Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
9.2.2016 14:55 - sirien
Určitě by bylo fajn, aby se blogy zobrazovaly v profilu uživatele.

Jestli by bylo fajn aby se zobrazovaly přímo ve výpisu článků si už nejsem tak moc jistý - osobně vnímám blogy jako odlišnou záležitost jak formou, tak zejména obsahem a některé věci záměrně dávám do blogů, protože je nechci mít jako články.
9.2.2016 21:58 - Jerson
V profilu uživatele by mi to stačilo. Hledám své WTF v RPG a musím použít google.
9.2.2016 22:15 - sirien
d20.cz / Komunita / Blog (první nadpis) - Můj blog (první odkaz).
9.2.2016 22:48 - Jerson
Hm, koukám že jsem toho napsal víc - fakt by se hodilo zobrazit to v profilu.

A mám otázku - proš když odkážu na svůj článek WTF v RPG na FAcebooku, přihodí to k němu obrázek z komixu Olaf či co to je zač?
10.2.2016 07:14 - PetrH
facebook nenacte ani prvni, ani posledni, ale nejakm algoritmem urci az tri dostupne ob razky ze stranky a ty pouzije jako miniatury. ty si je muzes zmenit na svuj, nebo vybrat 1-3 co z nactnych obrazku nechat.
11.2.2016 10:54 - Naoki
Je možné nastavit aby diskuze kam nemohu přispět se mi nezobrazovaly v pravé liště u novinek?
11.2.2016 11:25 - Merlin
Naoki: omlouváme se za dočasné "spamování" diskuzemi. Dukolm přislíbil, že by měly "zmizet" pro nečleny Skupiny. Jedná se o přechod z Kronik, které se budou zavírat.
Bohužel nemůžu nastavit, aby diskuze nebyly vidět :(
11.2.2016 12:56 - Shako
Naoki píše:
Je možné nastavit aby diskuze kam nemohu přispět se mi nezobrazovaly v pravé liště u novinek?


Jednou je otevřeš a zjistíš, že není pro tebe, tak ji odklikneš a už ji nikdy neuvidíš, ne? To není zase tak uživatelky nepohodlné, ikdyž samozřejmě vylepšit se to dá.

Původně jsem si myslel, že je to zase nějaký spambot. :-D
11.2.2016 12:59 - Babaj
!!! Ja jsem spam bot !!! A budu vas strasit dokud nebudete vystraseny :-))
11.2.2016 13:00 - York
Babaj píše:
!!! Ja jsem spam bot !!! A budu vas strasit dokud nebudete vystraseny :-))


Zelené tlačítko na tebe! :)
11.2.2016 13:03 - Shako
Babaj píše:
!!! Ja jsem spam bot !!! A budu vas strasit dokud nebudete vystraseny :-))


Nemohli by se ty diskuze jmenovat aspoň, tak aby se dali poznat třeba ve formátu "jméno kampaně: jméno diskuze"? ;-)
11.2.2016 13:08 - Babaj
To uz neni otazka na mne .. ja jsem prosty pobijec much Sspam bot, bez techto prav :-))
Ale vydrzte, byla nam prislibena aura temnoty , ktera zahali nase prispevky(diskuze) do vaseho nevedomi. .-)
11.2.2016 13:42 - Merlin
Shako píše:
Nemohli by se ty diskuze jmenovat aspoň, tak aby se dali poznat třeba ve formátu "jméno kampaně: jméno diskuze"? ;-)


ok, změnil jsem to, aby to bylo jasněji rozpoznatelné
11.2.2016 13:45 - Jerson
Ještě jedna věc - teď mi (opět) jedna slečna řekla, že přehlédla, že moje povídka má víc kapitol, protože přechod na další stránku nevypadá moc nápadně, takže ho přehlédla.
Šlo by s tím něco udělat?
11.2.2016 14:13 - Shako
Jerson píše:
Šlo by s tím něco udělat?


Přestat bavit slečny na FB? :)
11.2.2016 15:31 - sirien
Ale notak lidi - skupinový diskuse tu jsou už dlouho, Merlin si prostě jen založil 5 naráz, když se přemisťoval z Kronik - když je v těch Aktualitách nechcete, tak si v záhlaví klikněte na na tu RSS ikonku co vám zeleně ukazuje, že to téma "odebíráte" a přepněte si jí na červenou a ono vám to zmizí.

Naoki: Řešilo se už dřív, závěr byl, že by to možné nebylo, protože zatímco Ty máš vždycky možnost si ty diskuse z panelu vyřadit manuálně, kdybysme je defaultně skryli, tak lidí co třeba rádi čtou cizí zápisy z hraní by neměli možnost se o nich dozvědět. Tohle tehdejší rozhodnutí mělo nějaký kontext a důvody, které se ukázaly nebýt funkční - byl to pokus, co nevyšel, ale teď se už předělávat nebude.

Pro Nightfall jsme se rozhodli od této filozofie odstoupit a bude tam naopak integrovaná možnost nastavit jakoukoliv skupinovou diskusi jako zcela neviditelnou.


Jerson, Facebook: no bloody idea; Sunrise nemá vepsanou žádnou podporu pro interakce se sociálními sítěmi a ani jí už psát nikdo nebude; pro Nightfall počítáme s přímou integrací sociálních sítí do funkčnosti (zatím se plánuje FB, G+ a Twitter for everyone convenience; pokud tu někdo používáte ve větším nějaké jiné, tak se ozvěte (note: ne, LinkedIn nebude))

(note: prosím žádnou hysterii - nejsme magoři, žádné FB diskuse ani jiné hnusy tu integrované nebudou, mluvím teď o věcech jako jsou "share" tlačítka nebo automatické posty nových článků do profilů Kostky na soc. sítích a optimalizace obrázků u postů při sdílení atp. - kdysi tu bylo zavedené RSS, tohle bude moderní obdoba téhož: co nejvyšší usnadnění vzdálenějšího přístupu k obsahu)


Babaj: no dobře no... velkoryse Ti udělíme výjimku a narozdíl od jiných spam-botů Tě nedáme na IP black list (Dukolm už má stejně trochu plný zuby toho, že spam boty vykopávám v přehnaně širokejch rozsazích, tak si aspoň ušetřim jeho další skřípání zubama :D )


Merlin: Díky za úpravu


Jerson, stránkování a další: Nahoře je seznam kapitol, dole je klikátko na přechod na další stranu, kdysi jsme mysleli, že to stačí... už nějakou dobu víme, že to občas nestačí a že je to je obecný problém a je víc tlačítek, která tu jsou příliš nenápadná; pro Nightfall plánujeme udělat všechna o dost výraznější.

Do té doby nemůžu pomoct jinak než poradit, abys sdílel s poznámkou "má to X kapitol, překlikněte dole".


Btw., prosimtě co to na těch fejzbúcích předvádíš? Ještě než to tu poznamenal Shako tak se mě už pár lidí ptalo co to do Tebe vjelo, že na FB trolluješ teenagerky, psal sem jim že nevim, ale že Ti na Dálavu přivezu krabici bonbónů :D
11.2.2016 16:01 - Naoki
Aha, okej, tak teď jsem zjistil že nahoře vpravo je tlačítko kterým to můžu přestat odebárat, tak nic...
11.2.2016 16:14 - sirien
...
sirien píše:
je víc tlačítek, která tu jsou příliš nenápadná

:/
11.2.2016 22:40 - Dukolm
Tak jsem vám to uklidil když vám to tolik vadilo.
11.2.2016 23:02 - Jerson
sirien píše:
Nahoře je seznam kapitol, dole je klikátko na přechod na další stranu, kdysi jsme mysleli, že to stačí... už nějakou dobu víme, že to občas nestačí a že je to je obecný problém a je víc tlačítek, která tu jsou příliš nenápadná; pro Nightfall plánujeme udělat všechna o dost výraznější.

Jak to lidé začali číst i na mobilech, tak ty malé odkazy jsou fakt snadno přehlédnutelné, i když na ně upozorním.

K tomu FB - můžeme to probrat v sobotu. A nechápu, proč se lidé ptají na mě zrovna tebe, jsi snad můj zpovědník? :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.10231494903564 secREMOTE_IP: 3.138.105.124