Produkty

Maelik
24.6.2022 17:33
Autorská citace #21
26.7.2022 07:34 - Jerson
sirien píše:
Zasažené postavě se začnou urvávat kusy těla (sáry kůže, masa, skalpu atd.) a vznesou se k Prastarému - a ještě za letu jsou pořírány (alter. jsou požírány rovnou z postavy). Nekrotický zásah za 5k6 Bodů výdrže

Tohle je docela divné v JaD, když najednou ztráta BV je fakt strašné fyzické zranění místo nějakých nataženin a nataženin.

Maelik píše:
* ukázalo se že parta melee focused characterů je proti bossovi který umí lítat...nešťastná.


To se ukázalo i u nás po ta dvě kola. Já si tedy dvakrát seslal úder, takže alespoň něco, ale válečníky jsi tím efektivně odstavil a řekl bych, že jak se ještě tlamáč léčil, tak je to moc nebavilo.

Za mě je ten modul fakt jen jako výchozí materiál ke kompletnímu přepracování, a divím se, že se ti z něj podařilo při hře něco dostat.
Autorská citace #22
27.7.2022 19:45 - Maelik
Verze, která zahrnuje změny vzešlé z diskuze je online!

Píše:
a divím se, že se ti z něj podařilo při hře něco dostat.

well... hrál jsem to asi třikrát předtím, takže jsem to měl trochu natrénované.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.072036027908325 secREMOTE_IP: 3.239.59.193