Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
1.2.2011 14:16 - sirien
2.2.2011 01:26 - pipux
Z jednoho vypečeného internetového testíku ...

2.2.2011 10:37 - Fibriso
2.2.2011 11:05 - Zarahel
Ten deštník chci!!! Akorát nevím jestli by mi to stálo za to :D Na každám kroku slyšet: " Občanský průkaz prosím! Máte na tu zbraň povolení? "
2.2.2011 12:24 - Hugo
Me vosobne se teda nejvic libi ta savlova rukojet, ale zasejc uznavam ze jsem malo komunitne zalozen a malo nerd... Cili muj hlas v tomto pripade nema az takovou vahu...

Zydar: u nas by se ti tohle stat nemohlo. Chladne jsou (zatim a jeste) nastesti bez papiru...
2.2.2011 12:37 - A15
A proč Broadsword Handle Umbrella má jílec jedenapůlručky? Tedy longsword. Vím, že jsem štoural, ale když geek, tak geek.
2.2.2011 12:47 - Jarik
kdyz chces byt geet,... tak si poridis poradny destnik:
For SW
2.2.2011 12:56 - Colombo
Jarik: trochu kiks, ne? Tohle neni pro SW.
2.2.2011 13:18 - Jarik
ups :D
2.2.2011 14:27 - sirien
bych řek že to pro SW lze asimilovat.

Nejvíc cool je katana, broadsword(longsword) má nicméně také svou úroveň, zvlášť pro ty co mají rádi britský styl...
Saber sword by byla jasná volba každého piráta, jenže žádnej pirát nepotřebuje deštník

Bohové já tenhle obchod nenávidim, kdybych měl po ruce 20 000, hned tam zařvou
2.2.2011 14:34 - sirien
2.2.2011 14:57 - Naoki
Píše:
Bohové já tenhle obchod nenávidim, kdybych měl po ruce 20 000, hned tam zařvou

Ano, taky se tak cítím. Neuspořádáme společný nákup? :D Poštovný je docela drahý pro jednotlivé nadšence :D
2.2.2011 15:15 - Hugo
sirien píše:
Saber sword by byla jasná volba každého piráta, jenže žádnej pirát nepotřebuje deštník


Proc ne. V jakesi nadsenecko herni parodii jsem potkal uz i pirata, co mel savli nakonci s vidlickou na opekani burtu (vcetne toho burta), cili proc ne destnik... Navic zapichnout destnikem je groteskova klasika...

BTW kdyz paraple mohl vyuzitvat jisty Britsky paragan behem operace Market Garden, proc ne pirat...
2.2.2011 16:52 - sirien
Naoki píše:
Ano, taky se tak cítím. Neuspořádáme společný nákup? :D Poštovný je docela drahý pro jednotlivé nadšence :D

S tim co všechno bych si chtěl koupit sobě, Aryi nebo některým mým kamarádům je poštovný naprosto zanedbatelná záležitost

Hugo: Protože pirát si sice může opejkat buřty, ale pirát kterej nemá rád déšť, tj. trochu padající vody, neni žádnej pirát. I ten nejmizernější pirát se umí plavit v bouři, tak k čemu nějakej pitomej deštník.
2.2.2011 16:58 - Ebon Hand
Mohl by to být zákeřný pirát transvestita, který se vydává za dámičku.
2.2.2011 17:07 - Colombo
Námořníci by neměli umět plavat.

O to větší motivace udržet tu zatracenou loď nad vodou.
3.2.2011 11:33 - Hugo
Colombo a EbonHand :-)))

Sirien Nemluvim o sprsce vody, narazim na situaci sermovani s... Kdyz se v z.b. Opicim vostrove sermovalo prorizlym jazykem, dokazu si zive predstavit ze bude nekdo sermovat parapletem... Koneckoncu i pirat muze bejt figurka, ze jo?

Jenze uznavam, podle tebe to nejni dost "frikulin" tudiz to nema cenu dale resit...
3.2.2011 11:36 - sirien
Tak to zase moment... já pirátům absolutně neodpírám možnost deštníkem šermovat případně i někoho probodnout nebo ho otevřít strážím do xichtu a pak je s ním probodnout. Ostatně piráti jsou vyhlášení schopností improvizovat se zbraněmi, že jo. Ale tak nějak předpokládám, že si k těmto účelům pirát ukořistí (třeba od opodál stojící dámy) deštník nový a ne že ho za tímto účelem bude cíleně nosit...
3.2.2011 11:41 - Sethi
sirien píše:
otevřít strážím do xichtu a pak je s ním probodnout.

Se stále otevřeným, samozřejmě.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10074305534363 secREMOTE_IP: 18.119.105.239