Produkty

Lotrando
13.5.2008 12:36
Pathfinder: Monte a Paizo
Monte Cook Joins the Pathfinder Roleplaying Game™ Team
Co-creator of 3rd Edition Dungeons & Dragons® to act as Rules Consultant
Paizo Publishing®, LLC today announced that Monte Cook, the co-creator of 3rd Edition Dungeons & Dragons and author of the 3.5 PHB and DMG as well as the Ptolus™ campaign setting and the recent Book of Experimental Might™, has joined the Pathfinder Roleplaying Game team as a Rules Consultant.
Autorská citace #21
19.11.2008 13:12 - Lotrando
A on ho někdo chce? Fakt nevim, Paizo už vydává 4E knížky, nechme se překvapit.
Autorská citace #22
19.11.2008 13:34 - SEBastian_Chum
no já bych ho bral...
a vždyť je pořád na stránkách Paiza ohlášený vydání na srpen 2009, včetně předobjednání...

a uvědomil jsem si že to že mi beta přijde jako nedostatečnej odklon nejni chyba - ani se o něj nesnažili.
Autorská citace #23
24.10.2021 12:19 - ShadoWWW
21. října v Paizu vznikly odbory
Píše:
Paizo is pleased to announce it has voluntarily recognized the United Paizo Workers union, which is affiliated with the Communications Workers of America (CWA).
Autorská citace #24
24.10.2021 21:15 - crowen
The end of Paizo

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.051958084106445 secREMOTE_IP: 3.95.233.107