Kultura

Maelik
19.1.2019 15:05
Google dokument se Sirienovým nástřelem alternativní verze dobdrodružství a komentáři k němu najdete zde: Google Doc
10.1.2020 13:25 - Aegnor
Já jsem měl tuším jeden až dva komentáře, které se vůbec nepoužili.
11.1.2020 14:26 - Pan Bača
Kontroluju text a mám jeden dotaz: jméno toho běsa jste nevymýšleli? Případně jeho zařazení do Devíti pekel, do Propasti nebo někam úplně jinam?
To druhé asi není nutné, ale se jménem by se pracovalo lépe.
11.1.2020 14:28 - sirien
Zkusili sme ho tam napsat, ale Maelik pak musel spálit harddisk ve svěcenym oleji, což neni úplně levnej vtip, tak sme se nakonec rozhodli to vynechat. Ale jestli myslíš, že by se to mělo zkusit znovu...
11.1.2020 14:58 - Pan Bača
Myslím, že jo. Ta hrozba je taková.. až moc neurčitá, nepřímá. Prostě nějaký běs, je vlastně jedno jaký.
Přišlo mi, že kdyby to byl "hrozivý vichr z hor", něco jako "Ertu" v Magickém krystalu nebo "Acererak" v ToA, stala by se jeho hrozba osobnější a možná vyzývavější?
11.1.2020 17:23 - sirien
Jako jasně, když tam to méno dáš, tak to je takový návodnější pro DMa aby ho pak moh hráčům hodit do xichtu ve finále. Ale je to spíš taková malá třešnička než samotnej dort.
11.1.2020 17:35 - Pan Bača
No zvažte to. Proč se té třešničky vzdávat, když může ten dort ještě vylepšit?
Jsem zatím cca ve čtvrtině, tak uvidím až po přečtení celého textu a dám vědět.
14.1.2020 16:43 - Pan Bača
Tak jsem to dojel celé a nemůžu si pomoct, jméno toho běsa mi tam prostě chybí. Nebo aspoň o jakého vlastně jde? Jednou se tam objeví démon, jednou ďábel, jindy běs. Tak aspoň tohle by chtělo sjednotit.
14.1.2020 17:11 - sirien
Má to být Ďábel. A klidně nějaké jméno navrhni :)
14.1.2020 17:56 - Pan Bača
V první chvíli mě napadl Trepifajxl. Ale to moc na nějakého mocného běsa neodkazuje.
Tak by to mohl být Corniger. Což znamená...? ;-)
14.1.2020 23:47 - Naoki
Zjištění jména může taky být součásti navazujícího dobrodružství, nejsem si jist zdali to nutně potřebuje být odhalené v intru
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.21493101119995 secREMOTE_IP: 18.232.55.175