Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
10.2.2010 12:44 - Merlin
a fáákt..tak hluboko jsem neklesal
11.2.2010 11:10 - Jerson
Jedna věc - když si uživatelé změní nick, tak některé starší diskuse nedávají smysl, protože v příspěvcích ostatních lidí jsou reakce na neexistující osoby. A také když člověk přepíše příspěvek, tak se nezobrazí, že byl změněn. Šlo by s tím něco dělat, nebo je to tak schválně?
11.2.2010 11:24 - Alek
Jerson píše:
Jedna věc - když si uživatelé změní nick, tak některé starší diskuse nedávají smysl, protože v příspěvcích ostatních lidí jsou reakce na neexistující osoby.

Tohle vpodstatě nejde ošetřit. Jsou asi jen dva způsoby - zakázat změnu nicku nebo doufat, že si ta nezodpovědná individua uvědomí dopady svých činů. :-)
11.2.2010 11:29 - Sethi
Nemůžu za to, hlasy z vesmíru jsou silnější než já.

Alnag vám to jistě rád vysvětlí.
11.2.2010 11:36 - Merlin
Jsou tady? jsou tady? kde mám ten alobal?!
11.2.2010 13:13 - Vannax
Merlin píše:
Jsou tady? jsou tady? kde mám ten alobal?!
Nevim, nevim... asi by ses mel prestehovat z toho kukuricnyho pole do civilizace...
11.2.2010 13:29 - Jerson
No, holt si budu muset udělat seznam přezdívek pro Sethi a Sosáčka.
11.2.2010 13:56 - sirien
hrngz, dopisy odkudkoliv, uživatel # jakési číslo, glitternash (nebo tak něco),... krátkodobě tam bylo snad ještě něco.

Sethi, cokoliv s ušima

______
Osobně jsem navrhoval ty změny zakázat právě těmto dvěma individuím, ale nějak to neprošlo, že by to bylo technicky složité.

Teď mě napadlo, že by nebylo špatné řešení aby se do příspěvku napevno vepsal aktuální nick, jenomže to by asi vyžadovalo rozebrat zdroják diskusí...
11.2.2010 14:40 - Jerson
Něco takového jsem měl namysli, ale jsou asi důležitější věci na práci.
11.2.2010 14:57 - Quentin
Zrovna usi ma vsechny prezdivky usate a sose poznate i bez podpisu. Taky bych to neresil.
11.2.2010 15:10 - sirien
QuentinW píše:
a sose poznate i bez podpisu.

...vy, co sem mezi těmi stovkami návštěvníků Kostky chodíte často a znáte je...
11.2.2010 15:29 - Sosáček
sirien píše:
hrngz, dopisy odkudkoliv, uživatel # jakési číslo, glitternash (nebo tak něco),... krátkodobě tam bylo snad ještě něco.

# se cte jako "cislo", a d20 toho casu ukazovala cisla uzivatelu, so you know.

Glitterhash, jako hasis s drcenym sklem. Krasa, ale zabije te to, presne jako ja. Ne, Glitterhash je z rpg.net z diskuse "what the hell is sicilian chainsaw" kde typci vymysleli takovyhle uzasny novy pojmy. "sunset .38? toe vojenskej sleng pro zapalny naboje s malou razi" vyborny pro cyberpunkovy hry.
11.2.2010 16:28 - Quentin
Tak beru zpet. Sosana nemusis identifikovat podle stylu psani. Proste kdyz vidis uchylnej nick, tak jsi doma.

a taky podle toho, ze jeho avatar ma 1x1 pixel a je pruhlednej
11.2.2010 17:03 - Sosáček
Toe tak blizko k zadnym avataru jak se da.
12.2.2010 08:00 - Jerson
Nevím jak funguje generátor "náhodných" hodů v kronikách, ale už ho nebudu používat. Při hodu 1D6 mi padají buď trojky nebo šestky - klidně tři čtyři v řadě, jiná čísla jen výjimečně.
12.2.2010 09:00 - Max
// funkce vrací náhodný hod kostkou
getRandomD6 () {
   return 3;
}
takže nechápu o co jde ... ta funkce na náhodný hod d6 je naprosto vpořádku :)
12.2.2010 09:16 - wlkeR
Max: Programátor si hodil 1k6...

Co se těch přezdívek týče, nešlo by podpis v záhlaví příspěvku zafixovat? Veškerý odkazy a tak se stejně dějou přes ikonu...
12.2.2010 09:20 - Sosáček
Slo, ale musel bys u vsech prispevku zavest novy parametr, upravit pridavani prispevku a naplnit ho u starejch prispevku. Prace tak na hodku, nebo tak.
12.2.2010 12:11 - sirien
Stále si myslím, že nastavit DVĚMA KONKRÉTNÍM lidem pevnej nick a zbytek Kostky nechat tak jak je by bylo nejelegantnější řešení...
12.2.2010 12:24 - wlkeR
No, já nejsem žádnej velkej programátor, takže nevím, nakolik je co složitý :x

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087000131607056 secREMOTE_IP: 3.129.211.87