Nachtrose
30.8.2011 08:59
D20 sraz podzim 2011 ( Dálava )
Jak to tak vypada, tak se ohledne Dalavy (info o Dálavě)precijen neco delo, i kdyz potichu a ve skrytu a mame ji tedy zarezervovanou na 27.9.-2.10.. Anketa s terminy proto ponekud ztraci smysl. Kdo teda prijedete piste to do diskuze, at se nam plni seznam hostu a pripadne se muze zacit domlouvat doprava.

Zustava v platnosti, ze bych rad pro sebe chatku na spani, at se taky vyspi i vsichni ostatni ( vetsinou snad nebude problem vydrzet vzhuru, nez se pripadne dohraje ).

Potvrzená účast:

1. Almi
2. Kýblohlav školní
3. Nachtrose
4. Arya
5. Gurney
6. Sathel
7. Nerhinn
7,5. Žížala
8. Ebon Hand
9. Beltar
10. Demonica
11. Quasit
12. Pjotr
13. Jerson
14. Hugo
15. Kin
16. Sirien

Účast zatím nejistá:

Shako
Noir
Fishbone

A ve finale nám, byť někteří jen na malou chvilku, dorazili:

Almi
Beltar
Kuba
Hans
Ilča ( mám to správně? )
Matouš
Sathel
Michal
Hugo
Jerson
Samra
Deathman
Nachtrose
wlkeR kýblohlav
Sirien
Arya
Shako
Ebon Hand
Kin
Gurney
Demonica
Nerhinn

Všem děkuju za účast!

Chtěl/a bych přijet:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Už v úterý 27.kladné body2
Ve středu 28. nebo ještě pozdějikladné body8
v pátek nebo až o víkendukladné body2

Pro podzimní sraz preferujete termín:

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
od úterý 27.9. do neděle 2.10. (středa je státní svátek)kladné body14
Víkend poté 7.-9.10.kladné body0
13.9.2011 22:22 - Nachtrose
Chapu to dobre, ze hra s Beltarem je "normalni" 4e a Lair Assault je neco jako last man standing dungeon delve/crawl? Delaji se postavy podle stejnych pravidel? Asi si udelam postavu pro oboji ( nebo pouziju na oboji tu samou ). Pokud by byl ale pretlak zaujemcu a ja si mel vybrat, tak bych si radsi zahral tu "normalni" hru a na LA uvolnil misto nekomu jinemu.
14.9.2011 08:00 - Almi
Nachtrose: Ano, chápeš to správně. lair Assaut beru sebou čistě pro zábavu, nezabírá žádné místo. A shodou okolností je mnou a Beltarem vybraná hra určená také pro level 5 postavy, takže se vhodně nabízí nelámat to přes kolenou a dát stejné podmínky i pro "normální" 4e hru s tím, že se nebráním úpravám.
14.9.2011 10:24 - Arya
bohužel, škola volá... ve čtvrtek a pátek musim být ve škole...
14.9.2011 10:38 - Ebon Hand
Škoda, takže tahle Dálava bez sanitky?
Dělám si srandu. :-)
14.9.2011 11:38 - Almi
Arya: To ne!! Okamžitě si zacpi uši! Vem si ze mně příklad, taky do žádné školy nejdu! A navíc - těšil jsem se! :-)
14.9.2011 14:28 - sirien
Arya: uvidim, jak to dopadne... Problém zpočívá v tom, že ve čtvrtek mam cvika z analýzy a můžu mít za semestr jenom tři bsence... naštěstí bude lichej tejden, takže nemam v pátek cvika, ale přednášku. Docela by mě zajímala. Jmenuje se to Právo a informatika a mě by zajímalo, co to bude za nesmysl...
14.9.2011 14:39 - Nachtrose
Arya: a prijedes aspon na vikend? taky jsem se celkem tesil.
14.9.2011 14:46 - Gurney
Zatím nevím, jak na tom budu, uvidím jestli dojedu už někdy v týdnu nebo až na víkend.
19.9.2011 10:20 - daphnee
ja jsem jet chtela, ale v patek se vracim z tunisu (kde bude 30 ve stinu), takze si radeji vezmu sichtu v praci a budu se aklimatizovat... hezky si to uzijte, a at vam vyjde pocasi...
doufam ze na pristi sraz uz budu mit volno od povinnosti...
dalave zdar
19.9.2011 14:31 - Pjotr
Ja mam v planu dorazit, pravdepodobne v patek. Dovoleny je pomalu... Kdo by chtel odvoz, budu mit volny auto (z Prahy).
A rad bych si konecne zahral Omegu, Jersi pojed :-)
19.9.2011 18:09 - Sathel
Ebon Hand píše:
No pardále, možná budeš překvapen, ale letos plánuji vyrazit dřív. Dokonce to odvážně směřuji na středu dopoledne, či úterý večer. :-)


Vezměš mě do auta?
19.9.2011 18:17 - Sosáček
Ja te muzu vzit. Pokud si sezenes helmu.

A nevadi ti, ze umrznes.

A umres.
19.9.2011 19:48 - Jerson
Pjotře, pojedu, to rozhodně ano :-)
19.9.2011 22:14 - Ebon Hand
Sathel jasný, z Prahy, nebo z Budějek? Teda pokud si koupím pěti místný auto a ne čtyřmístný. :-)
21.9.2011 07:48 - Sathel
Oranžový Traktor píše:
Ja te muzu vzit. Pokud si sezenes helmu.

A nevadi ti, ze umrznes.

A umres.


Umrit by mi asi nevadilo, trvala invalidita me strasi vic.

Ebon Hand píše:
Sathel jasný, z Prahy, nebo z Budějek? Teda pokud si koupím pěti místný auto a ne čtyřmístný. :-)


Z Prahy. Ale jestli by nás mělo být v autě pět, tak to já se klidně dopravím jinak. Koho ještě bereš?
21.9.2011 12:26 - Ebon Hand
Zatím předběžně Quasit, Hugo, Nina. Nikdo z nich není jistý. Ono vlastně ani to nový (jetý) auto není jistý. :-)
21.9.2011 13:01 - Jerson
orientačně se zeptám,co mám přivézt:
Omega
airsoft - elektriky
airsoft - manuály
Space Alert s Rpg rozšířením
Wins of war
zrada v domě na kopci - deskovka,kterou chci hrát jako rpg

Prosím napište mi,co si kdo chcete určitě zahrát (a berte v úvahu,že na srazu bude i mnoho jiné zábavy :-)
Případně jak to vidíte s nějakým natáčením nebo larpem ve stylu Omegy či jiném?
21.9.2011 13:45 - Sathel
Já bych si LARP zahrála moc ráda. Jsem ochotná se podílet i na přípravě.
21.9.2011 15:39 - Arya
hmmm tak to vypadá že nejedu... :(
21.9.2011 15:50 - Almi
Arya: Jak to? Nestraš... :(

ALL: Máte někdo v autě 2 místa (pro mne a Beltara) na úterý z Prahy? Mám sice v zásobě jednu nouzovku, ale je poněkud komplikovaná..přiznávám, že jet s někým je prostě pohodlnější :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076514005661011 secREMOTE_IP: 18.218.254.122