Pravidla

Autorská citace #1
3.6.2019 12:44 - Gurney
Aby to nezapadlo - chrochta přeložil z Yawning portalu hned úvodní dobrodružství, určené postavám na cca 1.-3. úrovni. Nemá to sice zatím orginální grafiku, ale pokud hledáte něco, co vám vydrží na pár her a zároveň funguje tak trochu jako instruktáž k tvorbě dungoenu (poměrně lineárního, ale zato se zajímavým backgroundem), Sunless Citadel není špatná.
Autorská citace #2
17.11.2019 15:47 - Gurney
Přidány Chrochtovy překlady dobrodružství The Forge of Fury a The Hidden Shrine of Tamoachan z Tales from the Yawning Portal - tedy starší dobrodružství, přepracovaná pro odehrání v 5. edici D&D. The Forge of Fury vypadá velmi zajímavě i dnes, navíc je snadno zasaditelná do téměř jakéhokoli fantasy světa. The Hidden Shrine je pak ohlédnutím do časů, kdy moduly byly skutečnou výzvou, a namísto vzlykání nad TPK si hráči naházeli nové postavy, jen aby to vzápětí celé šli rozlousknout znova.
Autorská citace #3
17.11.2019 17:43 - ShadoWWW
The Hidden Shrine of Tamoachan mi přišlo naprosto boží, když jsme ho hráli. Exotické, s netradičním začátkem a takové Indiana Jonesovské.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.19822406768799 secREMOTE_IP: 3.229.122.219