Kultura

LKarpianus
29.1.2019 12:28
Krotitelé draků
Už několik měsíců pracujeme na přípravě seriálu á la Critical role z prostředí Končiny... Stay tuned! :-D

A pokud byste náhodou chtěli být informování o veškerých novinkách, tak nás lajkněte na facebooku. Za jakýkoliv feedback a podporu budeme rádi!

Web
Facebook
Instagram

Hráči:
- Matyáš Valenta
- Zuzana Mazáčová
28.2.2019 20:09 - Gurney
LKarpianus #96 píše:
Nadhled mi nechybí. Proto naprosto s nadhledem umím říct Siriene, ze jsi proste debil. :-) Dal to nemá smysl řešit. Good luck v trolleni, Mas ještě par dalších herců k zdrbani.

LKarpianus #152 píše:
Log1, tahle tendence z jeho strany už trvala delší dobu. A já si tu nadávku opravdu promyslel. Bylo mi jasné, že pro několik z vás tím vlastně potvrdím domněnku, že jsem namyšlený blbec, ale bylo pro mě důležitější to verbalizovat a tím to opravdu takhle ukončit.

Zrovna dnes ráno si tak čtu tvoje poznámky a přemýšlím, jestli ti poslat klasickou pmku na téma "buďte tak hodní a dodržujte to málo pravidel co tu máme, i když vás zrovna někdo naštve nebo máte nějaké osobní spory z minulosti". Nicméně tím druhým postem jsi to dilema vyřešil za mě - pokud to máš tak dobře promyšlené, zřejmě víš, jak se tady díváme na podobné osobní urážky (viz. pravidla webu, k rozkliknutí níže na stránce) a tedy zkoušíš, co všechno ti tady projde. Tímto jsi byl varován a jestli si od tebe přečtu nějaké další nadávky nebo další blábol na téma, že jsi vlastně nemohl jinak, letíš z Kostky, permanentně. A důrazně upozorňuju, že máš-li pocit, že ti křivdím, řeší se to po pmkách a nikoli ve veřejné diskuzi.

A poprosím všechny, kdo do této diskuze příspívají, aby vážili, co píšou. A pokud přece jen dojdete k závěru, že to nejde jinak a budete mít potřebu to "verbalizovat a tím to opravdu takto ukončit", raději se na to vykašlete a vyrazte ven do hezkého jarního počasí. Už se tady z toho začíná stávat další legendární žumpa.
28.2.2019 20:20 - LKarpianus
Gurney, muzes me vyhodit... Mas me plne svoleni. Diky...
1.3.2019 11:19 - Aegnor
LKarpianus: To by byla škoda. Krotitelé mají potenciál být kvalitní počin z české kotliny a mrzelo by mě, kdybychom tady nemohli slušně komunikovat s autory jenom kvůli jedné historické hádce.
9.3.2019 14:17 - pilchowski
No, zdá se, že přestali komunikovat autoři.
9.3.2019 15:31 - Log 1=0
A přitom mi přišlo, že se to u sousedů pěkně vyříkalo, a už by to mohlo být OK.
No, asi ne.
9.3.2019 19:59 - sirien
Klid, nic zajímavýho se zatim neděje - autoři hrají marketingovou hru s postupným uvolňováním informací (jednou za čas pošlou ven dílčí info aby drželi trafic na soc sítích atp., ale fakticky vlastně nic moc ukázaní neni. Naposled pár statů další postavy.)

Až dojde na něco zajímavýho tak se to sem myslim rychle donese i když to autoři nesdělí sami - že se rozhodli odmlčet je jejich volba, třeba je to zas přejde.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19035005569458 secREMOTE_IP: 52.91.221.160