Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
15.4.2011 15:46 - sirien
VAMPIRE DIARIES SPOILERS ALERT

Píše:
/Damon Salvatore/ vypadá jako obyčejný kluk, ale ukazuje upíry takové, jak je milujeme. Když má špatnou náladu, zakousne se ti bez přemýšlení do krku, ale když jde o lásku, tak je to romantik každým coulem.

...když jde o lásku, je to romantik každým coulem...
...za jeden a půl série Vampire diaries jsem si teda nevšim. Jeho romantika spočívá veskrze ve vraždění bratrů holek, co ho serou tim, že spěj s někym jinym, psychickym dominování holek, se kterejma chce spát a který rovnou při cestě používá jako chodící svačinky a miniony svých démonických plánů a podobně...
15.4.2011 15:54 - Hugo
Sirien #1461

Uebercynicky viz. Hugo #1456, resp. Alnag #1458
15.4.2011 15:59 - Colombo
Hugo: věř mi, kdybych měl čas se tímhle zabývat, tak si od koukolíka něco přečtu, případně bych začal zuřivě googlovat i něco jiného, než jen wiki. Mohl by jsi to nějak shrnout? Teorie sexy synů totiž říká, že pokud je samec dostatečně dominantní, vyplatí se samici se s ním spářit i přes to, že on sám neposkytne žádnou pomoc s péčí o potomky. Protože samici se to vrátí tím, že splodí dominantní samce, kteří tak budou mít mnohem více potomků. Ale jak do toho spadá poškozený člověk?
15.4.2011 16:02 - Hugo
Colombo pokusim se shrnout (nekteri fundovanejsi me snad pripadne opravi...)

psychopati (v uzkem smyslu slova - pouziti pojmu psychopat v anglosaske psychiatricke praxi a literature), kteri jsou spolecensky adaptovani, take se jim nekdy rika subkriminalni psychopati.
Jedinci s natolik krajni antisocialni poruchou osobnosti ze lidove receno nemaji svedomi a srdce, ale na rozdil od spicky ledovce kriminalnich psychopatu nekonci v base, ale otravuji zivot normalnim slusnym lidem...
Neslusne se temhle lidem rika zmrdi - aktivni oportuniste, kteri si vytvareji prilezitosti a snazi se dosahnout moci (ovladani druhych), pripadne majetku a sexu (ale v zasade je tady zase motivem a zaroven cilem moc)...
v historii napriklad nekteri vyznamni pohlavari nacistickeho Nemecka, nebo nekteri rimsti despotove a tyrani... (ale naslo by se jich spousta)
15.4.2011 16:11 - Assassin
TAKY SPOILERUJU TVD

sirien: imho scénáristé trochu uletěli ve vztahu Damon/Rose, hlavně těsně před její smrtí(ve snu). Fanynky teď asi věří, že Damon je hodný, romantický klučina(jen se občas trochu neovládne).

edit: sry za mirné OT, hodilo by se to spíš do seriálů, případnou reakci na tento příspěvek bych hodil tam.
15.4.2011 18:04 - noir
sirien: Damon miluje tu hlavní Bulharku.
18.4.2011 22:56 - Felouen
19.4.2011 17:01 - Colombo
22.4.2011 14:10 - sirien
24.4.2011 00:33 - Nerhinn
24.4.2011 01:45 - sirien
24.4.2011 16:14 - skew
26.4.2011 00:33 - sirien
26.4.2011 01:31 - Nerhinn


____________________________

27.4.2011 01:07 - Blaine
No me staci /tg/ pribehy (a fotky) australskych pavouku. A australskych jedovatych pavouku. A australskych super jedovatych pavoouku. A australskych obrich super jedovatych pavoouku...
27.4.2011 16:46 - yashamaru
Jeste bych se vratil k tomu Jediismu, kdyz uz jsem nad tim stravil 25 min sveho zivota. :)

Docela me pobavilo to setkani Jedie s tim knezem (nevim co to bylo presne za druh, nechci rict brzo).

Vtipne mi prislo, ze jsem mel z obou uplne stejne (vesmes negativni) pocity.

Na druhou stranu me zklamala I reportaz. Sice jsem televizi nezapl v poslednich asi 6 letech, ale nevybavuju si, ze by se reportaze tocily takhle zaujate.

Alespon jsem mel dojem (nejspis mylny), ze reportaz se snazi podat pokud mozno nezaujaty nazor a necha proctor pro divaka.

Zabery na kurata apod. Mi tedy prisly docela mimo misu a jako banda sasku se mi jevily vsechny tri skupiny.

Ale asi je chyba na u me. Jen me to docela zaskocilo :)
27.4.2011 16:49 - yashamaru
(nechci rict blbe* ne brzo)

cely jsem to napsal nejak divne, ctete co jsem myslel a ne co jsem napsal :)

tou treti skupinou jsem nemyslel ty SW fans, ti tam byli jedini normalni.

ale reportery
29.4.2011 08:30 - Nerhinn
1.5.2011 22:05 - sirien
Staré dobré
Novinky.cz píše:
Francouzské i brazilské týmy se jeho trosky pokoušely nalézt několikrát. Povedlo se to až na čtvrtý pokus pomocí speciální robota - ponorky, která propátrávala místa tisíce kilometrů pod mořským dnem. Zbytky letounu našla v hloubce 3900 metrů.

Chápu to dobře, že Britové a Brazilci mají ponorku, která se dokáže prorazit skrz mořské dno několik tisíc kilometrů skrz zemskou kůru až do nitra země a propátrávat to tam?
Jen by mě zajímalo, jak se sakra letadlo, které se zřítilo do moře, dostalo skoro čtyři kilometry pod úroveň mořského dna...

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/232210-patraci-tym-vyzvedl-z-atlantiku-cernou-skrinku-zahadne-havarovaneho-airbusu.html
3.5.2011 13:53 - Ebon Hand
To si mi připoměl včerejší Novinky.


Nevím, co s tím Egyptem tak vyvádí, vždyť to tam musí zvládnout 100 vojáků, akorát ty místní tam jsou asi opravdu namačkaní patrně v mnoha set patrovém podzemí..

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.099333047866821 secREMOTE_IP: 3.17.186.218