Pravidla

Autorská citace #81
14.1.2020 21:32 - sirien
ShadoWWW: českou verzi?
Autorská citace #82
14.1.2020 22:18 - ShadoWWW
Ach, to ne. Mám od něj ale tento - https://uloz.to/file/1sCQ8STkzHj5/waterdeep-jpg (rozlišení 5222 x 7016 pixelů).
Autorská citace #83
29.11.2020 00:28 - TheLacrot
Čau, se skupinou to teď hrajeme. Pocity z toho mám smíšené, ale v zásadě převažují klady, protože tohle město má svojí rozlehlostí a rozdílnými lokacemi už tak dost co nabídnout. Překladatelům mockrát děkuji za jejich skvělou práci, kterou si s tím dali. Naše GMko si tohle dílko velmi pochvaluje. Pousmáli jsme se nad ulicí "Wall Street", která není (určitě záměrně) přeložena.
Upozorním však na drobnost ohledně překlepu na mapě, kdy místo Úřadů (u velkého Trhu) je napsáno Chrám krásy, čímž tam jsou dva tyto chrámy hned vedle sebe.
Autorská citace #84
23.5.2021 19:36 - strucky
Pomůže mi prosím někdo pochopit, jak stáhnout poslední 1.10 verzi? Mám 1.01 a rád si udržuji věci up-to-date, ale z toho linku to na mě furt plive akorát nějaký osekaný pdfko, které mi jen radí, jak se tady mám přihlásit a pak si to budu moct stáhnout... :-D
Autorská citace #85
23.5.2021 20:03 - Xeth
Mně odkaz funguje dobře, stahuje se mi v1.10.
Autorská citace #86
23.5.2021 21:03 - strucky
Mě ten link na stažení vezme jenom na GDrive, kde to na mě plivne toto divný pdf. :-D


Ok teď jsem zjistil, že mi to dělá všude. Jako bych neměl přístup do "privátní" sekce na stažení překladů... Zkusil jsem nahodit jiný prohlížeč a už je to v pohodě, ale i tak... sakra.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.05672812461853 secREMOTE_IP: 3.93.173.205