Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
8.12.2010 14:08 - Lokken
Max: Tak 4-5 pokus, ale hodně jsem utíkal :D
8.12.2010 14:32 - Arya
Gratuluju Lokkene :)
Já to taky zvládla... Na popátý :)
8.12.2010 15:32 - Sethi
Z@#!@#!%!#@ drak.
8.12.2010 15:36 - LZJ
Kde máte draka? Nikde ho nemůžu najít :-)
8.12.2010 16:13 - Colombo
hmm, mi tam nejde utíkat...
8.12.2010 16:36 - Hunter
Tak jsem tu porozhledl okolo a docela s chuti bych si klikacku zase zahral - bude nejaky odkaz? Bud se tu nevyznam, nebo nejsem dostatecne odvazny, abych otevrel kazdou kategorii :-)
8.12.2010 18:17 - Max
colombo: Každej útok tě posouvá o 1 dopředu. Každej útěk tě posouvá o 3 dozadu. Pokud už nemáš kam ustupovat, tak to prostě nejde :)

Cesta kostky
8.12.2010 19:56 - Magus
Já sem neutíkal vůbec, ale zabil jsem jen prvního bossa a ten druhej mě už dostal HERGOT.:D
8.12.2010 19:57 - Colombo
Max: tak sem to měl nějaké buglé, mi po většinu hry nešlo utíkat (měl jsem to zašedlé), i když jsem se o to celou hru nesnažil.:/
8.12.2010 23:26 - Gurney
The Dragon has been slain!!! Napotřetí asi se dvěma útěkama, napočtvrtý nebo napopátý bez utíkání. Ještě mi tak jako finální boss chyběla postava autora téhle minihry, s chutí bych ji taky zlikvidoval za to že jsem namísto učení proseděl cca dvě hoďky u pc :)
9.12.2010 09:55 - Hunter
Max píše:
Cesta kostky
Merci :-)
9.12.2010 14:58 - Hunter
Drak konecne vykuchan, hura, mame novou cepici! Prima hra :-)
10.12.2010 16:06 - ...
Bugreport?
Boční panel při přechodu na dalších 20 záznamů říká:
Píše:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /stor2/d20cz/html/config.php:2) in /stor2/d20cz/html/moduly/ajax/panelRssNovinky.php on line 17


php.ini by se pak mělo chovat takto:
Píše:
error_reporting(!E_WARNING & ... );
14.12.2010 23:40 - Dukolm
Takový malí dotaz funguje RSS sice mi to tu nějaké možnosti RSS kanálu nabízí ale ani jeden nefunguje a při zadaní adresy RSS kanálu do adresního řádku to napíše stránka nenalezena.
15.12.2010 01:31 - Max
rsska fungujou, pouze tam byl špatně odkaz ...
15.12.2010 01:39 - Max
a eště jsem koukal že ani ddi nebylo ušetřeno při stěhování, tak sem ho zas trochu oprášil
12.4.2011 20:37 - Bajo
Chtěl jsem se zeptat, v odkazech je starý link na můj blog (Metagame), po nedávném oživení má jinou adresu. Nemám přístup ke změně, tak hádám, že asi musím požádat. Nová adresa je: http://metagame-bajo.blogspot.com/ , pokud by to tam šlo změnit. Děkuji :-) Nevímkde jinde se zeptat, snad je to tady ok.
11.5.2011 12:38 - Lokken
Chci se zeptat povolanějších: Existuje nějaká šablona pro tabulku v příspěvkovém okně?
11.5.2011 20:43 - sirien
4x4

[table]
[tr] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [/tr]
[tr] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [/tr]
[tr] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [/tr]
[tr] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [td][/td] [/tr]
[/table]

vypadá takhle:

OOOO
OOOO
OOOO
OOOO

přes ctrl c a v se to tvoří cca 10 vteřin
v případě potřeby označ jak je a copypastou vkládej dle libosti.
větší počet řádků - rozkopíruj celý řádek
větší počet sloupců - přidej k prvnímu řádku další [td][/td], označ celý upravený řádek a patřičně rozkopíruj
Viditelné ohraničení se vkládá do úvodního tagu TABLE atributem BORDER="x" kde x je šířka dělících linek
pokud se pamatuju, většina ostatních atributů a HTML značek je pro tabulky na Kostce také povolená

na nějakém dávném srazu se uvažovalo o tlačítku které by vložilo šablonu tabulky, ale nakonec se rozhodlo, že se dávat nebude (stejně jako tlačítko pro HR, SIZE, COLOR, H a podobně) protože to podporuje užívání podobných prvků a neměli jsme tu náladu na různé exhibicionisty co používají nadmíru formátování zcela nevkusným způsobem, jak jsme tomu byli mnohokrát v různých periodách svědky na RPG F - řekli jsme si že takhle si aspoň každý rozmyslí, zda ten prvek opravdu vložit potřebuje nebo ne a lidé ho budou používat s mírou.
(a kdo nezná příslušné tagy a ani si je není schopný vygooglit nebo se zeptat, tak je informačně negramotný a nemá si co stěžovat že neumí číst a psát... to bylo ještě za starých dobrých časů než se začala negramotnost podporovat různejma experimentama jako je wsw rozhraní a podobně (i když pravda že wsw aspoň umožnil rozšířenou tvorbu článků z offline nebo z ne-webových aplikací))
5.6.2011 17:39 - Gurney
K psaní článků - on už nejde zobrazit náhled článku?

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088365793228149 secREMOTE_IP: 18.221.154.151