Kultura

Gurney
18.9.2015 11:34
Hledám hráče/hledám vypravěče!
Protože naše komunitní sekce je momentálně v poněkud neutěšeném stavu a relativně často se tu objevují příspěvky typu hledám skupinu/hráče/vypravěče, tady je na to speciální diskuze. Nezapomeňte napsat koho hledáte (hráče, vypravěče, popřípadě v jakém množství), co a kde chcete hrát (místo/město, případně online, ať už přes Google Hangouts, Roll20, Fantasy Grounds nebo post-by-post) a nějaký kontakt na sebe (pokud nechcete dáva mail, pak se stačí registrovat zde na d20 a ostatní registrovaní uživatelé vám následně můžou posílat zprávy).

Zároveň sem budu přepostovávat "hledám ..." vzkazy, co se objeví v jiných diskuzích.
14.12.2018 16:42 - Wolf
Jerson - Dvě skupiny (Shadowww a PetiQ) hrají v čajovně TeaVoli a Démonika v Rishádě. Nevím jak u démoniky ale v TeaVoli je to ve středy od 18h.
18.12.2018 10:04 - Demonica
V Rishadě momentálně hrajeme ve středy od 18:00.
19.12.2018 22:56 - Jezus
A hrajete nebo čekáte, až vyjde to dobrodružství?
4.1.2019 20:15 - Morgue
Zdravím,

hledám skupinu na roll20 s čistým fantasy a s pravidly DnD 5e. Žadní kočkolidé a podobně. Je mi jedno zda je GM nováček. Jen nemám rád velké skupiny což je pro mě 5 a více hráčů. Ne, že bych nebyl kolektivní, ale za 7 let hraní jsem nepoznal GM, který by to zvládl udržet na uzdě. Proto preferuji menší party. Dokonce si dovedu představit i hru ve dvou. Čas hraní je mi více méně volný. Jsem pánem svého času, takže kdykoliv kromě víkendu počínaje pátečním odpolednem a konče nedělím odpolednem. Rád bych si zahrál vtipnou postavu gnómího šílence. Na povolání netrvám. Budu hrát to co bude třeba. Pokud se někomu hodím do krámu, tak mi klidně napište na mail: pavlanj@yaho.com Případně na roll20: Morgue

Díky
4.1.2019 20:21 - krytah
Jsem GM nováček, klidně bych to vedl, ale bylo by fajn mít o 1,2 víc hráčů, takže jestli tady někdo takový je, tak napište: krystof.tahal@gmail.com

Edit
Morgue: Nešel mi tvůj mail, takže jsem ti napsal na roll20,
doufám, že správnému člověku.
4.1.2019 20:33 - ShadoWWW
Jako po pravdě 1:1 je pro začínajícího PJ skoro splněný sen s tím, že můžou časem nabírat další. Zvlášť po netu, kde skákání do řeči u větších skupin působí o dost rušivěji než při hraní u stolu (kvůli mikrofonům a reprákům/sluchátkům).
4.1.2019 20:43 - krytah
To jo, jenže já neumím pro jednoho vymýšlet, takže by to beztak skončilo tím, že by tam byly dvě NPC, které by mu pomáhaly a dělaly vše za něj.
5.1.2019 22:44 - Qintarr
Zdravím hledám skupinu na hraní Vampire the Masquerade nejlépe 5tou edici a rád bych se přidal jako hráč. Preferoval bych hraní na živo v Brně a okolí, ale nevadí mi hrát online po netu. Vím že zrovna tohle je netradiční žánr a asi moc šancí na skupinu není, ale poprosím kdyby kdokoliv o něčem vědel neváhejte a kontaktujte mě interní zprávou na d20. Díky
6.1.2019 20:19 - Ragnar
Ahoj,

rad bych nasel spoluhrace nebo jiz vytvorenou skupinu (Praha), ktera by me zasvetila do RPG. V zivote jsem nic takoveho nehral, ale moc rad bych to zkusil. Hledam lidi ochotne a pohodove, kterym nebude vadit clovek, ktery poznava RPG, avsak ma bujnou fantasii a cit pro hru. Preferuji ziva setkani.
Mam rad historicke fantasy, historii a mytologii, pripadne postapokalypticke zasazeni pribehu (napr. Fallout). Pokud by byla ona RPG hra zasazena do tohoto prostredi, bylo by to fajn. Ale nebranim se i titulum z jineho prostredi.

Pokud v Praze existuje nekdo, kdo by uvital absolutniho zacatecnika, necht me prosim kontaktuje na emailu elvisdnb@gmail.com.

Diky,
Ragnar
10.1.2019 13:38 - mareknew
Ahoj,

Už nějakou dobu čtu tyhle fóra a rád bych začal hrát fantasy nějaké TTRPG, jsem nový hráč a s vyjímkou hraní DrD jako dítě nemám s TT žádné relevantní zkušenosti, po mechanický stránce se doufám chytím rychle, mám za sebou většinu počítačových cRPGs ale nemám zkušenosti ze živého hraní a hledám skupinu která mi pomůže se do toho dostat...

PS: Praha a okolí, 1 týdně, fyzicky - přes internet hrát nechci

Díky moc za zvážení,
Marek

kontakt: kubicek.marek@email.cz
10.1.2019 13:48 - ShadoWWW
Jedna skupina v Praze se právě domlouvá na hraní na RPG F.
11.1.2019 20:47 - mareknew
Diky Shadowe,

Po konsolidaci lidi z RPG F. hledame pateho hrace pro start nové kampane DnD5E ve vsedni dny v Praze
14.1.2019 15:59 - Dano
Zdravim všechny,

Já a moje skupina také hledáme 1-2 hráče/ky klasického DnD 5e. GM jsem já a můj svět je více či méně podobný LotR, Zaklínači, Hobbit apod. Zkrátka typický veselý středověk :D. Pokud byste kdokoliv měl zájem napište mi na mail adresu lic.dan@seznam.cz
Jsme skupina hrající momentálně v Praze na Suchdole, jelikož jsme studenti ČZU. Hraji již 3tím rokem a jako GM mám za sebou 10 sezení s mými nováčky, kteří hrají od listopadu a mají právě zájem hrát dále. Mám momentálně pod sebou 3 hráče a u jednoho není úplně jisté jestli nás opustí nebo ne. A online nehrajeme. Nejlepší je real time face to face sezení.

mail adresa:
lic.dan@seznam.cz
16.1.2019 01:08 - Will
Zdravím,

hledám lidi na Shadowrun, WH40k hry, Starfinder či Pathfinder. Po dohodě
klidně i nějaké DnD. Na zkušenostech nezáleží, na vlastnictví pravidel taky
ne, mohu dodat jakkékoliv pravidla v .pdf verzi.

Hraní přes internet pomocí Discordu/TS3 + pravděpodobně roll20 anebo
Fantasy Grounds

Pokud se tu najde více lidí z Hradce Králové a okolí tak klidně můžeme hrát
i v HK.

Email: v.zadrobilek@gmail.com
Discord: Gwyllie#1207
16.1.2019 11:42 - Merlin
Will píše:
jako to mají na "Západě"

no joooo Západ..tam mají lejna s fialkama :)
16.1.2019 21:05 - Will
Merlin píše:
no joooo Západ..tam mají lejna s fialkama :)


Není potřeba tady rozjíždět kousavé komenty. Jestli tvrdíš, že v Čechách opravdu máme luxus fungující komunity pro každé TTPRG tak směle do toho. Ale já tvrdím, že nemáme a všechno nám tady zajišťuje tak 5 stránek/skupin max.
17.1.2019 08:12 - Hunter
Koukam Wille, ze edit ti slusi a ten svuj kousavy komentar jsi smazal. Tak mazu i svuj :-)
17.1.2019 12:51 - Zarahel
Aby to nebylo úplně offtopic - Pokud jste někdo z okolí Mariánských Lázní, případně z Plzně, a měli by jste dlouhou chvíli, můžete si občas zajít pokecat a mrknout na naše hraní a v případě volného místa (občas se stane), třeba i zahrát nějakou tu postavu.

V Mariánských Lázních vedu kroužek v DDM a nově mám založenou i občasnou skupinu mimo kroužek (3-4 lidé), v Plzni jedeme fantasy kampaň zhruba rok cca 1x měsíčně.

Hrajeme momentálně jen DnD5e (Na víc nemám čas, ale silně pošilhávám po VtM 5e :D)

www.epigana.weebly.com

Ale proč jsem chtěl původně psát:

Nikdy jsem moc nerozuměl tomu porovnávání a brekotu... Navíc na komunitním RPG serveru, který je vskutku vyzdvihnutí hodným počinem. (Ještě tedy RPGforum v některých případech, protože je to, nebo respektive bylo, zajímavou množírnou inspirace, pokud měl někdo trpělivost prokousat se obsahem.

Pokud máme v ČR 2 stránky nebo fóra o RPG všeobecně, přijde mi to víc než dost na tak mrňavou zemi. To, že jich je na "Západě" 150 (a že jich tolik zase není) tak trochu odpovídá zhruba těm 51 státům, počtu obyvatel a tradici RPG her.

V případě Německa je to taky tak trochu vedle. Logicky vznikají komunity podle toho, co se ve skutečnosti hraje :D
17.1.2019 13:21 - sirien
pokud někdo fakt chce řešit stav cz RPG web-prostoru, tak asi radši tady prosím, tahle diskuse má trochu speciální postavení a přístup a ideálně by měla zůstat co nejvíc OT free. Díky.
5.2.2019 00:44 - Jersy
Zdravím,

Je mi 29, mám několikaleté zkušenosti s hraním DrD 1.6 jakožto i s tvorbou doplňků pro tento systém na DraciDoupe.cz pod jménem UnknowN, trošinku jsem přičichnul k Apocalypse Worldu a teď bych si chtěl rozšířit zkušenosti o DnD 5e. S doupařema se scházíme polopravidelně Po-Čt, takže hraní DnD by pro mě bylo ideální někdy Pá-Ne, aby to nekolidovalo. Hledám skupinku pro hraní naživo někde v Praze, pokud byste se mě někdo ujali, dejte prosím vědět na 1.u@seznam.cz :-)

- Jirka

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12215900421143 secREMOTE_IP: 54.225.1.66