Pravidla

Gergon
11.4.2021 21:19
[DnD 5e] komba
Autorská citace #41
12.4.2021 17:37 - Jezus
Nevede ten portál oběma směry?

sirien: Myslel jsem si to :-) Ono už fakt, že vyvolaná "zvířat" držíš v přítomnosti pomocí soustředění to vlastně napovídá. Jinak je to samozřejmě docela škoda, ale osobně mě ta vyvolávací pravidla tak hloupá nepřipadají. Imho pořád lepší než "z ničeho" zhmotnit živé fungující zvíře, které tam prostě zůstane, dokud neumře, aby ses jeho mrtvolou ještě mohl nakrmit...

Fakt, že je tam jakási zhmotněná projekce z vílí divočiny nebo tak, mi připadá v zásadě únosnější. byť mi pak chybí kouzlo ke skutečnému přivolávání zvířátek - třeba v lese, ale na to jdou použít jiné schopnosti a mechaniky, byť ne tak "instantně".
Autorská citace #42
12.4.2021 18:30 - LokiB
sirien píše:
To je hack který je za mě mnohem elegantnější, dává podobný výsledek, ale dává mnohem větší smysl a naprosto eliminuje problém s těmahle hackama (Power word kill, Spánek...)


Hmm. Jako hack to asi jde. Ale bere mi to část fluffu - když se proměním sám v myš, proč bych měl být "nezabitelný" jedním úderem? Jednak je to silné, ale druhak mi to vadí i funkčně.
Kdyby to bylo odlišně u polymorph na někoho, kdo tomu odolává a nechce, tak bych to snad i chápal. ale na souhlasící bytost bych to takhle nechtěl.

ShadoWWW: tak zajímavé bude, jak kouzelník bude odhadovat hloubku mořského dna v daném místě :)

A dá se otevřít portál do místa, obsazeného "hmotou"? :)
Autorská citace #43
12.4.2021 18:34 - ShadoWWW
U portálu stačí určit směr a vzdálenost. Voda nevadí.
Autorská citace #44
12.4.2021 18:45 - LokiB
Vím, že stačí směr a vzdálenost. Je za mě jsou 2 míle pod hladinou už jako skála, co se teleportu týče. Resp. už i 100 metrů pod hladinou bych jako GM hodně brblal.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.074196815490723 secREMOTE_IP: 44.220.245.254