Kultura

ShadoWWW
4.7.2014 06:20
Dungeons & Dragons 5e (II)
Diskuse o páté edici pravidel Dungeons & Dragons po jejich vydání.

Překlady pravidel najdete ZDE (do diskuse k nim vstoupíte napřímo tudy)

Errata

Základní pravidla v angličtině ke stažení zdarma - Basic D&D

SRD

"Vy víte kde" pro ty z vás, co nevědí kde.

D&D Adventurers League - dobrodružství pro hraní v hernách. Dobrodružství si můžete zahrát i doma, ale pokud jste z Prahy, můžete si přijít zahrát každou středu do Mephitu. Pokud jste z Brna, můžete si přijít zahrát každou středu do Risahdy. Pro domácí hry si je můžete zakoupit online přes DMs Guild.

CAVALIER
Povídání o oboru na Youtube (zatím nejaktuálnější zdroj)
Říkají tam, že výsledný Cavalier bude něco mezi původním Cavalierem v UA a Knightem v UA.
Jak přeložit Cavaliera? Hlasujte v anketě.
14.2.2019 10:19 - ShadoWWW


Wizardi v květnu vydají speciální verzi Starter Setu (Začátečnické krabice) s tématem seriálu Stranger Things a DnD 80. let (Basic DnD). Krabice bude mimo běžných "starterových" věcí (odlehčená pravidla, předpřipravené deníky, kostky, dobrodružství) obsahovat i dvě figurky Demogorgony. V předpřipravených denících budou hráčské postavy, za které hrají hlavní hrdinové seriálu. Pravidla budou dle 5. edice. O přiloženém dobrodružství se zatím nic neví.


Na Amazonu je to už v předobjednávce za 25 dolarů.

Více informací na Comicbooku.

Nathan Stewart (sr. Director WotC, nadřízený Mikea Mearlse) minulý týden oznámil, že se Hasbro dohodlo s Paramountem na novém DnD filmu. Toto léto se má začít natáčet.
Nick:
Velikost okna: [1] [2] [3]
Zobrazit náhled Zobrazit náhled
Tagy:
Vaše IP adresa není z "bezpečných" adres. Příspěvek se odešlou pouze se správně opsaným kódem. Pokud nechcete opisovat kód, můžete se přihlásit (pokud nemáte účet, nejprve se zaregistrujte), nebo nám poslat informaci na PM a my Vaši IP adresu přidáme.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.28117895126343 secREMOTE_IP: 3.82.52.91