Střípky

Autorská citace #1
16.6.2016 21:19 - Nachtrose
Gurney: je to úmysl, že nevidím ostatní lidi, co tu stránku lajknuli?
Autorská citace #2
16.6.2016 21:32 - Gurney
Není, podívám se kde je problém.

Každopádně dík za upozornění.
Autorská citace #3
16.6.2016 21:46 - Nachtrose
Gurney píše:
Není, podívám se kde je problém.

Každopádně dík za upozornění.


Mno... tak to možná má něco společného se vzájemnými vztahy jednotlivých osob. Třeba svoje přátele tam vidím.
Autorská citace #4
16.6.2016 21:51 - PetrH
Tak je treba se podivat do nastaveni, nicmene jiz 7 osob... Je to rehole o stranku pecovat. Mimochodem, kdonji bude udrzovat? Jaka je koncepce?
Autorská citace #5
16.6.2016 23:56 - sirien
Aby to všem co nemají rádi FB nebylo líto...

Google+ profil

Twitterový ještě taky dodáme :)
Autorská citace #6
17.6.2016 09:44 - Demonica
Tak už existuje i Twitter :)

@D20vKostce
Autorská citace #7
17.6.2016 09:47 - Nachtrose
tak ješte linked-in, snapchat, pokec... a všechny další sítě, které ani neznám :-D
Autorská citace #8
17.6.2016 09:56 - Tarfill
Na štěňátka Vám kašlu, ale kočičky mám rád, takže ten like dám. ;-)

Btw. tak nějak jsem čekal, že na profilovce bude ta červená kostka, co je tady v záhlaví...
Autorská citace #9
17.6.2016 10:14 - LZJ
No, děláte to asi správně, ale jsem zvědavý, kdy ( a jestli vůbec) se bude víc diskutovat na FB místo tady v diskuzách ;-)
Autorská citace #10
17.6.2016 10:30 - chrochta
Na sociálních sítích nejsem a pokud nezasáhne vyšší moc, ani nebudu. Mé koťátko klidně můžete obětovat předem.
Autorská citace #11
17.6.2016 10:32 - Demonica
Věříme, že diskuze budou nadále pokračovat tady a ostatní sociální sítě budou sloužit hlavně k upozornění, že tady např. vyšel nový článek.

Ovšem to ukáže až čas, kam se budou diskuze orientovat :)
Autorská citace #12
17.6.2016 10:33 - Gurney
OK, protože už jsem za to dostal za uši a ať to má nějaké systém a nejsme všude pod jiným jménem, tak malá změna - adresa na FB https://www.facebook.com/D20vKostce/ (v článku už je to opraveno).

Omlouvám se za zmatky, měli jsme to sesynchronizovat trochu líp...

PetrH píše:
Mimochodem, kdonji bude udrzovat? Jaka je koncepce?

Tak nevím jestli "koncepce" je správné slovo; ono jako ne že bych si chtěl stežovat (zvlášť když ani nejsem ten, kdo by té údržby dělal nejvíc), ale potom co sem chce člověk občas hodit nějaký nový překlad, a skončí to tím, že se hodinu vrtá v osm let starém článku, aby to mělo alespoň trochu nějaký (jednotný) systém, tak hodit anotaci na FB s odkazem už není zas takový horor.

EDIT: LZJ píše:
No, děláte to asi správně, ale jsem zvědavý, kdy ( a jestli vůbec) se bude víc diskutovat na FB místo tady v diskuzách

No já zastávám názor, že komenty, které budou na FB (pokud vůbec budou) by bez něj nebyly nikde (tj. ani tady). A navíc mi FB přijde pro diskuze jako dost nepřátelské místo - něco jak reddit, kdyby si tam nešlo nic nastavit :)
Autorská citace #13
17.6.2016 10:43 - York
Je to zvláštní doba, kdy si diskusní fórum založí stránku na jiném diskusním fóru, aby se tam dalo debatovat ;-)
Autorská citace #14
17.6.2016 11:58 - sirien
Kostka není diskusní fórum.
Autorská citace #15
17.6.2016 12:10 - York
A DnDčko není Dračák. Co naděláš ;-)
Autorská citace #16
17.6.2016 12:55 - sirien
nějak asi míjim pointu co chceš sdělit.

Kostka je obsahovej web s primárním zaměřením na obsah s trvalou hodnotou, tj. asi tak na těch 1000+ článků co tu máme, na překlady a podobně. Svého času existovala bez diskusí a bez diskusí by dokázala existovat i dál.

Nevidím žádnou zvláštní kontradikci v tom, že chceme tento obsah nabídnout lidem v co nejpřístupnější formě a popravdě tím neděláme nic revolučního, spíš jsme se se zpožděním přidali k už dlouhé roky stabilnímu trendu všech dalších větších webů s článkovým obsahem napříč celým internetem.

Samozřejmě, pokud nemáš rád sociální sítě, nijak Tě to neovlivní - Kostka sama bude nadále fungovat stejně, jako dřív.
Autorská citace #17
17.6.2016 13:05 - Winnie
...doufám, že zachráněná koťátka neplánujete zachráncům hodit na krk :-)
Autorská citace #18
17.6.2016 13:19 - York
sirien píše:
nějak asi míjim pointu co chceš sdělit.


Nic podstatnýho, jen si tu tak brumlám pod vousy. Absurdita některých věcí (které jsou ovšem současně dokonale logické) mě prostě baví, no.

WWW je technologie, která umožňuje zobrazit a prolinkovat obsah. Články, diskuse, obrázky, hudbu, video, whatever. Ten obsah tam dávají lidé a čtou (sledují, poslouchají) ho taky lidé. Dává tudíž dokonalý smysl vymyslet novou technologii, které budeme říkat sociální síť, a která bude umět (pozor, překvapení): zobrazit a prolinkovat obsah, který tam budou dávat a konzumovat lidé.

Pointa je samozřejmě v tom, že uživatelská základna facebooku se natolik rozlezla, že se z něj stal must-use reklamní kanál. Takže je logické a chválihodné, že ho chcete využít.



sirien píše:
Samozřejmě, pokud nemáš rád sociální sítě, nijak Tě to neovlivní - Kostka sama bude nadále fungovat stejně, jako dřív.


To je fér, ale co ta nebohá koťátka?
Autorská citace #19
17.6.2016 13:44 - sirien
Winnie: udělej si v bytě dost místa, ty Mainský mývalý mrchy se dokážou dorůst fakt slušný velikosti.


York: No tak ta nebohá koťátka jsou už holt něco, co si budeš muset srovnat se svým svědomým. A ta štěňátka pak ještě víc, protože Gurney v admin diskusi psal něco o tom, že bysme příští neděli mohli udělat adminské hraní Kill Puppies for Satan RPGčka, takže...


u sociálních sítí nejde o technologii prolinkování, ale o user interface a update/notification stream
Autorská citace #20
17.6.2016 13:50 - Vojtěch
Vy máte mainské mívalí? Můžu svoje koťátko někomu darovat? :D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.070975065231323 secREMOTE_IP: 3.145.163.58