Čas pro hrdiny

23.8.2019 10:59 - Jerson
Zájemci můžou vyplnit tuto tabulku, tedy jeden volný sloupec v ní.

Buď sami za sebe, nebo za postavu, kterou by v takovém settingu hráli.
23.8.2019 15:54 - efram
mohu se zeptat co presně bude závěrem tabulky nebo cílem ? Přesně k čemu takovouhle věc použiješ.
23.8.2019 16:07 - Jerson
Podle té tabulky budu vyrábět losovací karty úspěchů /komplikací po agenty - na každé kartě bude jeden fenomén a značka (u některých nejspíše volitelná), zda karta označuje úspěch prováděné činnosti nebo komplikaci.
Počítám, že by to v některých situacích mohlo fungovat jako motivační karta pro vymýšlení výsledků akce, zejména v případě komplikací.
Ale hlavně budu mít na otevřených hrách zásobu fenoménů z mého settingu v počtech odpovídajících předpokládanému rozložení oblíbenosti mezi hráči /postavami, takže si noví hráči už při výběru losovacích karet budou určitým způsobem formovat i názory své postavy.
23.8.2019 16:20 - efram
ok, diky za vysvětlení
23.8.2019 17:42 - malkav
Jerson: Nevím, jestli jsem sám, ale z tvého vysvětlení eframovi jsem vlastně nic nepochopil :D No přispěl jsem ti do tabulky a nalož s tím, jak uznáš za vhodné, ale význam mi jaksi uniká :)
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.18881297111511 secREMOTE_IP: 35.175.200.4