Kultura

Zaphod
23.10.2007 13:47
Něco pro zasmání
Doufám že to ještě všichni neznáte. Hodně povedená záležitost.
Hůlkový řád
20.11.2014 09:10 - Nerhinn
25.11.2014 13:23 - Nerhinn

29.11.2014 13:48 - sirien
star wars 7 trailer

Poslechněte si ten boží dabing.

Z diskuse:

Epizoda VII: Ještě na to máme. Hrají:
Harrison Ford 72
Mark Hamill 63
Carrie Fisher 58

Takže Lando není jedinej černoch ve vesmíru

light-claymore?

stejně na to jako správný trekie půjdu

Uz ted to vypada lepe nez Epizoda I
29.11.2014 16:18 - Assassin
29.11.2014 19:43 - Nerhinn
29.11.2014 19:51 - Sos
Jo, tahle typek me taky rozbil. Kdybych byl hezci, taky budu nabizet takovouhle sluzbu (umim se docela obstojne vydavat za komunistu).

Pridam se ke Star Wars:
29.11.2014 20:20 - Nerhinn










neilcicierega píše:
I found this awesome JEDI JOURNAL at a flea market. Thought I’d share some scans of its glory.

On some of the pages, the author practiced his cursive signature. So I looked up his name, found a match, and this happened:

30.11.2014 01:18 - Gurney
Nad trojbritym lightsaberem jsme se pohorsovali zrovna dneska, stejne samoucelny "upgrade" jako cerny pegas v novem souboji titanu. A ano Lando evidentne neni sam :) (jenom tim vznika trochu problem ze kdo nezna extended universe ma dobry duvod se divit proc ti chlapci v bilym armoru po peti filmech nejsou najednou kloni)

sirien: a neslo by to do nejake vhodnejsi diskuze?
30.11.2014 01:38 - sirien
ok, našel sem nějakou odpovídající jinou diskusi...

30.11.2014 01:45 - sirien
ok, Disney si zařídil virální promo filmu na příští rok...

1.12.2014 01:12 - sirien
a ještě trochu...



a malé povzdechnutí nad tím, že by tvůrci mohli někdy třeba nejdřív myslet, než začnou animovat...




EDIT: nicméně... zas mám chuť si někdy nějaké Star Wars zase zahrát :D
1.12.2014 05:07 - Naoki
Na RPG se objevila teorie že to je dané tak protože ten sith vlastně lightsabery dělat neumí, takže jsou to "výfuky" (či jak to nazval). Že prý proto se ten meč zdá nestabilní
1.12.2014 06:32 - Vojtěch
To budou ty extra vibrace, aby to víc bolelo (takové reálné popisky u zbraně už jsem taky někde zahlédl). Jinak to bude stejně okecané tím, že je to Phirk, nebo Cortosis a tedy odolné proti úderu lightsaberu, jako byly hole droidů v clone wars.
1.12.2014 06:33 - Colombo
Já nevím, jestli je to na zasmání, zajímavost nebo jak. Trochu je to podobné tomu gender problému, prostě mi z toho začíná vřít krev, jen to čtu. Ano, neměl bych to číst, když mi z toho vře krev, ale na druhé straně je tu taková ta perverzní nutnost to číst, ty kraviny, bláboly, hloupost a lži. A taky trochu doufám, že se tam objeví alespoň někdo, kdo má trochu rozumu, ale ukazuje se, že ani moc ne. Jen velmi velmi málo a ostatní to ignorují.

Ve zkratce, Warhorse se zeptali, proč tam nemají černocha. Správně odpověděli, že tehdy v česku černoši nebyli nebo byli extrémně vzácní.

Následně nějaký člověk, kterého lidi považují za historika (proboha proč? Jen proto, že má blog?) přišel s biblickým zobrazením černochů v Českém umění a on a ostatní to považují za nezvratný důkaz, že černoši v Čechách byli a ergo Warhorse je MUSÍ mít.

odkaz

V diskuzích se objevují názory, že bo římani nebo Mauři nebo mogolové, tak evropa byla plná "people of color". Fakt se mi zdá, že diskutující (nejspíše američani) jsou tak blbí, že pochopit, že evropa není jeden velký homogenní kotel? Nebo neví, kde Bohemia je?

Brrr...
1.12.2014 06:34 - Colombo
Vojtěch píše:
To budou ty extra vibrace, aby to víc bolelo (takové reálné popisky u zbraně už jsem taky někde zahlédl).


Kdyby lightsaber byla živá, tak by to bylo k rozmnožování. Vsaď se.
1.12.2014 07:12 - noir
Křížový lightsaber je tu s námi přesně 10 let...
1.12.2014 07:16 - Nachtrose
Noir: JJ to dotáhnul ješte na vyšší lvl, teď má tři čepele. Btw. tohle je z nějaké SW RPG? Pokud to byla okrajová záležitost, mohlo by to vysvětlovat její nižší znalost.
1.12.2014 07:19 - Nachtrose
Jinak zatím od dalšího dílu očekávám hlavně to, že Gungani nežijí dostatečně dlouho, aby se tam objevili ( především jeden konkrétní... ).
1.12.2014 15:43 - sirien
Colombo: když může bejt Libuše elfka, tak pro mě za mě ať je třeba Karel IV maurskej imigrant co byl šlechtou demokraticky zvolen k moci. Amíci, whatever.

EDIT: když už sem píšu...

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12599110603333 secREMOTE_IP: 18.216.34.146