
27.3.2017 12:24 - Tarfill
Já jsem prosim taky spokojenej, Cavemaster pozitivně překvapil víc, než jsem očekával a Vojtěch velmi potěšil s přípravou mapy, uhlíků a fazolí (a vůbec všeho) taky... :)
27.3.2017 14:24 - Sparkle
Charsheety na Cavemaster byly naprosto awesome.
27.3.2017 14:44 - Vojtěch
Já bych také rád poděkoval přítomným lovcům, sběračům, léčitelům, řemeslníkům, válečníkům a vlkům (nechť je jim nebeský pohřeb lehký) za zábavnou hru a kreativní přínos na zvířecí kůži.
27.3.2017 19:51 - sirien
Huf. Hej, taky díky za hru. Sice nějaká zdržení v průběhu způsobila, že jsme dohráli jen 2 kapitoly ze tří, ale doufám, že se i tak všichni dobře bavili a hra se jim líbila :)

Pokud někdo z mých hráčů měl poznámky k použitým pravidlům, zejména kritické, tak si je rád přečtu.
28.3.2017 20:13 - captain66
Dekuji vsem za hru, snad jste si to se mnou uzili. A dekuji i sirienovi a neznamemu hraci, ze jsem si pak vyzkousel nenapadneho wookieho. :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.066789865493774 secREMOTE_IP: 107.23.85.179