Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
7.4.2011 11:40 - Arutha2321
7.4.2011 12:31 - Nerhinn
9.4.2011 12:50 - Arutha
Není zo sice z gaming, ale stojí to za to: http://www.youtube.com/watch?v=WIlpHDywtTI :D
11.4.2011 01:08 - Nerhinn
13.4.2011 21:00 - Sethi
13.4.2011 21:33 - noir
Když jsme u těch jediů, tak o nich konečně udělá něco i česká televize, a to konkrétně zítra. S hrdostí můžu prohlásit, že v tom mám tak trošku pracky...
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1100627928-ta-nase-povaha-ceska/311294340110002-epizoda-vii-jediove-vraci-uder/
13.4.2011 21:51 - Alnag
Noir: Ty teď pracuješ pro konkurenci? :)
14.4.2011 23:11 - Alnag
Noir: Konečně jsem pochopil, proč jsi to dal do sekce pro zasmání, zkouknul jsem to video. Ta banda Jediistů tam vypadá (až na výjimky) jak banda Jehovistů... racionální je tam snad jen ta skupinka SW fanů.

Ale co je snad nejhorší je ten křesťanský kněz... a jeho "pojďme si ji změřit". Ten je argumentačně vybavený tak pro mateřskou školku...

jak pravil Jarik píše:
Ten taky udělal reklamu svojí "firmě".
14.4.2011 23:29 - Jarik
Kdyz uz komentujeme to 'dilo'.
Napadlo mne. Nechce nekdo podepsat muj papir : "Nabozenstvi podle Gumidku"? :)
14.4.2011 23:37 - Alnag
A to myslíš jako ty Haribo medvídky nebo tu Disneyovku? :)
14.4.2011 23:39 - Jarik
mno to jsem neresil. Haribo jsou drsnejsi navrh (ja zvazoval tu Disneyovku).

Tak asi vydam dva papiry. a uvidime, kde bude driv 300 podpisu :D

(OT: na to bych asi nervy nenasel) :D
15.4.2011 06:05 - noir
Alnag: Už jen to, že je tam Dalcor, je super, ne? A moc pěkná je i ta srážka dvou jedi sekt. Sledovat tyhle zmatené anarcho-katolíky, kteří ani nejsou schopní pojmenovat, co cítí, je napůl smutné, napůl k popukání...
15.4.2011 10:30 - Colombo
anarcho-katolíky? Já myslel, že ti lidi si z toho dělají srandu? On to Jediovství myslí někdo vážně?
15.4.2011 10:42 - Alnag
Ano, Dalcor je výbornej a anarcho-katolíci taky.
15.4.2011 10:47 - noir
Colombo: Ta jedna skupinka to bere vážně. A jsou hóódně trapní. I když mluvčí ministerstva kultury (a exreportérka Novy v jedné osobě) oblečená v Leia-bikinách, která se s nima hádá, je taky luxusní :)

Z jiného soudku: Jen abyste věděli, jací upíři dneska frčí a jací připadají děvčátkům sexy (děkuji Sethi za pomoc):
http://krasna.nova.cz/clanek/poradna/nejvic-sexy-upiri-desitka-k-pomilovani.html
15.4.2011 13:34 - Hugo
noir píše:
Z jiného soudku: Jen abyste věděli, jací upíři dneska frčí a jací připadají děvčátkům sexy (děkuji Sethi za pomoc):


Cece zda se mi to (v takovem pripade prosim zde pritomne psychologicky ci psychiatricky vzdelane o zakrok), a nebo...
Ale proc mam takovy pocit, ze ti s nejlepsim bodovym hovnocenim by uspesne spadli do Koukolikovske kategorie deprivant ???
15.4.2011 14:12 - Hugo
noir píše:
Colombo: Ta jedna skupinka to bere vážně. A jsou hóódně trapní. I když mluvčí ministerstva kultury (a exreportérka Novy v jedné osobě) oblečená v Leia-bikinách, která se s nima hádá, je taky luxusní :)


Mimochodem ten prechod kamerou z tech loutek na ty dva jedi panacy (11.56-12.00) jak prisli na Praglcon a vysvetluji do kamery, je tam predpokladam ciste zamerne a umyslne, ze jo?
15.4.2011 14:35 - Alnag
Tak jako ta kamera tam vůbec dělá řadu "investigativních" (čti "manipulativních") záběrů, aby z nich udělala co největší blbce. (Viz též záběr na slepice. Ale to je u nás normálka...)

Hugo píše:
Ale proc mam takovy pocit, ze ti s nejlepsim bodovym hovnocenim by uspesne spadli do Koukolikovske kategorie deprivant ???


Spadli. Ale v souladu s teorií "sexy synů" jsou deprivanti prostě sexy. Se s tím smiř a racionalitu v tom nehledej, žádná v tom není.
15.4.2011 15:03 - Colombo
Píše:
Ale v souladu s teorií "sexy synů" jsou deprivanti prostě sexy.

Wut? Rozumím teorii "sexy synů" ale asi dostatečně nerozumím "deprivantům".
15.4.2011 15:31 - Hugo
Alnag píše:
Spadli. Ale v souladu s teorií "sexy synů" jsou deprivanti prostě sexy. Se s tím smiř a racionalitu v tom nehledej, žádná v tom není.


Tak jako me to vlastne nevadi (imho sam mam antisocialni poruchu, pravda takhle daleko jak tito "borcove" ovsem zase nejsem a nepomohlo by mi ani kdybych si nechal narust zuby), jen jsem tak jako premejslel estli kdyz me takova "hovadina", tim myslim asociace na Koukolika) napada tak jestli nejsem zase mesuge az moc...

Jo a jinak racionalitu v lidech nehledam... Clovece to bych se teprve nahledal (ale radsi mlcim, neb mi odpovis slovy jedne provarene zidovske anekdoty...)

Colombo píše:
Wut? Rozumím teorii "sexy synů" ale asi dostatečně nerozumím "deprivantům".


F. Koukolik, J. Drtilova - Vzpoura deprivantu, pripadne F. Koukolik - Mocenska posedlost (plus dalsi Koukolikovska dila)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.095495939254761 secREMOTE_IP: 18.217.220.114