Čas pro hrdiny

Jerson
10.8.2009 17:29
Seznam agentů Omegy a jejich posudky z misí
11.11.2009 17:55 - Ebon Hand
Já jsem pro zachování fotky nahoře u prvního příspěvku, přijde mi to takové logičtější, jakési vytvoření hlavičky před řadou příspěvků agenta. Protože když nich bude více, bude muset čtenář scrolovat dolů, aby se podíval, od koho to je. Ale to je proti původnímu návrhu, aby to ulehčilo orientaci, od koho to je.
11.11.2009 18:08 - Jerson
Já to tam už takhle nechám, alespoň můžu přidávat příspěvky a stačí mi zkopírovat a upravit hlavičku, když dostanu posudek na zatím nehodnocenou dvojici. Možná bych ještě mohl protáhnout tu oddělovací linku až k fotce (nebo i nad ni) a složky agentů oddělovat dvojitou linkou.

Vyzkoušel jsem to u A14, tak mi řekněte jestli to je přehlednější nebo ne. Místo těch = můžu dát jiný znak, ale nevím jak udělat dvojitou souvislou čáru.
11.11.2009 19:45 - Nerhinn
Posunutou mám Elsu na druhé stránce, Nikolaje a Japonce na čtvrté, Nikolaje na šesté a dvakrát Elsu a jednou Japonce na sedmé.
11.11.2009 19:47 - Jerson
Tak v tom případě je to asi prohlížečem, protože mně se všichni zobrazují ve sloupcích pod sebou. V Opeře i Firefoxu.

Hmmm, zvláštní. Asi bude muset zasáhnout Max.
11.11.2009 21:35 - Fishbone
je to super. Takhle mi to vyhovuje:)
12.11.2009 12:25 - Ebon Hand
Já mám zobrazení v pořádku a vypadá to moc pěkně. Hlavně člověk vidí, které tváře jsou nejakčnější! :-)
12.11.2009 12:58 - Jerson
Jo, fakt to je mnohem přehlednější, člověk koukne a vidí, kdo kde s kým byl.
15.11.2009 22:39 - Fishbone
Myslíš, že A42 ještě dodá to hlášení z křížů? :)
16.11.2009 17:22 - Jerson
Sathel? Jo, dodá, hlášení ze své první mise mi dodala po půl roce.
16.11.2009 17:27 - Ebon Hand
Nějak se nám ty hlášení přestali trousit..
o švábech a pivu ani nemluvím..
16.11.2009 17:35 - Jerson
Pořád říkám - pište to stručně, dlouhé cancy nikdo nečte. A piště to hned, do týdne zapomenete polovinu věcí.

No nic ... mám za sebou encyklopedii tajných služeb 20. století, tak jsem se trochu poučil - ještě že nemám tu válku. Ale pořád přmýšlím, jestli si svět komplikovat nějakou politikou, která by byla aktuální, byť by to nebyl válečný stav.
16.11.2009 17:47 - Ebon Hand
No ono to zase taková sranda není, mě trvá dva týdny, než se k tomu vnitřně odhodlám se tím trápit..
A je mi jasné, že někteří se k tomu nedokopou nikdy..
16.11.2009 18:03 - Jerson
Jasně že to není sranda, cokoliv co musíš udělat je práce, a mně se nepodařilo podat to jako zábavu. Ale zase myslím, že je zábava číst posudky (a možná i hlášení)
Osobně by mi stačilo stránkové shrnutí, pokud se s tím někdo nechce psát podrobněji.
16.11.2009 18:31 - sirien
Mě to popravdě docela baví psát... jen si na to musim najít vždycky pár hodin v kuse.
16.11.2009 18:53 - Ebon Hand
No my zrovna nejsme ti, které jsem myslel tím troušením hlášení.
Baví nebaví, při vstupu do hry jsem přislíbil, že to budu psát, tak to taky píšu.
Spíš jsem tím chtěl naznačit, že mě to taky baví číst, ale není co, protože s námi taky hrají notoriční nepisálkové.
16.11.2009 19:00 - Nerhinn
Taky to beru spíš jako povinnost... ale právě to, že se sejde (/by mělo sejít) víc pohledů mě motivuje. Krom toho jsem zjistila, že to, že od hry uběhla už delší doba, mým hlášením (vzhledem k mé neschopnosti osekávat nepodstatné) jen prospívá :) A taky když se to píše najednou, jde to rychleji...
16.11.2009 19:17 - Jerson
No, tak zrovna vy máte splněno snad všechno, pokud se nepletu. Jenže ti co nemají jsou buď zavaleni jinou prací, nebo se neozývají, a když je popostrkuju, tak to má spíše demotivační účinky.
17.11.2009 01:07 - Fishbone
Já to svoje hlášení bral teda taky spíš jako radost psát, a nějak moc sem se do toho zažral he he :)
17.11.2009 08:17 - Jerson
Však uvidíš, až budeš číst hlášení jiných, kolik je tam nepotřebného balastu.
Klukům jsem napsal, tak se uvidí co oni na to.
18.11.2009 21:39 - Fishbone
Nu už jsme přečet všechna hlášení a oceňoval sem, když byla obsáhlá, ale každý není sto psát poutavě podrobná hlášení. Nejlepší se mi jeví Sirienův kompromis, jedno krátké a pak podrobnější, ale napsat dvě verze na to asi každej nemá koule:D

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.064759969711304 secREMOTE_IP: 3.16.66.206