Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
1.5.2014 00:29 - Gurney
5.5.2014 12:38 - Sadako
5.5.2014 21:07 - skew
Boiled down to the essentials, a nervous system enables the organism to succeed in the four Fs: Feeding, Fleeing, Fighting and Reproducing.

(není zrovna über vtipné, ale chtěl jsem se s někým podělit a tak....)
6.5.2014 13:49 - Merlin
Sadako píše:
Dívčí válka v husitské době v manga balení. Rape & revenge included.


chce se mi blejt
6.5.2014 14:07 - sirien
Merlin: Moje reakce když jsem to dočetl byla:
- kdo?
- proč?
- a proč jsem to četl?
(teda, přiznávám... četl... ze začátku, pak spíš pročítal a pak spíš doprolistoval)
6.5.2014 14:28 - Vojtěch
Mno, jsou to jen vybrané listy, ale... nuda :/
6.5.2014 15:42 - Colombo
Žižka-san!
7.5.2014 00:50 - skew
Merlin: z toho znásilnění, nebo...?
7.5.2014 09:21 - Sadako
Mně se to líbí a chci si to přečíst komplet. A než mi došlo, kdo je vlastně Vrasta-san...úžasné trololo.
8.5.2014 19:12 - skew
The Principle
Snažil jsem se zjistit jestli to náhodou není vtip, ale asi je to reálné.
8.5.2014 23:57 - Alnag
Skew: A samozřejmě sis k tomu nepřečetl tu diskuzi pod tím, viď? Nebo tohle:

IMDB.com píše:
Krauss, Kate and Michio have all renounced this movie. Krauss (his announcement is available on 'the slate') and Michio have been hijacked from public domain material; Mulgrew was "duped" and "misinformed" when used as a voice over (she has a comment on her face book page).
9.5.2014 14:31 - skew
Proto říkám, že je to nejspíš reálné – kdyby to byl vtip, neohrazvali by se že byli citováni mimo kontext a tak.

Ie. tím "je to reálné" myslím to, že někdo skutečně hodlá něco takového natočit. Na popírání evoluce a věku vesmíru / velkého třesku jsem už zvyklej. A o tom že někteří lidé věří v geocentrismus jsem už slyšel, ale myslel jsem, že už většinou vymřeli. Že někdo jde, nasbírá finance a natočí dokument je přeci jen o level dál. Poe's law a tak.
9.5.2014 15:43 - sirien
dobře no, tak trochu na vážnou notu... o tuhle problematiku se zajímám už nějakou dobu a Evropská představa toho že náboženství je taková osobní záležitost některých lidí je dost mimo. Tenhle svět skutečně sdílíme i v 21. století s ohromným množstvím náboženských fanatiků.

40% Američanů jsou kreacionisté popírající Evoluci. Dalších 20-30% z nich věří v některou lehčí versi Inteligent Design (tedy že není možné, aby evoluce proběhla bez zásahu Boha), v Texasu je naprosto normální že jako cizinec dostaneš otázku "do you believe in evolution?".
Čísla v Polsku nebo Irsku nejsou tak ustřelená, ale také to není nic co by člověka potěšilo a to jsou státy které jsou doslova za rohem.

Obdobné množství Američanů mimochodem věří, že homosexualita je víceméně vědomá volba ("protest proti Bohu, společnosti, hodnotám, rodičům" a jiné podobné shity) a mnoho dalších podobných superhovadin, mám několik feedů které mě zásobují aktualitami takže jestli se tomu směješ, můžu Tě rozesmívat denodenně hned několika "vtipy" na tohle téma.


O tomhle by se dalo pokračovat, ale radši ne tady, jestli chceš můžeme s tím buzerovat na G+, Nyxu, u sousedů nebo na nějakém jiném fóru kde to není absolutně offtopic.
9.5.2014 16:49 - skew
V pohodě, mě to vysvětlovat nemusíš. A každopádně tady to fakt je offtopic.
10.5.2014 12:24 - sirien
Cestování v čase má skutečně své zvláštnosti... třeba je úplně jedno, kdy vyrazíte.



Podobně, pokud se náhodou ztratíte a stane se nějaká nehoda, tak když vás kamarádi nezachráněj do nějakejch těch pár minut, tak víte, že jste prostě v tahu...
10.5.2014 17:52 - Gurney
13.5.2014 14:39 - Karotka
Fakt dobrá videorecenze na RPG z prostředí Městečka South Park

http://games.tiscali.cz/tv/south-park-the-stick-of-truth-videorecenze-15812
14.5.2014 13:26 - Merlin
skew píše:
Merlin: z toho znásilnění, nebo...?

ale houby... nemám rád anime a už vůbec ne, když se snaží využívat cizích dějin
14.5.2014 13:30 - Sadako

Polský projekt Czytaj po polsku (využití populární literárních děl jako nástroje ku zlepšení jazyka mateřského) považuju za skvělý, ale ta obálka knížečky se Zaklínačem mě fakt uzemnila.
14.5.2014 13:42 - Alnag
Tady si někdo s autorskými právy zjevně hlavu nelámal. :)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10282802581787 secREMOTE_IP: 3.128.203.143