Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
31.5.2013 09:07 - Blaine
sirien: No tedka by me zajimalo, co si o tom myslis:)
31.5.2013 09:53 - sirien
O Grimm?

Zlepšuje se to. Objevuje se tam náznak nějakého rozumného metaplotu pro který to bude snad mít smysl sledovat dlouhodobě... (i když se trochu bojim že to poserou jako Supernatural zachraňovánim světa), ale má to teda nástup rychlosti důchodce sunoucího se z MHDčka když spěcháš na zkoušku.

Docela se mi líbí jak jsou napsané (a vcelku i zahrané) charaktery, osobně bych možná ocenil trochu víc pohledu na vedlejší postavy, ale tak ty se tam taky pomalu objevujou a rozvíjej... jen doufám, že u některých (šéfík, třeba) bude zachovaná konzistence (a nevydají se cestou Fringe kde jednání postav napříč seriálem takřka nemělo návaznost, i když se tak poměrně úspěšně tvářilo)

paradigma pohádko-dlaků mi přijde v principu trochu omezené, ale v zásadě si na něj člověk zvykne a v důsledku to věci i dává nějakou stylovou konzistenci, takže ok.
pořád mi u některých dílů vadí relativní předvídatelnost, i když místy tam jsou poměrně dobré twisty.

...vzhledem k tomu, že stejně teď nemám co jiného sledovat, tak v tom budu pokračovat a uvidim jak dál. Zatim dobrý. Asi bych to sledoval i kdybych měl i něco jiného ke koukání (a střídal bych dle nálady)

U mě... zatím... takových 60%, ale je to otevřené hodnocení, ještě to můžu poslat výrazně nahoru i dolu, uvidim.

(jinak Hitler byl fakt hustej, koukal sem na to ve tři ráno a ta scéna, i když jinak naprosto randomní, mě docela vzala, hezkej good night na závěr dílu)
1.6.2013 14:32 - skew
Vojtěch:
V různých ahteist x theist debatách se hodně ateistů ohání vědou a s oblibou se odvolávají na různé vědce, především ty, co ji podávají nějakou pro laiky srozumitelnou formou*. Např. Richard Dawkins nebo Karl Sagan (na obrázku).
Evidentně to dělají otravně často.
To pod ním v posteli je umělá vagína.
*huh, kdo by to řekl, zdá se, že 'populizátor' je legální slovo v českém jazyce


1.6.2013 14:41 - Vojtěch
Dobrý no, stejně to nedávám. Asi mi to nějak nepřijde vtipné :-D
2.6.2013 04:04 - sirien
Vojtěch: ono to je vtipné pro některé mešuge theisty a úsměvné pro atheisty s otevřenějším smyslem pro humor...
Někteří autoři vyslovili/zpopularizovali nějaké argumenty nebo kritiku, kterou se (zatím?) nepodařilo theistům (těm, co podobná diskuse "zajímá") rozumně zodpovědět. Diskuse mezi a/theisty pak průběžně konverguje k těmto "silným" argumentům a protože se je nikomu nechce pokaždé psát celé znovu, tak se to pořeší referencí k jednomu z těhle autorů.
Zábavné na tom je sledovat, jak pak theisté vzteky atakují tyhle autory ignorujíc samotný argument v domnění, že protistrana je jen úžasně posedlá tím nebo oním autorem jako absolutní autoritou.

Zejména to je velmi zábavné při diskusi s young-earth kreacionisty (ti co věří že Země je +-6000 let stará a evoluce je bullshit - v českém prostředí druh takřka neexistující, nutno navštívit zahraniční zoo), kteří jsou při vyslovení některých jmen (Dawkins, Dannett) snad na hraně toho dostat mrtvici.
2.6.2013 09:39 - klaymen
Interesting stuff, idem si o tom zagooglit nieco viac.
4.6.2013 05:49 - sirien
Rabit, level 15

6.6.2013 20:53 - Naoki


Holt buď pirátství nebo steam sale...
7.6.2013 09:43 - Colombo
Já za extreme deluxe edition platil jen 40, protože jsem před tím dostal EU III na steamu zdarma:)

První hra, kterou jsem si preordnul. Jinak, na fóru jsou kolem toho pěkné flamy:)
7.6.2013 11:13 - Blaine
Colombo: what?
Naoki: stejny pocit:/
7.6.2013 13:52 - Naoki
jaks dostal EU3 zdarma?
7.6.2013 14:30 - Colombo
No normálně, od Paradoxu. Jsem zaregistrovaný na fóru a protože sem tam zaregistrovaný už dost dlouho, tak těsně před tím, než vydají novou iteraci nějaké své hry, tak tu starou dají v newsettleru občas zdarma buď na gamersgate nebo na steamu.

ps: až to vyjde, tak zahrajem, ni?:D
7.6.2013 15:42 - Blaine
No je mozny, ze jsem ji taky dostal zadara, ale to je mi vcelku putna, protoze uz ji mam 2 roky koupenou.
A ano, budu hrat MP, ale asi jenom s kamosema, koupime vino, vezmem nejake inferiorni narody a vydame se delit si svet. A v roce 1750 se pustime do valecneho konfliktu, pekne svetova valka by byla sranda. Nebo mozna si kazdy vezmem save a dame si to to za sve narody proti AI narodum, ktere vybudovali kolegove. Uvidime, jak to na konci dopadne.
Posledne jsme se s kamosem rozhodli, ze Castilii znicime, mam takovy pocit, ze oba jsme v nejake hre trpeli ty otrvane Spanely. Tak jsme s Portugalskem a Aragonem vyhlasili v roce 1400 valku Castilii, nastesti jsem mel jeste spojenectvi s Anglii a Castilske armady byly v Maroku, tak jsme to nejak ustali, byl to fajn play-through do roku 1550.
12.6.2013 17:56 - Colombo
Jisté skupině lidí se to tu bude líbit.
GRRRM u Conana O'briana
12.6.2013 20:25 - Beltar
Jofrey si pořídí lvíče a pochopí význam vánoc. To bylo boží
12.6.2013 20:55 - sirien
Osobně se mi víc líbil Kingslayer jako první Západozemská heavy metalová skupina. Ten hlod s Tony Starkem byl taky slušnej...
13.6.2013 11:45 - Gurney
17.6.2013 12:22 - Beltar
Pro fanoušky Zaklínače: kdyby jste někde zahlédli drogerii Jasmín, tak se tam můžete zastavit a koupit si polské deodoranty Geralt a Yeneffer :-).
17.6.2013 13:05 - Nerhinn
Šeříkový parfém nezní tak hrozně, jak ale voní Geralt, to snad ani nechci vědět.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10515308380127 secREMOTE_IP: 18.221.174.248