Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
16.11.2010 12:48 - Arya
Mě se to taky jednou stalo, ale stačil refresh a bylo to v pohodě...
19.11.2010 01:14 - Sethi
Diskuse k bločkům: v případě, že není v threadu žádná nepřečtená, prosté kliknutí hází na první post diskuse. V tenhle okamžik nedokážu řict, co to dělá v případě nových příspěvků.
19.11.2010 01:21 - sirien
Ušatá™ píše:
nedokážu řict, co to dělá v případě nových příspěvků.

poslední nepřečtená

(což je fér, už dlouho prosazuju aby v případě, že nemám žádné nepřečtené posty a zejména v případě, že mám všechny posty v diskusi nepřečtené Kostka házela na počátek diskuse)
19.11.2010 08:53 - Sethi
Ono totiž targetování posledních příspěvků není ani v běžných diskusích, i když tam to hází na poslední stránku. Vzhledem k tomu, že je to zároveň to, co tvrdí link v seznamu, hádám, že by to mohl být úmysl, nicméně dětskou radostí mě to neplní - a to se považuji za pokročilého uživatele, který umí zmáčknout klávesu "End."

sirien píše:
(což je fér, už dlouho prosazuju aby v případě, že nemám žádné nepřečtené posty a zejména v případě, že mám všechny posty v diskusi nepřečtené Kostka házela na počátek diskuse)


Po pravdě pro tohle nevidím žádný užitečný důvod. I když je diskuse přečtená, vracím se spíš k jejímu konci - je tam post, na který chci reagovat později, nebo nějaká aktuální informace, kterou si potřebuji ověřit, než se nedopatřením vydám na sraz na opačný konec Prahy nebo třeba dvě hodiny předem (jako třeba ve středu, že). Napadá mě spousta důvodů, proč bych chtěla být přenesena k nejaktuálnějším postům. Pro začátek diskuse těžko nějaký.
19.11.2010 12:31 - sirien
Dobře, pokud je přečtená tak to klidně může hodit na konec, tam to je už relativně jedno.

Jde hlavně o to, když je celá včetně prvního postu nepřečtená, protože v tu chvíli vstoupíš do diskuse, kterou si chceš přečíst a pošle Tě to nesmyslně až na její konec, nemluvě o tom že dočteš článek a chceš si přečíst jak ho lidi okomentovali a hodí Tě to na nějakou patnáctou stránku, kde se už na 50% řeší něco minimálně z části odlišnýho navazujícího na předchozí.
Pokud diskusi číst nechceš a chceš jen napsat něco svýho, tak to můžeš udělat bez ohledu na stránkování, pokud Tě diskuse zajímá, tak to musíš přelistovat, což je trochu divný.
20.11.2010 00:11 - Shako
K dizkuzim: No, obcas taky neni moc co cist. Kdyz si prectu nejaky starsi clanek (rok a vic), tak je mi vcelku jedno, jaka tam byla predtim dizkuze, takze tam to klidne muze hazet na konec (tam spis chci otevrit nove tema nez pokracovat v jiz mrtve dizkuzi). Kdyby to tedy nekdo chtel zohlednovat. Jo, ctou to tu i lidi, kteri nepamatuji tydle clanky za cerstva a nemohli se do dizkuse vyjadrit.;-)
20.11.2010 02:38 - sirien
Ono jde spíš o to, že v té diskusi se nachází mnohdy věcné připomínky nebo doplnění k obsahu, ujasnění, dovysvětlení... takže pokud si ten článek někdo četl protože ho zajímalo dané téma a ne jen protože trpí obsesí číst cokoliv, pak i stará diskuse má pro něj hodnotu v podobě jejího věcného obsahu.
20.11.2010 11:35 - Sethi
To pak ať na začátek diskuse odkazuje tlačítko "diskuse k tomuto článku už probíhá zde," ne seznam aktivních diskusí.
20.11.2010 14:49 - sirien
Ve své podstatě to tak klidně být může
(případně vyjít z PHP BB3 a dát možnost vstoupit ze seznamu diskusí na začátek i konec diskuse)
20.11.2010 17:22 - Bouchi
Mam technicky dotaz k tomu seznamu diskusi tvaru "Nazev diskuse (N)" vpravo, konkretne ohledne zobrazovani autora po najeti na nazev diskuse.
Kdyz jsem prihlaseny, tak se mi zobrazuje autor nejnovejsiho prispevku.
Kdyz prihlaseny nejsem, zobrazuje se mi autor nejstarsiho z tech N. (Aspon tak to na me pusobi po nekolika pokusech.)
Je to chybka nebo zamer?
21.11.2010 20:33 - Ebon Hand
Při pokusu uploadovat do článků update mi to píše:
chyba:
Zpráva: 'length' má hodnotu null nebo není objekt.
Řádek: 75
Znak: 1556
Kód: 0
Identifikátor URI: http://www.d20.cz/js/ckeditor/ckeditor.js?t=A5AB4B6
Zpráva: Objekt tuto vlastnost nebo metodu nepodporuje.
Řádek: 66
Znak: 1099
Kód: 0
Identifikátor URI: http://www.d20.cz/js/ckeditor/ckeditor.js?t=A5AB4B6
21.11.2010 21:03 - Alek
Já se přidam, dost mi haprujou tlačítka u wysiwygu, odkaz a obrázek mi nešly vůbec (nezávisle na prohlížeči). Naštěstí mám vedel v PC Live Writer. Jo a taky nejde smazat obrázek z příloh k článku. A ten server bejvá chvílema dost mrtvej, řekl bych :-(
26.11.2010 00:22 - Sethi
Import textu do editoru se chová jinak než doposud (kde "doposud" znamená "naposledy jsem importovala na začátku října a bylo to v pohodě"). Nelíbí se mi to.

Připouštím, že tohle není úplně konstruktivní kritika a přináší takřka nulovou informaci, ale nemám teď moc sílu dát dohromady nějakou lepší.
7.12.2010 17:56 - sirien
Náhled blogů nenabízí refresh
8.12.2010 10:05 - Max
Tak snad je za námi další stěhovaní... a nyní snad již více času na řešení toho dalšího :)
8.12.2010 10:46 - Max
hmmmmm tak ještě byly problémy s diakritikou ale nyní již snad OK
ěščřžýáíé
8.12.2010 12:00 - Alek
Super, asi se do toho „dalšího“ brzo přihlásím :-)
8.12.2010 12:20 - Lokken
Hahá, zabil jsem draka!!!
8.12.2010 12:58 - Max
Lokken: gratulace :) kolikátej pokus? když sem to ladil tak sem měl za sebou asi sedm pokusů a vždycky mě urubali ... ale řikal sem si že pokud padnou dobrý předměty tak to s opatrností možný je a nechal jsem to.
8.12.2010 13:01 - sirien
Max: Ty sadistickej maniaku! Člověk porazí Bosse a najednou má na krku půlku epic monster manualu!!

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.097939968109131 secREMOTE_IP: 3.12.161.77