Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
29.2.2012 16:48 - Sadako
1.3.2012 10:08 - Max
moment kdy souboj na koních nestačí ...
2.3.2012 21:24 - pipux
Varování: následující příspěvek je krajně zlomyslný.

Jak že se jmenuje ta nejočekávanější hra tohoto měsíce, která už vyloženě klepe na dveře?
Kdo je váš současný nejoblíbenější sci-fi hrdina?



...

Vždy, když se jednou za čas vzedme vlna odporu proti mužské homosexualitě, nejvíce nadávají jedinci, kteří (i jinak) dávají najevo svoji až kýčovitou mužnost.

Hmmm ... něco mi ten titulek připomněl, i když ještě nevím, co ...

... nicméně i pro nás ostatní, tolerantní a ne tolik šovinistické jedince je jedno jisté: co oči uvidí, už nikdy neodvidí; a po následující zkušenosti váš zážitek z Mass Effect už nikdy nebude takový, jako dřív: (1) (2) (3) (4).

(bude asi lepší využít nabízený generátor vzhledu a poskládat si jinou tvář)
2.3.2012 22:08 - sirien
video is private
(2) not available
2.3.2012 22:54 - Gurney
pipux: Ano, tvář Sheparda je dělaná podle chlápka co dělá v modelingu a už jsem viděl fotky, kde vypadá mnohem "homosexuálněji" (jeho skutečnou orientaci neznám). Proč je tvůj příspěvek zlomyslný stejně jako jeho pointa jde mimo mě, ale to se mi u tvých postů občas prostě stává.
2.3.2012 23:17 - Nerhinn
3.3.2012 00:27 - pipux
Gurney: pointa příběhu je v tom, že sem může přijít nějaká neposkvrněná mysl, přečíst si takové příspěvky a zjistit, že její oblíbený hrdina je ... model spodního prádla Calvin Klein.
Přiřazenou emocí k role-playování takové postavy pak může být pocit trapnosti, rozpaky. Úmyslné pošramocení představy o něčím hrdinovi, které vůbec nebylo nutné (zde srovnej např. s aférou Billa Clintona), je pak zlomyslností.

Na druhou stranu, co se týče výběru správného obličeje pro protagonistu, nejde o snadnou záležitost. Aby byl ve výsledku symetrický, maskulinní (ale ne příliš (intimidující)), rysově specifický (identifikovatelý, vyčnívající z davu), sympatický, atraktivní (ze všech úhlů kamery), charismatický, projektivní, stylizovaný své době, atd., atd., (plejáda marketingových testů) ... vybrali producenti z Bioware zdařilou tvářičku.
3.3.2012 12:34 - Sosáček
To ze ten xich je podle modela bylo jasny od prvni hry. To ze je nekdo gay se s muznosti nijak nevylucuje. A pokud ti prinasi "pocit trapnosti, rozpaky" ze je nekdo gay, zvlast kdyz je to jeste neexistujici postava, tak je to tvuj problem.
3.3.2012 13:33 - Gurney
3.3.2012 14:03 - pipux
Oranžový: Tady bych skoro namítl, že zmíněná emoce je k dané situaci v našem sdíleném sociokultuním rámci typická (a tudíž nejde jen o můj izolovaný problém). Pokud se tu však spolu setkáme, jako dvě odlišné odrůdy sociopatů, pak je možné, že zaujmeme k vzniklé situaci odlišné postoje.

Jinak ale netřeba naříkat. Generátor tváří ti umožní vytvořit si protagonistu dle vl. gusta.
3.3.2012 14:41 - Lokken
Kruci, Nerhinn mě předběhla!

Popravdě, netuším Pipuxi o co ti vlastně jde. To se tu mám smát tvému neúspěšnému pokusu o zlomyslnost...?
3.3.2012 15:01 - Sadako
Asi mi někdo vypnul obvody humoru, ale nějak nevím, co se tím básník snaží říci...to jako že je v Mass Effect 3 možnost romance i pro homosexuály? Jestli ano, tak bezva a až se k němu dostanu, volím si mužskou postavu...ale ten vtip jaksi pořád nechápu.
3.3.2012 15:16 - pipux
Možná naše obvodu humoru nejsou kompatibilní?



No, co už ...

3.3.2012 15:32 - Alnag
Prosím tě pipuxi, já nevím jestli trpíš nějakou homofobií či co, ale ono to nejen není vtipné, ale vlastně ani zajímavé. Takže co třeba...

3.3.2012 16:25 - Sethi
3.3.2012 16:36 - Colombo
3.3.2012 17:45 - Sosáček
lity veverky vladnou!
3.3.2012 17:46 - Sosáček
ale dnd potrebuje "dire cat, scourge of commoners"
4.3.2012 08:22 - noir
Aplikace na srovnání velikosti lodí z Warhammeru 40k s různými městy. Nastavte Prahu nebo Brno a žasněte. (Nejlepší je Universe-class Mass Conveyer): http://www.voidstate.com/rpg/40k_ship_visualizer/
4.3.2012 13:58 - Max

Plná velikost a další barvy jsou na http://www.wheresmydrink.com/gem-dragon-illusion/

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10876321792603 secREMOTE_IP: 3.139.240.142