Kultura

Colombo
16.8.2009 13:17
Nejhorší filmy fantastiky
Všecko je to subjektivní. Neexistuje špatný film. Vždycky se totiž někomu bude líbit. A ti, co si myslí, že je špatný, prostě to neberou s dostatečným nadhledem.
30.3.2017 12:37 - captain66
Fuka o GitS píše:
Nemůžu říct, že by šlo o katastrofální filmové dílo. Pokud vám je 12-15 let, možná v něm najdete i cosi hlubokého. Ale rozhodně jde o katastrofální remake a o ten nejhorší případ toho, co se může stát, když se něco "zhollywoodizuje".
30.3.2017 12:40 - Vojtěch
Ne! Já to chci vidět a má se mi to líbit! Zlý Fuka! :D
11.4.2018 07:23 - shari
Tak jsem viděla ruskou verzi evendžrů. (A X-menů a Fantastic 4)
Kupodivu to jako celek působí líp, než bych ze součtu WTF momentů čekala - a že jich tam bylo požehnaně.
Záporák je trotl, klaďasové nedostali dost prostoru na něco jako vývoj postav, deus ex machina zakončení...

A samozřejmě tam nesmí chybět medvěd s rotačákem a regeneračníma kalhotama.
11.4.2018 07:59 - Gediman
Ochránci jsou hustí :) Zvlášť, když si vezmeš, za jak miniaturní rozpočet byli natočení. To klobouk dolů. Na pokračování si rád počkám.
11.4.2018 10:26 - York
Vizuálně je ten trailer hodně solidní.

Medvěd s rotačákem, hmmm :)
11.4.2018 10:29 - shari
Gediman: jo, i když je ten film fakt pitomej, tak mě opravdu bavil. :) Dokonce jsem si ho užila víc než Civil War... A pokud bude pokračování, tak se na to určitě podívam.
11.4.2018 16:16 - Beltar
Neříkám, že je to nejhorší, vlastně to i trochu doporučím He-Man Masters of the Universe. Hrajou tam mladí Dolph Lungren a mno ta, prostě Monika z Přátel.
Edit: není to nové, starší, ale narazil sjem na to až teď.
11.4.2018 23:24 - LokiB
Beltar: Tak Vládce vesmíru jsem viděl v roce 1990 na čerstvě novém kanálu OK3, tuším že ještě bez dabingu v němčině (ale to si jistý nejsem, možná to bylo v angličtině, tehdy mi to dost splývalo :)) ... a čuměl jsem na to zcela jako puk, protože nejblíže z toho co jsem znal, tomu byla asi Spadla z oblakov :D
13.4.2018 09:12 - Ebon Hand
Medvěd s rotáčákem v regeneračních kaťatech? To je nějaké volné pokračování Šest medvědů s Cibulkou? Píšu si do todo! :-)
13.4.2018 14:06 - Jerson
Tak každý lykantrop nebo tvor měnící svou velikost (třeba Hulk) má ve filmech kraťasy, které přežijou nejen změnu do formy s desetinásobnou mohutností, ale i libovolný boj, fyzický výkon a když na to přijde, tak i výbuch atomovky, aby to nějaké diváky nepohoršilo.
13.4.2018 14:13 - Šaman
Zajímavé je, že změnu v Hulka přežily, změnu zpátky už ne (Avengers) :)
V tom světě evidentně platí, že kalhoty běžné velikosti se dokáží ztransformovat na obří trenky, ale ty po zpětné přeměně zmizí :D
13.4.2018 14:15 - Aegnor
Šaman: pro ty kalhoty byl rozsudek smrti ten pád skrz střechu, ne proměna zpátky. :-)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.13591313362122 secREMOTE_IP: 54.166.228.35