Kultura

Alnag
15.6.2009 09:03
Technická diskuse...

problémy, bugy, přání, stížnosti atp.

informace o webu
Pravidla (OT, moderování, chování atp.)

Přehled ročníkových článkových "auditů"

V případě problému s něčím prosím rovnou pište i přístroj, OS a prohlížeč (např. PC, Win 8, Chrome 39 nebo Samsung Galaxy S2, Android KitKat 4.1, Opera)
6.11.2009 14:15 - Quentin
Jerson je v tom nevinne, taky se mi to obcas stane.
6.11.2009 14:27 - Alek
Já mám pocit, že podobné hlášení tu už nedávno bylo, i mě se to jednou stalo. Ale měl jsem pocit, že to Max hlásil jako spravený. Tož třeba se tu ten džin zas vokáže. :-)
6.11.2009 14:53 - Nachtrose
Jo, mne to taky kdyzi delavalo, ale od toho Maxova zasahu jsem to u sebe nezaznamenal.
6.11.2009 16:41 - Sosáček
UšIuŠiUšI™ píše:
To, co hlásí Jerson, se mi taky párkrát přihodilo. Většinou to rozšťouchne nějaký cizí post.

Jo, to se stava bezne.
7.11.2009 07:38 - Magus
Ahoj mě zase nejde toto: klikl jsem na Články ,potom na Příběhy a na Bratri a mágus...ale mě se nezobrazí Bratri a mágus nýbrž hlavní stránka d20.Díky

Btw chtěl sem si to opravit ale mám po ftákách:(=D
7.11.2009 08:02 - Magus
dobrý už funguje.
7.11.2009 10:30 - Jerson
Tak jo, to listování po odeslání příspěvku se mi zasekne vždycky, když je můj nový příspěvek první na stránce (mám výpis že nejnovější jsou dole). Pak musím debatu refreshnout, abych mohl listovat, a v psacím oknu se mi objeví napsaná zpráva ještě jednou (ale to je možná zase Operou).

Píšu to spíše pro informaci, není to tak zásadní nedostatek, aby mi nějak vadil.
7.11.2009 14:16 - Sethi
Jen taková estetická - u listování se v případě delšího názvu rozjíždí střední tentononc do dvou řádků.

Koukala jsem, že když je název ještě delší a na ten druhý řádek se přenee i nějaké slovo, tak to nevypadá tak zle, ale tohle je takové... divné.
7.11.2009 14:17 - Alnag
K estetické poznámce. Ta prostřední položka by tam IMO nemusela vůbec být, čímž by bylo víc místa na obě krajní položky.
7.11.2009 16:33 - sirien
Alek píše:
Já mám pocit, že podobné hlášení tu už nedávno bylo, i mě se to jednou stalo. Ale měl jsem pocit, že to Max hlásil jako spravený. Tož třeba se tu ten džin zas vokáže. :-)

hlásil sem to já, ještě v době před ostrým nasazením sunrise. Max od té doby hlásil nápravu už asi dvakrát.
fakt je že poslední dobou se mi to už neděje, tak nevim...
7.11.2009 18:48 - Magus
Taky něco mám když jsem psal toto:
síla -bojeschopnost
-fyzická síla

tak s toho vyje lo
síla- bojeschopnsost
-fyzická síla

prostě se mi to co mám třeba uprostřed se m išouplo na kraj.
7.11.2009 18:55 - Colombo
udělej to pomocí tabulky.
8.11.2009 22:15 - Max
Magus píše:
Taky něco mám když jsem psal toto:
síla -bojeschopnost
-fyzická síla

tak s toho vyje lo
síla- bojeschopnsost
-fyzická síla

Divný ... nejsem si vědom že bych zaměňoval "bojeschopnost" za "bojeschopnsost"

Pokud se ale ptáš, jak udělat odrážky, tak se to popisuje zděs.
8.11.2009 22:28 - Max
Alnag píše:
Ta prostřední položka by tam IMO nemusela vůbec být, čímž by bylo víc místa na obě krajní položky.

Nakonec jsem jí tam nechal a udělal z toho řádky dva.

sirien píše:
Max od té doby hlásil nápravu už asi dvakrát.

Ono ty nápravy se konaly. Kdysi jsem si zkoušel přidávat příspěvky a hraniční se mi skutečně chovaly podivně. To jsem opravil. Jestliže to přetrvává, tak je tam ještě něco co se ale ukrývá mnohem lépe

Jinak do skupinových diskuzí jsem přidal možnost na "pouze pro členy". Pokud je to u diskuze zaškrtnuto, mohou přispívat pouze členové skupiny.
8.11.2009 23:01 - sirien
Píše:
Jinak do skupinových diskuzí jsem přidal možnost na "pouze pro členy". Pokud je to u diskuze zaškrtnuto, mohou přispívat pouze členové skupiny.

Hm, kde se tenhle náhlý záblesk inspirace asi tak zrodil? :D
9.11.2009 08:16 - Jerson
Mám pár věcí ke kronikám - jednak lze založit tažení bez názvu, což je špatně - takhly jsem omylem založil dvě.
Druhak - jak se tažení smaže? Ať hledám jak hledám, nemůžu to najít.

jo, a nikde nejsou napsané požadavky na ikonu Vypravěče, ale stejně mi dvě různé nešly uložit.
9.11.2009 08:39 - wlkeR
Asi taky přiložim polínko, ikdyž nejspíš úplně jiného druhu; šlo by, když si nechávám řadit příspěvky vzastupně, mě při přechodu na další stránku hodit úplně dolů? A když už u toho jsem, možná by nebylo od věci k "vypsat vše" přidat "vypsat nepřečtené" nebo tak něco~
10.11.2009 11:36 - Nachtrose
Nachtrose píše:
Hlasim problem s pridelovani postav ve skupine jednotlivym hracum. Dokonce pri editaci mi v roletce defaultne sviti muj nick, nicmene u postavy v kolonce Majitel neni vubec nikdo.


Tak jeste pro doplneni: Nevim, co je kolonka Majitel, ale jmeno hrace se asi prirazuje do "Postavu spravuje:". Jiz vytvorene postave nejde menit spravce, ale pokud postavu smazu a zalozim nanovo a uz pri tvorbe zadam spravce, tak se k ni priradi. Nebylo neco podobne hlaseno uz ponekud davneji? Planuje se s tim v dohledne dobe neco delat?
10.11.2009 14:53 - Magus
Nn takhle že když sem chtěl toto
123456789síla (ty čísla jsou mezery)

tak se mi objevilo až sem to tam dal toto:
síla
bez těch mezer.
10.11.2009 15:23 - Sosáček
To je spravne chovani.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.091590881347656 secREMOTE_IP: 3.17.181.21