Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
10.11.2009 18:13 - Max
Magus píše:
Nn takhle že když sem chtěl toto
123456789síla (ty čísla jsou mezery)

A jak se píše v onom zmiňovaném článku. Slouží k tomu například tag [pre][/pre], kde i mezery zůstanou tak, jak je tam dáš.

HTML považuje posloupnost mezer, tabulátorů nebo nové řádky za spojité bílé místo a spojité bílé místo potom interpretuje jako jednu mezeru. Není to úplně přirozené pro uživatele co nezná HTML, ale už je temu tak.
10.11.2009 21:07 - Max
Jerson píše:
jednak lze založit tažení bez názvu, což je špatně - takhly jsem omylem založil dvě

Přidáno do obecné karty tažení

Jerson píše:
požadavky na ikonu Vypravěče

přidáno

Kýblohlav obecný (wlkeR) píše:
při přechodu na další stránku hodit úplně dolů

ono by to snad i šlo, ale jde o to že by tě to házelo dolů vždy a občas mě osobně přišlo že to je takový divný když to člověk někam háže ...

Kýblohlav obecný (wlkeR) píše:
"vypsat nepřečtené"

forum v kronikách se obnovuje automaticky ... pak je problém určit co je "nepřečteno". Nebo je nějaká přesnější představa?
10.11.2009 21:11 - Jerson
Tak jsem to zkusil, funguje to dobře, takže paráda.
Co to zakládání tažení s prázdným názvem, to jsi taky ošéfoval?
10.11.2009 21:33 - Max
Nachtrose píše:
Jiz vytvorene postave nejde menit spravce

už by mělo fungovat

Nachtrose píše:
mi v roletce defaultne sviti muj nick

opraveno
10.11.2009 21:35 - Max
Jerson píše:
zakládání tažení s prázdným názvem

Měla by vyskočit hláška, že je prázdný název.
11.11.2009 15:03 - Jerson
Tak, dvě věci.

1) opravdu nutně bych potřebobal tlačítko správně se zobrazujícího náhledu viditelné hned poté, co upravím / odešlu článek. To stávající je malé, je moc nízko, takže musím scrollovat a nefunguje spránvě - neukáže stránky a když teď zkusmo dávám obrázky vpravo, tak je nezobrazuje a text vpravo není celý.

Stačil by mi jeden odkaz přímo na článek, abych na něj nemusel lézž přes název sekce a název článku.

2) řazení příloh u článku. Moc prosím o abecední řazení, když jich tam mám víc, tak než něco najdu, trvá to fakt věčnost.
11.11.2009 18:41 - Jerson
A ještě jedna věc - nejde mi smazat příloha, konkrétně obrázek k článku, abych ho mohl nahradit novým. A nejde mi ani přepsat. Čím to je?
11.11.2009 18:51 - Max
Jerson píše:
Stačil by mi jeden odkaz

přidán - otevře do nového okna poslední uloženou verzi

Jerson píše:
řazení příloh

upraveno

Jerson píše:
konkrétně obrázek k článku

souviselo s mezistavem při řešení předchozího bodu.
11.11.2009 20:36 - Jerson
Ok, díky, jdu tu finálně upravit.
18.11.2009 07:17 - Nachtrose
Test.Temer jiste se to tady nekde prebiralo, ale nejak jsem moc neuspel v hledani, tak se zeptam opet: Podlehaji clanky ve skupinach rovnez schvalovani redakci? Osobne ho nepotrebuju mit na hlavni strance, ale zato bych ho rad videl co nejrychleji pristupny a zachoval si moznost lepsiho cleneni nez v diskuzi.
18.11.2009 09:42 - wlkeR
Max: No já ten svůj způsob čtení taky považuju za krajně zvrhlý, ale zvyk je zvyk.
Za "nepřečtené" označuju nové příspěvky v diskusi, co jsou normálně podbarvený žlutě... tzn. "vypsat nepřečtené" = "vypsat žluté" ... snad používám správnou terminologii ^^;
18.11.2009 14:28 - sirien
Nachtrose Myslím že nepodléhají. Každopádně pokud nechceš otravovat na titulce, ale chceš ho mít co nejdřív, tak můžeš vždycky nechat zveřejnit článek s trochu zpětným datem - občas to tak udělám (musíš mít právo na zveřejnění, což teď nevím, jak to ve skupinách je, nebo s tím musíš otravovat Alnaga, Rytíře nebo Maxe :) )
18.11.2009 15:32 - Jerson
Chtěl jse se zeptat, nebylo by možné dát možnost spojovat diskusní vlákna v kronikách v jedno?
18.11.2009 19:56 - Sethi
Šlo by i u růžovoučkých blogísků zavést možnost nesledovat nové příspěvky? Nevím, jestli je to nějaká forma OCD, ale žlutý puntík prostě nedokážu nechat svítit. Na druhou stranu mě některé diskuse přivádějí k nepříčetnosti už samotnou svou existencí (svádějte to třeba na temnou auru) a když jsou připojené k blogům, tak je prostě nedokážu zahlušit...
19.11.2009 00:11 - Alnag
Nacht píše:
Podlehaji clanky ve skupinach rovnez schvalovani redakci?


No... musel jsem si to vyzkoušet. Ale nepodléhají. Můžeš si ho oklíčovat a schválit sám. Akorát ti v editaci článku nahoře přibudou položky, které normálně vidí jen admin (a úplně nahoře je schválit).
19.11.2009 00:39 - Nachtrose
Alnag: dik. to to dost zjednodusi.
19.11.2009 13:43 - Nachtrose
Tak testnuto a funguje vše, jak jsi topopsal, včetne antidatovani, ať to nestraší na hlavní stránce. Přecijen to není zápis v duchu Svenovych ci Aissinych zapisek, je to jen fakticke shrnuti udalosti.
19.11.2009 20:14 - Max
Kýblohlav obecný (wlkeR) píše:
o jsou normálně podbarvený žlutě

Takže pokud dobře chápu, jde ti o místo, kde by byly všechny nový příspěvky ze všech diskuzí? V podstatě RSS čtečka?
19.11.2009 20:18 - Max
Jerson píše:
spojovat diskusní vlákna v kronikách v jedno

Pokud je na mysli přesun příspěvků do jiné diskuze (jejich promíšení s původními příspěvky cílové diskuze), tak by to asi problém nebyl. Myslíš to tak?
19.11.2009 20:28 - Max
UšIuŠiUšI™ píše:
blogísků zavést možnost nesledovat nové příspěvky

Přidáno

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.088385820388794 secREMOTE_IP: 3.145.23.123