Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
28.9.2011 11:10 - Ebon Hand
Siriene, přimlouval bych se, aby si družinu uzavíral až na místě, víc jak polovina účastníků sem nechodí a je pak smutné, když se vyhlásí hra a je rovnou plná z netu předem.
Já sám bych si letos chtěl zahrát dost her, které jsem dříve nestihl.

EDIT: Dobaluji a vyrážím, zbytek na místě.
28.9.2011 12:33 - sirien
Ebon: Vždycky nějaké to místo nechám, ale když si o to Nacht řek tak mu to je fér slíbit, Almiho toužim do WoD natáhnout už dlouho a s Nerhinn jsem ještě vůbec nehrál a upřímně - přece neodmítneš sympatickou hezkou dívku, která s Tebou chce hrát ;)
28.9.2011 13:36 - Arya
POKUD pojedu, tak ve čtvrtek budu moct z Prahy NEJDŘÍV kolem devátý večer a to říkám nejdřív. Do půl devátý mám školu a musim tam bejt.
28.9.2011 15:48 - wlkeR
Tak to vypadá, že Magic nevezmu. Ony se nezdaj, ale ty karty jsou těžký jak blázen D:
1.10.2011 20:28 - wlkeR
Zpátky z Dálavy. Kdo nebyl, o dost přišel.) Víc napíšu až mně počítač dovolí používat enter, jináč by to asi bylo dost nepřehledné...
1.10.2011 22:53 - Shako
Taky zpět - stálo to za to i jen na pár dní.
Díky všem, zejména pak Ebonovi za výtečné grilovaní a nezapomenutelné hlášku u hraní hunterů.
3.10.2011 12:14 - Sathel
Sedm není osum. A šestnáct není dvacet jedna. A tolik nás na Dálavě bylo celkem: 21 lidí na 5. výročí RPG srazů na Dálavě. Gratuluji a děkuji za účast :-)
3.10.2011 12:22 - Ebon Hand
Všem děkuji, bylo to super a všechny jsem moc rád opět vidět, případně poznal.
Jsem tedy dost unaven, ale snad to během pár dní dospím. :-)
3.10.2011 16:28 - Nachtrose
Taky vsem dekuji. Prvni Dalava, kde jsem stihnul opravdu vse, co jsem mel v planu a i neco navic :-) Uz se tesim na dalsi!
4.10.2011 10:17 - Deathman
Sedm opravdu není osm.
Neberte drogy, nechlastejte, nekuřte a nehrajte Dominion :)

Užil sem si to, mel mnoho podnětných i alkoholem řízených diskusi [asi cca o pul sedmé ráno v sobotu za co se omlouvám Jersonovy kterého jsme tuším vzbudily]

Ale stalo to za to i za tu 8 hodinovou adrenalinovou cestu CZ drahami.
4.10.2011 12:51 - Almi
Taky jsem si to super užil, stálo to rozhodně nejen za ty dokonalé hostiny, co se pořádaly každý večer! :-)

vydařená akce, kdo nebyl, prohloupil, nová budova je skvělá a byla i teplá voda! :-)
4.10.2011 19:55 - Jerson
Moje slečna se jmenuje Samra.
Dálava byla dobrá, i když už se stává tradicí, že se s dvaceti kily výstroje na airsoft táhnu zbytečně, zato Space Alert je zásadní hra. Tak zase příště.

Pro hráče Omegy - dodáte mi prosím nějaké stručné hlášení a posudky?
4.10.2011 21:34 - sirien
hlášení komu?
Hej, K2, tady máš report o tom, co sme Ti provedli, kdyby ses náhodou nepamatoval?
4.10.2011 21:35 - Nachtrose
Jerson: opraveno.
5.10.2011 01:49 - Nerhinn
sirien: Mně, neasi :D
5.10.2011 06:39 - Jerson
kromě toho,že se hrála další mise, hlášení od agentů jsou primárně pro další agenty. třeba by i někoho jiného zajímalo pár věcí o Omeze.
5.10.2011 07:18 - Merlin
já si proležel s příjemnou teplotou 39,8. Takže nakonec bylo dobře že mi to díky dosahu nevyšlo
5.10.2011 08:14 - wlkeR
Omegu mám na want-to-play-listu už 2 roky, ale teď už ani nejsem v Budějicích :(

Na každý pád jsem zjistil, že mám z nějakých světlejších chvilek pár (solidně máznutých, páč sem nechtěl používat blesk) fotek; mam je někam nahodit, nebo se bez nich obejdete?
5.10.2011 08:29 - Nachtrose
Jestli mas nejake slusne uloziste, sem s nimi ;-)
5.10.2011 10:23 - Almi
Merlin: tentokrát by ses v pohodě vypotil..venku bylo 27 stupňů, večer skoro přetopená chajda. jen nesmíš spát ve studený chatce, jako chudák Beltar :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083719968795776 secREMOTE_IP: 18.219.63.90