Produkty

Alnag
3.3.2009 15:30
Skryté poklady RPG her
V návaznosti na dřívější narážky otevírám diskusi na téma toho, co všechno je ukryto v RPG hrách, aniž by to bylo zjevné na první přečtení či první zahrání. Jsou věci, které v RPG objevíte až časem? Se získanou zkušeností? Nebo jsou to jenom takové řeči?

- držte se prosím laskavě meritu věci -
Autorská citace #81
10.8.2019 21:54 - ShadoWWW
Dnes mi zavolal kamarád z dětství, že by potřeboval přestěhovat skříně ze svého bývalého dětského pokoje do domu, který si nově postavil. Ve skříních byly staré poklady, mimo jiné vláčky H0, spousta fantasy literatury a věci k Dračímu doupěti. Kdysi jsme ho totiž spolu (a s dalšími kamarády) u něj doma hrávali.

Mimo jiné jsem tam objevil jeden skrytý poklad. Kdysi dávno, když už jsme skoro nehráli, tak jsem si u něj nechal svou novou, čerstvě vydanou sběratelskou edici DrD. Byla to ta verze, co jsou dvě příručky - Pro hráče a pro PJ - v tvrdé vazbě a v každé z těch příruček jsou všechny tři díly pravidel. Obě příručky mají k sobě i červený, texturový pořadač. A tuto věc, v dokonale netknutém stavu, jsem tam objevil. Hurá! Kdybych si to tam tenkrát neodložil, tak u mě by to už dávno skončilo někde v propadlišti dějin. Takto z toho mám vážně radost.

Mimo to tam měl hafo Šavlozubých veverek, staré moduly pro DrD (12 sošek Almiru, Tarii apod.) plus staré poznámky a další věci z her, co jsme hrávali.

Dokonalý poklad.
Autorská citace #82
10.8.2019 21:59 - ShadoWWW
Autorská citace #83
10.8.2019 22:44 - Jezus
WOW, závidím :-)
Autorská citace #84
10.8.2019 23:13 - PetrH
Ja tohle zdedil - kdyz se zabil nas hrac(leonidas) tak nevim proc ale tohle jsem dostal. Dechy, asterion drd +, x verzi drd 1.x pul skrine z ikea doma jsou ruzny rog...
Autorská citace #85
10.8.2019 23:15 - PetrH
Minochodem mate nekdo nemesis? Bouchi mi kdysi sliboval jedno cislo (scan casti) kde vyslo rozsireni class alchymista, to jsem nikde nesehnal a jako maly tehdy nekoupíl. Nemate nekdo?
Autorská citace #86
10.8.2019 23:30 - Šaman
Ha! Legendární strach nahánějící veverky ještě před tím, než to začalo být cool v Zaklínači. Super poklad!
Autorská citace #87
20.8.2019 14:09 - Ebon Hand
Beru ty H0 vláčky. :-)
Autorská citace #88
20.8.2019 20:48 - chrochta
PetrH: Možná bude po neděli.
Autorská citace #89
21.8.2019 06:16 - PetrH
Chrochta: luxus :-*
Ebon: neber urcite to bylo stary piko, dneska koupis suprovy v digitalu;)
Autorská citace #90
21.8.2019 15:14 - Ebon Hand
Starý Piko právě chci na hraní pro děti. Tam mi nebude líto, když to roštípají. :-)
Autorská citace #91
21.8.2019 17:12 - PetrH
Tak to jim pořiď start set piko my train (maly) nebo s dcc nejaky roco hobby start set. Ale na 90% okruhy o jende dvou vyhybkach jsou nuda.
Autorská citace #93
22.8.2019 16:36 - Ebon Hand
Já teda s Piko vláčky neměl nikdy žádný problém. Ještě doma určitě najdu nějaké příslušenství, koleje, domečky.
Autorská citace #94
22.8.2019 17:44 - PetrH
Ale jo piko jsou na domaci zvykani fajn;)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.067142009735107 secREMOTE_IP: 107.23.85.179