Pravidla

sirien
2.2.2015 17:43
(new) World of Darkness system
...nWoD (+Mirrors, God Machine...)
Autorská citace #81
1.2.2019 13:37 - York
Gurney píše:
Já bych řekl, že v kontextu své doby vlastně všechny.


Good point.
Autorská citace #82
4.2.2019 09:43 - Shako
Gurney: Díky, takhle už je ta kritika jasnější a oprávněnější.

S kritikou conditions souhlasím, ale to už jsme řešili někde jinde.
Autorská citace #83
5.2.2019 12:50 - Aegnor
Gurney: zareagoval jsem ti tady.
Autorská citace #84
8.7.2020 11:33 - Gurney
Na drivethru jsou teď všechny CofD příručky s 25% slevou (viz.)
Autorská citace #85
11.3.2021 23:02 - Aegnor
Neví někdo o sourcebooku, který by se věnoval "prorockým" snům a jejich výkladu? Ideálně něco k WoD, ale teoreticky cokoliv se supernatural nádechem by mi stačilo.
Autorská citace #86
11.3.2021 23:16 - sirien
Freud, S., Výklad snů.
Jung, C. G., Analytická psychologie. Její teorie a praxe.

Ne, nedělám si legraci, myslim to naprosto vážně. Lepší jak teenage čarodějnická příručka o výkladu Tarotu*. Jung je výrazně kratší a obsahuje i nějaký příčetný pasáže jako bonus. Freud je advanced metodologie pro výkladovou roubovací pseudologiku.

* (Fanoušci hlubinnýho bullshit šarla- hlubinné psychologie mi můžou svůj OT rant o mé neuctivosti a faktické platnosti hlubinného paradigmatu napsat na RPG Fórum, sekce Rozličný pokec, podsekce Realita, téma PSYCHOLOGOVÉ, které najisto sleduju.)
Autorská citace #87
12.3.2021 17:17 - Pjotr
K magum taky kdysi vysla tarotova sada: Mage The Ascension Tarot
Je k ni taky minibrozurka o tom jak ty karty vykladat a jak to pouzit ve hre, ale po pravde jsem ji jen prolitnul a necetl, stacilo mi ze jsou ty karty moc hezky :)
Autorská citace #88
12.3.2021 17:41 - Lethrendis
Pro SR5 vyšlo něco podobného: Taroty Šestého Světa. Jsou to krásně ilustrované tarotové karty a zároveň k tomu nějaké příběhy, zápletky a tak. Bylo to oblíbené a vyprodalo se to. Teď nedávno to aktualizovali pro 6E: Arcanists edition

Sirien: Tvá neúcta k otcům psychoanalýzy mě samozřejmě bolí, ale budu asi tentokrát jen tiše trpět :)
Autorská citace #89
15.3.2021 12:03 - crowen
Sirien, mohol by si si prosim odpustit navazanie do rpgf, a odkazovat tam ludi s temami, ktore nechces tu na kocke? Dakujem.
Autorská citace #90
15.3.2021 14:39 - sirien
crowen: FYI se nenavážim, na RPG F jsou ta témata v oné odkázané sekci vysloveně vítaná (zatímco tady ne) a nepřímo adresovaní uživatelé tam už beztak dávno jsou.
Autorská citace #91
15.3.2021 14:43 - York
Sirien: Už jsem tě o to taky nejmíň jednou prosil. Technicky vzato máš pravdu, že na RPG fóru je na tyhle témata prostor, ale tak, jak to říkáš, to fakt nepůsobí dobře.
Autorská citace #92
15.3.2021 14:48 - sirien
To mi je líto, ale třeba se časem naučíš vnímat věci tak, aby na Tebe působily líp ;)
Autorská citace #93
15.3.2021 14:55 - Aegnor
York: tady bokem jsem ti hodil reakci.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.077976942062378 secREMOTE_IP: 3.236.18.23