Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
10.11.2009 16:43 - sirien
Jestli sis sednul s A16 tak se těšim až se potkáme :)
10.11.2009 20:36 - Fishbone
proč nemaj agenti 11 12 A 13 zalozený profajly?
10.11.2009 20:57 - Jerson
Protože to může působit podivně, když chybí tři agenti, kteří by podle logiky měli být první - nebo ne?
Má to samozřejmě svůj důvod, ale ten je mimo tvé bezpečnostní oprávnění (: )
10.11.2009 22:04 - Fishbone
grrr já sem si to myslel :D
11.11.2009 07:37 - Jerson
Ale až si zahraješ s klukama z První sekce (jestli se někdy sejdou, zatracená škola), tak se jich můžeš zeptat.
11.11.2009 10:14 - Fishbone
He dneska se mi o tom zdálo. A furt lepší škola než práce.
11.11.2009 10:28 - Jerson
Z hlediska času ani ne, jako pracující jsem měl mnohem víc času a o víkendech jsem se už nemusel učit.
11.11.2009 13:06 - Jerson
Mrkněte se prosím do První sekce - na zkoušku jsem přidal ke každému hodnocení obrázek agenta, který hodnocení sepsal, pro lepší orientaci. Otázka na vás zní, jestli je to opravdu lepší, nebo jestli je to množství fotek nepřehledné.

Možná by pomohla jiná úprava, třeba celý text posudků odsazený o šířku fotky nebo tak něco - jsem v tomto směru otevřen návrhům.

(Je to na Ebonův popud, ale přemýšlím o tom už dlouho - obrázky jsou pro rychlou orientaci lepší než písmenka.)
11.11.2009 13:41 - Goran
Osobně bych fotky autorů komentářů dal vpravo místo vlevo. Fotky u komentářů jsou fajn, ale když se vizuálně neodliší hierarchie (agent x autor komentáře) tak je to nepřehledné. Na obtékání textu nevidím nic špatného, jen je na první pohled těžké odlišit co je agent a co posudek.
11.11.2009 13:53 - Jerson
Dobrý nápad. Co teď, je to lepší?
11.11.2009 13:54 - Goran
Mě se to teď líbí.
11.11.2009 14:47 - Fishbone
Dobrý, první verzi sem nestihnul. Je to rozhodně přínos, vždycky když jsme si čet posudky musel sem mít otevřeno víc oken na různý sekce, protože to bylo rychlejší než v jednom překlikávat.
Jen snad jestli by to šlo dát tam jen miniatury těch fotoek, ale to jen takej nápad. I velikostní rozdíl by pomohl... odlišit čí je složka a kdo hodnotí.
11.11.2009 14:58 - Jerson
Miniatury fotek by znamenalo udělat znovu 34 obrázků, všechny nahrát a pak je nalinkovat - a to fakt ne. Už tak mi stačí, že je to stránka dlouhá jak rozmotaný toaleťák.
11.11.2009 15:00 - Ebon Hand
Nechal bych to takhle. Thomas to más pěkný, že má fotky u všech posudků!

Tohle bych podsléze použil i do výzkumů, kdo co zkoumá atd.
11.11.2009 15:04 - Jerson
U výzkumů by to opět znamenalo nahrát k tomu článku všechny fotky, ale třeba to půjde přelinkovat, zkusím to.
11.11.2009 15:28 - Jerson
Agenti jsou identifikováni dle vzhledu, je to hned lepší.
Jako obvykle se zkontrolujte, jestli jsem se někde neuklepnul v čísle, je toho fakt hodně.
11.11.2009 15:34 - Fishbone
cool
11.11.2009 16:18 - Nerhinn
Pár nápadů, co mě napadlo...

(1)Předělat velikost obrázků je práce na půl hodiny max, zejména, mají-li již teď verzi s fixními rozměry.
(2)Na Imageshack (sweb, atd.) se dá nahrát víc souborů jedním kliknutím.
(3)Rozjíždí se ti to - fotka Elsy má tendence posouvat se doleva oproti ostatním.
(4)Přehlednosti by ještě trochu napomohlo, kdyby fotka hodnotícího agenta byla až za jeho posledním posudkem, ne za prvním. Tím bys dal lépe graficky najevo, že k sobě jeho posudky patří, protože by tvořily na první pohled patrnější celek.

Jinak se mi to ale moc líbí. Když vidím pohromadě lidi, se kterými jsem byla na misi, najednou to působí docela jinak, věrohodněji :)
11.11.2009 17:53 - Goran
Nerhinn: ad (4) - nedokážu si představit, jak by to mohlo napomoct přehlednosti. Přišlo by mi nepřirozené, kdyby fotka nebyla nahoře. Jenom podotýkám, že když je fotka za posudkem tak je to čistě náhoda, má být vpravo nahoře v bloku posudků od jednoho agenta (vpravo aby se odlišil komentátor od hlavního hrdiny profilu, IMHO je to takhle na první pohled ještě patrnější než při změněné velikosti).
11.11.2009 17:55 - Jerson
Nikde nevidím, že by se mi Elsa posouvala, na jaké stránce se ti to zobrazuje?
Když dám fotku za poslední posudek, tak vedle ní bude prázdný prostor. Nevím jak jednoduše udělat obtékání textu na konci, nehledě na to, že to při přidávání posudků budu muset přesouvat.
Ale pro větší přehlednout jsem oddělil jednotlové posuzující krátkou čárou vlevo, tak to snad pomůže.

Linkovat obrázky na jiné stránky nechci, protože když je pak vkládám sem, je to otrocká práce, která se špatně kontroluje a to že obrázky mají stejné číslo a jednoduchou adresu mi ji velmi usnadňuje.

Když už jsem u toho, zkusím vylepšit i hlášení z misí.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082576990127563 secREMOTE_IP: 3.14.142.115