Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
7.11.2010 23:21 - Alnag
Super!
8.11.2010 17:16 - Magus
A mě, asi před dvěma dny, kdzž jsem dal "d20.cz" objevilo se mi okýnko a tam bylo napsáno: Kostka se přestěhovala na nový server...
A pod tím jakási hra Že kostka má životy a útok a obranu a bojuje proti netopýrům a ježkům...A pak po chvilce to bzlo zas ok. TAk y toho sem byl jelen a jediný co ze mě vypadlo bylo: WTF?
8.11.2010 17:40 - Jerson
Kdybys viděl, jaké z toho měli na RPGF haló ... :-)
Ale ta hra byla dobrá. Vyhrál jsem třikrát :-)
8.11.2010 18:02 - Magus
Sem nechápal co to mělo být:D
Tak to gratulace;)
8.11.2010 19:04 - Colombo
Potvrdil jsem si, že nemám rád level cap.
8.11.2010 21:23 - Merlin
tak mi Kroniky blbnou pořád
8.11.2010 21:27 - Merlin
Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/htdocs-d20/moduly/playground/pgSeznamTazeni.php on line 5


takový a podobný hlášky mi to hází
8.11.2010 21:32 - Max
jj na kronikách nyní pracuju ... je tam pár částí který musím zoptimalizovat a nejde to když jsou aktivní připojení ... snad to do pár hodinek zas nahodím
8.11.2010 21:37 - Alek
Jerson píše:
Ale ta hra byla dobrá. Vyhrál jsem třikrát :-)

Ta hra byla hnus, furt jsem prohrával. Třikrát vyhrát je pěknej výkon, respekt! :-)

Jerson píše:
Kdybys viděl, jaké z toho měli na RPGF haló ... :-)

A to by mě zas zajímalo, byl by odkaz pro lenocha, co na RPGF nechodí?
8.11.2010 23:19 - sirien
Po útrapném hledání a s následnou značnou (100%) pomocí Quentina... tady. Poměrně zábavné. Zajímalo by mě, kdy se někteří z nich konečně přes naši existenci přenesou, přecijen to už jsou nějaké tři roky od Exodu, ne? :)

EDIT: Co má Návštěvník proti mě a želvě? Želva je rychlejší než Achilles a může na zádech nést celý svět i s několika slony...
9.11.2010 00:09 - Felouen
Jé, to je škoda že když jsem se vrátila z FFSka tak jsem to už nechytla, mě Kostka tehdy běhala v pořádku a ta hra se mi neobjevila.

Mmmmmm....nešla by náhodou dát někam jako první interaktivní hra Kostky? :D Zajímá mě, jestli byl nějaký konec nebo se jen respawnovali pořád.

Sirien: Hele, podívej se na to z té dobré stránky, neskončil jsi jako Alnag-zajíc, který proti želvě prohrál. :D Hm, představit si želvu-siriena moc nejde, alnag-zajíc je lehčí, i když taky to není ono.
9.11.2010 00:40 - Max
Felouen píše:
Zajímá mě, jestli byl nějaký konec nebo se jen respawnovali pořád.

...a nebo tam bylo i více alternativních konců? ... ale to už se možná nikdo nikdy nedozví :)
9.11.2010 00:43 - Felouen
Max píše:
...a nebo tam bylo i více alternativních konců? ... ale to už se možná nikdo nikdy nedozví :)

Oh noez!! Musíme založit petici o vyvěšení této skvělé hry (a implementování alternativních konců, pokud tam nejsou :D). Hehehe. :D
9.11.2010 09:19 - Sethi
U nepřečtené soukromé zprávy se nezobrazuje puntíček (to se možná děje už delší dobu).

Přestalo fungovat zapamatování rozepsaných příspěvků?
9.11.2010 16:24 - Jerson
Když jsem psal Alnagovi, že doufám, že kostkovou hru zachová, tak si ze mě dělal legraci - a je to tady :-)
HRa se dala vyhrát po poražení bosse, i když to bylo dost náročné, nicméně i pak se dala hrát dál. Do bobrou taktikou to už chtělo jen trochu štěstí z počátku, ale přiznám se, že když boss s jedním životem ustojí dvacet útoků v řadě a já nakonec prohrál, tak to naštvalo :-)
10.11.2010 00:09 - Max
Ušatá: Dík za info. Opraveno.

Jerson píše:
že když boss s jedním životem ustojí dvacet útoků v řadě a já nakonec prohrál
a o tom to je ... ale myslim že boss měl bejt o něco silnější ... léčení o něco slabší ... utíkání o něco těžší ... :) a taky sem chtěl připomenout jaký to bylo když se na životy házelo
10.11.2010 09:06 - Sethi
Poslední příspěvky se sice správně ukazují co do počtu a jaksi... barvy, autor posledního příspěvku je ale v seznamu zaseknutý (ze včerejška?)

(Kostkový thread s posledním Maxovým příspěvkem ukazuje jako autora Jersona, egobooster sice zaznamenal, že má dvě nové, bohaté myšlenky, jako posledního autora ale stále uvádí Ušatou, a tak.)
10.11.2010 15:03 - sirien
když jsme u zobrazování jmen, ona to asi není úplně chyba a nijak to nepřekáží, ale...

kdykoliv když dám někde EDIT tak se mi při načítání jako autor postu zobrazí nejprve _Filip_ a zlomek vteřiny na to se teprve načtu já nebo původní autor.

V důsledku to funguje správně, ale třeba to pomůže při analyzování nějakého jiného problému nebo tak

EDIT: u článků a blogů, u diskusí to funguje normálně
10.11.2010 18:08 - Jerson
Max píše:
a o tom to je ... ale myslim že boss měl bejt o něco silnější ... léčení o něco slabší ... utíkání o něco těžší ... :) a taky sem chtěl připomenout jaký to bylo když se na životy házelo

Bylo to tak akorát, bosse jsem nakonec umlátil lepší taktikou a tahle situace s jedním životem se sice ještě jednou opakovala, ale to už jsem byl připraven a neriskoval jsem poslední dorážecí útok stylem "buď a nebo".
10.11.2010 21:40 - Max
Ušatá™ píše:
autor posledního příspěvku
děkuji lovičovi švábů ... tak dalšího švába sem vyhodil oknem ... otázka je jestli se nevrátil dveřma.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.09483814239502 secREMOTE_IP: 18.217.208.72