Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
12.8.2009 08:38 - Nachtrose
noir píše:
bych sprejerům, co ničí hezký domy, nechal sekat ruce,


Chlapi od nas z prace jednoho takovyho vylupka chytili pri cinu. Skoncil temer nahej, pokryty jen vsemi barvami, co jeste nestihnul spotrebovat :-D
12.8.2009 08:43 - Sethi
Nachtrose píše:
Chlapi od nas z prace jednoho takovyho vylupka chytili pri cinu. Skoncil temer nahej, pokryty jen vsemi barvami, co jeste nestihnul spotrebovat :-D

Ouch...
12.8.2009 09:01 - Merlin
Argo: trošku rozdíl. Bohužel jsem v některých věcech hodně nekompromisní. Kdyby třeba zalepil klíčovou dírku od sborovny lepidlem, tak řeknu...dobrý. Ale tohle ne.
To je jedno..kde jsme to skončili před přednáškou o trestném činu sprejerství?
12.8.2009 09:05 - Argonantus
Merlin:

No, já jsem tu za Mirky Dušíny, a sprejerství se mi nepozdává; ale nezkouším kandidovat k Zeleným vestám. To mi připadá nedůsledné.
12.8.2009 09:09 - Merlin
argo: nejspíš jsem unavený..ale moc jsem nepochopil co vlastně píšeš (občas se mi to stane) :)
12.8.2009 09:11 - Fibriso
ještě bych podotknul, že jsou sprejeři a sprejeři. jedni normálně lakujou nějaké zdi, které nikdo nepostrádá a velmi často to i poměrně pěkně vypadá
a pak jsou tu ty ksindlové, co jdou, vytáhnou sprej a udělaj na zeď (metro, barák) nějakou vopičárnu "byl jsem tady" - ty bych zruchal
12.8.2009 09:15 - Argonantus
Merlin:

Tak nic, v pohodě, relaxuj, nohy na stole a tequila.
Ber to, že jsem nic nepsal - není to důležité.
12.8.2009 09:28 - noir
Merlin: Byl to malej, blbej kluk, kterej nemyslel na konsekvence. Takys býval takovej.
Když si vzpomenu, jak jsme se ve čtvrté třídě pokusili zlomit ruku ruku jednomu druhákovi, čistě z vědeckých důvodů, tak si říkám "zlatá mládež." Naštěstí se nám to nepodařilo, jen ho jeden kamarád (dnes ředitel jedné hoooodně velké firmy) otrávil ředidlem, které jsme měli připravené na potření té ruky - kost se tak měla zlomit bez bolesti a snadno...
12.8.2009 09:39 - Magus
=D
12.8.2009 09:40 - Magus
xD :) :D ;) ;D x)=) =p =@
12.8.2009 09:42 - Sethi
My jsme jednou měly průšvih, když jsme byly přistiženy, jak ochutnáváme nerosty. Učily jsme se na nějakou příšernou poznávačku z mineralogie a v zoufalství nás už nenapadlo nic lepšího, než si k rozlišovacím prvkům jednotlivých kamenů přidat vedle takových těch trapných věcí, jako je struktura, barva nebo vryp (vrýpávat jsme ovšem nesměly, bylo by to ničení školního majetku), přidat ještě chuť.

Na vysoké škole jsem pak byla nepřímým účastníkem ochutnávání agaru. Docent ani nebyl zaskočen, když viděl, jak spolužákovi visí z úst agarová žížala, jen suše poznamenal něco ve stylu "Ale no tak, nejezte nám pomůcky..."
12.8.2009 09:44 - Merlin
Noir: neřeším...:)
nicméně tvé vědecké zkoumání je dobrý důvod pro tento pokus. oceňuji.

argo: hmm..zkus to říct mýmu šéfovi naproti v kanceláři :D
12.8.2009 09:48 - Merlin
veškeré popisované činnosti a mnoho nepopisovaných mě nechává klidným, dokonce i ničení majetku ve formě rozbitého okna po hodu glóbem, či zásah kolemjdoucího houbou.

jen prostě na popis: pomaloval jsem školu, abych zamachroval mě zvedá ze židle. mě si nevšímejte, sem zdeformovanej
12.8.2009 09:50 - Colombo
Já sem jen prohodil spolužák dveřmi. Zavřenými.
A první týden na základce jsem spolužákovi rozbil hlavu, jinak jsem byl slušňák, jen sem tam se vyrojily nějaké "urban legeds", jako že biju malé děti nebo mám sestru.
12.8.2009 09:53 - Sethi
Jednou jsem sestřence vyrazila zub. Hlavou. I když by se to taky dalo říct jinak. Jednou mi sestřenka prokousla hlavu. Bylo z toho pět stehů.
12.8.2009 09:54 - noir
Sethi: Heh, tak to my jsme podobně experimentovali už v mateřské školce. Někde ve zprávách někdo z nás dětí zaslechl, že se čichá k čikuli. (Pro mladší: to byl tehdy takovej fet, nějaké ředidlo, které způsobovalo halucinace. Možná to existuje pořád). Každopádně my to pochopili nějak blbě, chodili po parkovištích o očichávali žigulíky. A moc se divili, že je to dost nuda...
12.8.2009 09:55 - Magus
=D =D =D...S toho fakt nemuzu =D
12.8.2009 11:40 - wraiths
ja teda nevim co napsat. ja byl asi vzdy hodnej. nejhorsi co jsem mel byla tridni dutka v prvni tride(nekazen a vyrusovani). Nej poznamka(2 druha) trida : "chodi po schodech po dvou". pak se mi jeste vybavuje(1 trida): "prali se na zachode a tretimu tekla z nosu krev".
12.8.2009 11:47 - Argonantus
Bije svého menšího spolužáka a i přes napomínání učitele nepřestal v ubližování.
12.8.2009 11:48 - Merlin
"Opustil bez omluvy třídu v průběhu vyučování" poté kdy řekla, ať jdu za dveře.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.08299994468689 secREMOTE_IP: 18.118.184.237