Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
11.8.2009 14:26 - Sethi
Specifikujte disidentský počin, ať mám splněno před srazem, pohovor bych ráda absolvovala tam.
11.8.2009 14:31 - sirien
Jarson píše:
Mě jednou hrozila trojka z chování. Samozřejmě že jsem se k tomu dostal po Jersonovsku, tedy velmi neobvykle - když ostatní chlastali, my hráli DrD. (Dál nic, to byl ten důvod.)

Em... něco bližšího?

noir píše:
A k malování: Na základce už to šlo, ale ve školce mě poslali na psychiatrii. Měli jsme malovat vláčky, mě nešly kola, tak jsem namaloval nádraží po zemětřesení. Nějací dva pánové tam hrabičkama vykopávali lidské mrtvoly zpod jakéhosi závalu.

lol, kvalitka :D

Já sem nějaou tu 2 z mravů ukořistit chtěl, ale prostě se to nedařilo, rodiče vždycky příliš účině agitovali.
Zato jsem měl bez výjimky rok co rok dvě ředitelský důtky :) V tom sem byl fakt dobrej :D
(a kdyby někdo sečetl moje skutečné zatáhnuté hodiny, tak by to ta dvojčička byla takřka najistotu)
11.8.2009 17:25 - Jerson
sirien píše:
Em... něco bližšího?

Za toho "Jarsona" bych zrovna tobě ukroutil uši, ale dobře...

Byl to školní výlet ve třeťáku do Terčina údolí u Nových Hradů. Skautská chata, kde jsme bydleli my, plus opodál jedna další, od které měl jeden kamarád klíče (protože tohle místo pro nás zařizoval.)
Přes den jsme chodili na výlety, večer ale lidé neměli do čeho píchnout tak chodili ke občarstvovacímu místu u vstupu do údolí chlastat. My čtyři dračákysti jsme chodili hrát do vedlejší chaty.
Poslední den šli všichni chlastat (včetně našeho třídního a další učitelky co jela s náma), my opět hráli. Ale nějak došlo k tomu, že se po nás třídní začal shánět, protože jsme nebyli ani na hlavní chatě, ani na pivu. No a my to nevěděli, tak jsme v klidu ve dvě v noci skončili - oni tam ještě popíjeli - a tepve pak jsme se dozvěděli, že nás třídní hledal před třema hodinama a že máme velký průser.
Cestou zpátky jsme seděli v kupé s tou učitelkou (která po třídním jela a všichni jsme to věděli), takže jsme ji stručně zaškolili do tajů RPG, aby věděla co jsme tam stranou prováděli a proč jsme opravdu nechtěli hrát v hlavní chatě, no a ke konci cesty jsme tuhle masáž shrnuli do slov "Máme být potrestaní proto, že jsme v klidu spokojení hráli, místo abychom se ožrali jak dobytci a dělali potíže?"
Nevím nakolik slečna učitelka zpracovala třídního, ale nakonec jsme nedostali slibovanou trojku z chování, ale ani dvojku - prostě nám to odpustil.

Fibriso píše:
a pak s ním prorazil skleněný dveře.

Jsem si vzpomněl, že když jsem byl poprvé v lázních, tak jsem taky jednoho kluka prohodil skleněnou výplní dveří, v sebeobraně. Tedy já ho odstrčil a on jí propadl, tak si to alespoň pamatuju. Ale stejně když šli všichni do kina, tak jsem šel taky, ale musel jsem za trest stát před dveřmi do sálu, takže jsem film slyšel, ale neviděl.

Neskutečná buzerace.


Jo, a za celou školu jsem nikdy nic nehákoval - vlastně jednou jsem čel s kámošem místo těláku k odvodu a místo abychom se hned vrátili, tak jsme se ještě jednu hodinu toulali po městě, než tělák skončil (byla to dvouhodinovka).
11.8.2009 17:27 - Sosáček
Ctu moc rychle, kdyz jsem z Jersonova prispevku chytil jenom to, ze jeho ucitelka mela tupe? (: )
11.8.2009 18:05 - Magus
Muj braska (je mu 18 mesicu) vipada uplne jako holcicka...Dej to sestricce...Jak se jmenuje segra...Chudak jeste ze neumi mluvit.
11.8.2009 18:07 - Magus
Jamel mit 2 ku z chovaní protože jsem pomaloval skolu...PSSSST...no ale nastesti na me nemeli dukaz=)Ale bylo to kvuli holce...abych udelal dojem

Kvůli tehle...
11.8.2009 18:52 - Colombo
Jerson: tak, kdyby se tohle stalo mě, tak bych je s gustem šecky poslal do prdele.
11.8.2009 19:10 - yokuzava
Jersone v jakych laznich to bylo? Neco mi to pripomina.
11.8.2009 19:46 - Jerson
V Kynžvartu, ale už nevím v jakém to bylo roce. Každopádně jsem byl ještě dost mladé ucho, tak deset let, víc ne.
11.8.2009 20:48 - andtom
Přátelé, živě si umím představit, že až jednou budete diskutovat na síti z domovů důchodců, tak rozebíráte kolik kdo měl za života nepodmíněných trestů a kolik kdo podmínek, kdo měl utajenou pěstírnu trávy, kdo byl dealerem či pasákem, kdo seděl v Thajsku a jestli vzít do klubu lamu se zastaveným trestním stíháním. Kdo chce být součásti hardcore jádra, ten se samozřejmě musí pochlubit absolvovaným elektrickým křeslem, nejlépe víckrát. Tak se snažte :)
11.8.2009 21:50 - yokuzava
V Kynzvartu jsem byl take uz asi nedam presne rok, byl jsem tam dvakrat. To by byl gol kdyz bysme tam byli tehdy spolecne.
12.8.2009 07:44 - Merlin
Magus: nejstupidnější důvod pro pomalování čehokoliv..abych udělal dojem...grrrrrrrrrrr

andtom: co tak místo důchodcovských teorií se dostavit někdy na session :)
12.8.2009 07:50 - Magus
Ale...Ale...ale o...oooona je taaak peknaaa...!!!
12.8.2009 07:59 - Blaine
Magus: A to sis nemohl, jako kazdy normalni zamilovany clovek vybrat misto, kde nebudou maluvky vypadat hnusne a nebudou skodit? Napriklad legalni zed, hnusny panelak pred revitalizaci, stare odstavene zeleznicni vagony? Takovych mist, kde beru vetsinu tagu jako oziveni a nekdy dokonce i vylepseni stavby? Fakt nemam rad lidi, kteri se jenom podepisou na zed. A nejakeho pekneho domu. Treba v historickem centru. A to mluvim jako obyvatel Jihlavy, ktera ma na svoji velikost velke mnozstvi sprejeru - vzdyt i nas zimak je jeste stale krane pomalovany.
12.8.2009 08:07 - Magus
Ja ji pomaloval ve druhy 4.tride vodovkama ze vnitr...Takže je to fuc...
12.8.2009 08:10 - noir
Blaine: Blbej věk. Jak bych sprejerům, co ničí hezký domy, nechal sekat ruce, tak to v tom jeho věku chápu. My dělali mnohem horší věci..
12.8.2009 08:10 - Merlin
magus: zklamu tě, ale pokud někdo něco takovýho udělá tak nejenže se dopustil trestného činu, ale ze zcela malicherného důvodu někomu něco zničí. úcta k cizímu majetku je základ. Děcko, kterýmu se líbí nějaká holka a zničí kvůli tomu něčí fasádu..eh.. jen kroutím hlavou. Příště to bude co? synagoga, protože ti ujela šalina? Nebo národní památka, protože vykoupili tvé oblíbené pečivo?

asi bych měl být tolerantí, určitě mi to tu někdo řekne..ale v tomhle nebudu

edit: tvůj dodatek to mírní, nicméně moc mu nevěřím. Ta fotka holky je poněkud jiná a ve čtvrté třídě se nezamiluješ tak, abys dělal "dojem" malováním vodovkama. To ti nesežeru
12.8.2009 08:17 - Sethi
Nejhorší je, že by jí mohlo být jak 12, tak 22. Dnes jeden nikdy neví...
12.8.2009 08:23 - Magus
Sethi:heh...13 je ji...
Merlin:auu...
Noir:spravne....sem byl blbej...
12.8.2009 08:37 - Argonantus
On se přiznal ke zločinu, a vy mu ještě vynadáte, místo, abyste ho vzali do party recidivistů.
Já jsem to nikdy na dvojku z chování nedotáhl, ani na ředitelskou důtku. A nikdy jsem nepropadl. Jsem pro tyto účely ztracený případ.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.082162141799927 secREMOTE_IP: 3.17.5.68