Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
24.9.2014 08:16 - Merlin
:) tak po ránu jsem se skutečně pobavil. A to jsem si myslel, že mám slušný ego..nicméně nepokrytě o svém "díle" tvrdit, že je dokonale vytvořený svět, skvěle do sebe zapadající, bez zrnka písku v soukolí..je vyšší level i na mne :).
A co se týče snahy obhájit vílí přítomnost jejich cílenou výrobou jakožto sexuálních otrokyň :)...tam bude někde něco špatně mezi klávesnicí a opěradlem židle, případně samotou v loži
24.9.2014 18:50 - sirien
Welcome in the Wonderland, where fun never ends...

Hawkey píše:
Hele a nebylo by jednodušší ty satyry udělat jakožto přenosnou nemoc? Něco jako je sexuálně přenosná rakovina u psa, prostě satiří sperma se chová jako virus, napadne vajíčko ženy a to začne tvořit satiří protoplazmu a mládě roste v matce jako nádor. Podobně se chová psí rakovina pohlavních orgánú a rakovina tváře u tasmánských ďablú.


Tady je jedna speciálka pro Nerhinn (o Ennerkách a o tom že jsou provdány za X manželů...)
Shari + Láďa K píše:
Shari: No, být enerkou, tak emigruju.

Láďa: enerky to považují za čest a trochu povinnost

(ano, trochu sem to vytrhnul z kontextu... ale vlastně je otázka, jak moc...)


Láďa K + Martin píše:
Láďa K: co ti teda v Končině chybí? Nadsázka a humor? Já to tam tedy vidím dost často (bůh smrti nezná smrt, nechá si přejet hlavu vlakem atd.).

Martin: Ano, to by se dalo považovat za nezdařený pokus o humor.

Láďa K: Poprosím Martina, aby tyhle výlevy vyléval na jiných fórech. Děkuji...


Jinak teda netušim, kdo Martin je nebo jestli se tu pohybuje aktivně (očividně to tu čte), ale dává Láďovi docela (zaslouženou) sodu...
24.9.2014 21:55 - Nerhinn
sirien píše:
Láďa: enerky to považují za čest a trochu povinnost

Ježíš. Tohle je určitě nějaká past na feministky.
24.9.2014 23:16 - skew
Při tom zrovna to sexuální otroctví a tak bych v post apu bral jako celkem očekávatelné, prostě společnost se zhroutí, zábrany se zboří, co je morální a co ne se přepíše (akorát to tak nějak přežilo 200 let po válce nebo jak dlouho... ale budiž, není to moderní svět, nějaké humanistické smýšlení je lidem cizí, whateves, přijmu to bez obšírného vysvětlování...).
Jenom kdyby to Nyro vyjádřil nějak rozumně ._.

EDIT: teda až na to, že ono se o post apo ani moc nejedná... takže spíš asi nevermind.

Ener(k)y samy o sobě bych taky neviděl tak hrozně, prostě pokus udělat odlišnou kulturu...
Akorát když k nim přičtu ty znásilňující, vagínu-rvoucí satyry a hermafrodní-blowjob-machine víly (s vědomím, že je těmhle aspektům věnováno tak 50-70% celého popisu těch ras), moc se do té obhajoby autorů nehrnu...
25.9.2014 07:28 - Merlin
Sirien, nerhinn: ano ano :) na to jsem upozorňoval výše :) prostě čím víc sexuálního ponížení, tím jsem potom větší frajer a drsňák :)
25.9.2014 09:28 - Nachtrose
25.9.2014 09:58 - Gurney
To jsou fakt špatní rodiče, v tomhle věku už by jejich díte mělo být dávno přisátý na něčím obličeji a oni s ním místo toho chodí na vodítku po lunaparku...
25.9.2014 17:01 - sirien
Poslední výměna na fóru Končiny, Jerson much approves:

Ondřej Gertner + Martin píše:
Ondra: Všechny rozhodně ne, spíš ty, kde se nějaká technika vyrábí. Jak jim to ale brání je zničit? Hodit pochodeň do muničáku zvládne i děcko.

Martin: Tak nějak předpokládám, že někdo bez dovednosti "ničitel", nebo alespoň "znalost práce s technikou" nebude vědět, co je to muniční sklad a proč je dobrý nápad do něj hodit pochodeň.
25.9.2014 23:10 - Gurney
Nechcete si o Končině povídat v příslušném tématu? nebo si založit nové kde se budou postovat wtf? je to trochu otravný číst nějaké vtípky, najednou nějaké hrozné žvásty z webu končiny, mezi tím zas nějaký vtip...
25.9.2014 23:44 - noir
Dovolil bych si výjimečně souhlasit s Gurneym...
26.9.2014 19:09 - shari
Commit Sudoku?
26.9.2014 20:06 - Nerhinn




:)
26.9.2014 20:30 - Nerhinn

nerevar-moon-and-star píše:
Watermelon Atronach

sload píše:
And from which plane of Oblivion does this thing hail?

colonelkillabee píše:
No Oblivion plane. Hammerfell.
28.9.2014 13:55 - Nerhinn




28.9.2014 22:18 - shari
A very good advise we have for learners of Czech: whenever you want to compare or describe something just use the word "prase" (meaning: pig), especially when you speak in anger and with negative connotation: velký jak prase, drahý jak prase, nudný jak prase, škaredý jak prase, daleko jak prase, prší jak prase etc. You will sound rather provinsial, so beware! Don't crack this on a job interview or in front of bosses (unless it is ment to be a joke of Czech itself).
30.9.2014 12:34 - Nerhinn








30.9.2014 20:22 - Gurney
Jen tak btw jsem ortodoxní fanoušek Pluta jako planety :)

Anyway, chcete vypadat hustě na nějakém webu kde lidi ujíždí na RPG teorii, ale nechcete s teorií ztrácet čas? Bullshit generátor je tu pro vás!
30.9.2014 20:37 - noir
Gurney: tak ono se už zase mezi astronomy začíná mluvit o tom, že by se Pluto mezi planety mohl vrátit...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10290908813477 secREMOTE_IP: 3.131.13.37