Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
Autorská citace #81
7.9.2011 07:09 - Nachtrose
Vlak z budejic, ktery prichazi pro mne v uvahu je 16:02. Nebo pak pozdejsi autobusy, hlavne pokud bych si v budkach chtel koupit maso na gril. Precejenon 9+hodin na ceste bez lednice by mu asi neprospelo. Je tam pobliz nadrazi nejaky solidni kramek?
Autorská citace #82
7.9.2011 08:55 - wlkeR
Nachtrose píše:
Je tam pobliz nadrazi nejaky solidni kramek?

Yep. Vylezeš z nádraží a půjdeš doprava, přes přechod, a skoro hned po pravej straně Lannovy ulice je masna (Dědouch, tuším). A když pudeš od nádraží doleva, tak přes ulici je pod autobusovym nádraží Albert.
Autorská citace #83
7.9.2011 12:37 - Hugo
Snad dorazim, dovolena jeste nejaka zbyva tak na ctvrtek a patek by padnout mohla
Autorská citace #84
7.9.2011 15:02 - Quasit
Přijedu taky, napište mě prosím na seznam
Autorská citace #85
7.9.2011 15:22 - sirien
A kdy dorazíš?
Autorská citace #86
7.9.2011 15:38 - Hrngz
Pokud bude pocasi abych dorazil na motorce tak dorazim, pokud ne tak asi ne. Jsem linej jezdit autem nebo se domlouvat na jinej odvoz.
Autorská citace #87
7.9.2011 20:16 - Merlin
ale ale...kvašák se ozval? to by mohlo zvýšit mé šance na příjezd..starýho pardála bych moooc rád viděl
Autorská citace #88
7.9.2011 22:39 - Jerson
Zřejmě přijedeme až v pátek - nemám už dost dovolené a Samra ještě méně.
Autorská citace #89
8.9.2011 08:43 - Almi
Merlin: A to jako kvůli mně nepřijedeš?? :-)
Autorská citace #90
8.9.2011 10:27 - Merlin
Ale samozřejmě...ty jsi ta další podstatná část :)mého rozhodování. Si vás přidávám po částech...:)
Uvidíme. Babaj je kapku nemocnej, tož váháme co a jak
Pokud se týká her, mám docela dost nových deskovek - Smallworld + rozšíření, Smallworld underground, Runewars, battlelore, Roborally, Dominion, Arcania, Dorn....
Určitě bych se nebránil nějaké RPG hře ( ale jako hráč, nedýemuju). Mám herní odstávku
Autorská citace #91
8.9.2011 10:39 - Colombo
Jede někdo autem z Brna?
Autorská citace #92
8.9.2011 16:16 - Quasit
sirien píše:
A kdy dorazíš?

Rád bych se nacpal k Ebonovi do auta, takže podle něj. Což bude hádám čt, dle tradice.
Merlin píše:
ale ale...kvašák se ozval? to by mohlo zvýšit mé šance na příjezd..starýho pardála bych moooc rád viděl

přijeď, zavzpomínáme na mládí :)
Autorská citace #93
9.9.2011 09:54 - Ebon Hand
No pardále, možná budeš překvapen, ale letos plánuji vyrazit dřív. Dokonce to odvážně směřuji na středu dopoledne, či úterý večer. :-)
Autorská citace #94
13.9.2011 10:54 - Almi
Tak, na naléhání si asi připravím malé DnD dobrodružství. Pomáhat s DMováním mi bude Beltar a za oboustranné shody jsme se rozhodli vybrat jednu vypečenou záležitost z poslední doby.

Zatím jen prozradím - bude to hra pro postavy na 5. úrovni. Odehrávat se bude převážně v bažinách...encountery budou vypečené, zákeřné, ale snad i zajímavé a zábavné. Předpokládám družinovou hru, tj. vzájemnou spolupráci, ale dovedu si představit i hru na vlastní minor questy. Povolené je cokoli, co snese Character Builder, ale ve vlastním zájmu se vyhněte essentials postavám, jsou až na výjimky nudné.
Jinak se nemusíte bát postavit si jakoukoli šílenost, věřte, že dokážu kontrovat :-)
Autorská citace #95
13.9.2011 11:47 - Nachtrose
Almi: budes chtit poslat tu postavu pak ke schvaleni?
Autorská citace #96
13.9.2011 12:10 - Beltar
Nachtrose: Myslím, že nebude třeba, my sami jsme kombeři, takže ta hra snese skoro cokoliv :D.
Autorská citace #97
13.9.2011 13:00 - Nachtrose
Fajn :-) tak jeste poprosim pocet a lvl magickych veci. Nebo jako defaultne: lvl n+1, n a n-1?
Autorská citace #98
13.9.2011 17:40 - wlkeR
Essentials že jsou nudné? No dobře, no. Jestli by se v bandě našlo nějaké okénko, zkusil bych do něj navrhnout nějakou vkusnou výplň. Co umí healovat, jak tak posloucham DM duo...
Autorská citace #99
13.9.2011 17:47 - Sethi
(Odstraňování kondic.)
13.9.2011 21:25 - Almi
Protože si někdo bude tvořit i postavu pro Lair Assault, tak to udělám stejné:

3 magické předměty, level 4, 5 a 6. Libovolného stupně vzácnosti. Dále můžete utratit 840 gp na libovolné vybavení a předměty, ale jen 2 z nich mohou být consumable. A consumable předmět musí být max. level 5 včetně.

Pokud by někdo toužil po něčem speciálním, lze se domluvit, jsem přístupný lecčemu.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.081043004989624 secREMOTE_IP: 3.133.109.30