Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
11.8.2009 13:09 - Merlin
Dle dosavadního šetření bylo zjištěno, že výše uvedená žena poškodila úřední listinu tak, že oddělila její celek na dvě a více částí, čímž ji učinila neuživatelnou. tento čin dle vyjádření podezřelé spáchala z nebalosti, avšak vzhledem ke svým osobním poměrům a znalostem vědět měla a mohla, že činností, kterou prováděla může dojít k poškození. Dle dalšího šetření bylo zjištěno, že čin byl spáchán formou spolupachatelství se zatím neznámou ženou. Obě podezřelé pak bezprostředně po činu ukryly poničenou třídní knihu do prostoru sportoviště. Dle znalce v oboru statiky bylo zjištěno, že umístěním výše uvedené poničené knihy pod dopadovou plochu z měkkčeného materiálu došlo k narušení těžiště a tudíž zde hrozilo nebezpečí pádu cvičence. V případě dopadu těla cvičence na vychýlenou plochu dopadiště, mohlo dojít k přepadnutí cvičence mimo měkkčenou plochu, čímž si mohl způsobit zranění. Ani v tomto případě se nepodařilo prokázat úmysl.
Případ se nadále šetří.
11.8.2009 13:18 - yokuzava
Tyjo, policejni mluvci :)
11.8.2009 13:21 - Sethi
Oddělila její celek na dvě a více částí?

Co to je za obrat?

Mimo to, byla jen natržená. Zcela neúmyslně. Slečna Gabriela přidržela stránku, protože si ji chtěla přečíst, zatímco slečna Kateřina list poněkud razantně otočila.
11.8.2009 13:22 - Merlin
kdo říká? to načteš během chvilky všude
11.8.2009 13:25 - Malfin
Dobře, mám už jen jednu otázku: Sethi, byla si v onen inkriminovaný okamžik členkou služby a tudíž za tuto třídní knihu zodpovědná??
11.8.2009 13:26 - Merlin
uši: mohl jsem správně napsat něco jinýho, ale takhle je to větší sranda

edit: netuším na kolik částí jste ji rozervaly
11.8.2009 13:28 - Merlin
kubulínek: hmm..tam by šlo napasovat Porušování povinnosti při správě cizího majetku..tam by neuspěla ani s nedbalostí..§255a
11.8.2009 13:30 - Malfin
přesně jak říkáš, merline
11.8.2009 13:38 - Sethi
Kubulinek píše:
Dobře, mám už jen jednu otázku: Sethi, byla si v onen inkriminovaný okamžik členkou služby a tudíž za tuto třídní knihu zodpovědná??


Já nevím... Byly jsme s Gábinkou nemocinkané, takže jsme necvičily. Ležely jsme na duchně a prohlížely si třídnici.
11.8.2009 13:40 - Malfin
Ještě Zahálka...myslím, že je rozhodnuto. Pokud proti tomu nikdo jiný nic nenamítá, navrhuji přijímout Sethi.
Rituál příjmu nových členů bude v pátek o půlnoci na školním hřišti.
11.8.2009 13:43 - Merlin
Námitka! Požaduji poslední otázku: cvičily jste obvykle v modrých kalhotkách s kapsou a bílých trikách?
11.8.2009 13:52 - Sethi
Naposledy v první třídě, ale ano, cvičila jsem tak. Vybavuju si jednu konkrétní hodinu tělocviku, kdy jsme dělali takové hady na žlutých puntíkách. Také si pamatuju, že mi bylo líto, že musím nosit modré kraťásky - měla jsem totiž doma ještě červené šortky, jako nosili chlapci, a byl na nich šmoula. Chtěla jsem nosit šortky se šmoulou. Na druhou stranu, vzhledem k tomu, že jsem tehdy nenosila náušnice a měla poměrně krátký sestřih, lidé si často mysleli, že jsem chlapec. Červené šortky by k tomu nejspíš ještě přispěly a já bych tak utrpěla další citové trauma.
11.8.2009 13:54 - Malfin
Než se Sethi vyjádří, tak já se taky zmíním o svém nicku. Kubulinek - je asi jasné, proč zrovna tato. Nemám rád, když mě někdo oslovuje Jakube. Když jsem se přes x letdy dostal k netu a mobilu, chtěl jsem se lišit od té hromady Jakubů, Kubů, kteří měli icq (tenkrát ještě NetMeeting) nebo byli v telefonních seznamech mobilů. A proto Kubulinek. Nutno říci, že je to Kubulinek s krátkým a měkkým, tedy neplést.
11.8.2009 13:56 - Sethi
Kubulinek píše:
je to Kubulinek s krátkým a měkkým


No. Možná by stálo za to tam připsat to jedno písmenko, co myslíš? Tohle by mohlo čtenáře zmást...
11.8.2009 13:58 - Malfin
matu lidi od té doby co jsem na světě. Kdysi to bylo sestřihem na havla či hříbka a nyní to je zase něčím jiným.
11.8.2009 14:05 - Merlin
Uši: v pořádku, díky tvému traumatu s trenkama a šmoulou, souhlasím s podmínečným přijetím do Klubu.
Uši, dej si dva prsty na pupík a zahýbej nosem. Pak dvakrát zakrákej, jednou zachrochtej a třikrát zahrochuj. A řekni: krleš, krleš, krleš...
11.8.2009 14:10 - Sethi
Splněno. Jaké jsou podmínky pro plné přijetí? Zkušební doba, nebo nějaký disidentský počin?
11.8.2009 14:14 - Malfin
To by mě teď zajímalo, jak jsi "zahrochovala".
11.8.2009 14:15 - Merlin
Zkušební doba a disidentský počin doplněný pohovorem s někým ze zasloužilých disidentů. Zasloužilým disidentem se může stát pouze ten, kdo měl alespoň jednu dvojku z chování a to v důsledku boje (latentního či otevřeného) se školně totalitním režimem.
11.8.2009 14:24 - Fibriso
tak to z naší školy by nem,ěl šanci na přijetí nikdo - jediná dvojka z chování byla v důsledku, kdy se dva poprali, přičemž (odsouzený se dvojkou) tomu druhému zlomil ruku a pak s ním prorazil skleněný dveře.
jinak se dvojky z chování nevedly :D
(docela by mě zajímalo, co by jeden musel udělat, aby m udali trojku (místo, aby ho rovnou zavřeli)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.093293905258179 secREMOTE_IP: 18.191.88.249