Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
12.8.2009 11:50 - Merlin
a moje nejoblibenější: "Společně s dalším spolužákam znečistil obraz prezidenta ČSSR rozžvýkanými kousky papíru" no, řekněte, kdo neflustal verzatilkou?
12.8.2009 12:01 - Colombo
12.8.2009 12:18 - noir
"Háže po spolužákovi joguretem, čímž jinému pošpinil bundu." (ta bunda byla moje)

"Má ve škole hračku, tvrdí, že s povolením rodičů. (Propiska s bludištěm, kterou blbka viděla poprve v životě)"

"Hodil židlí po spolužákovi."

"Hodil lahví po spolužákovi."

"Vyhrožoval spolužákovi, že ho hodí do pomejí."

Merlin: my pálili pomerančové slupky.
12.8.2009 12:20 - Nachtrose
noir píše:
Merlin: my pálili pomerančové slupky.


jo, ty meli vyhodu, ze se nemuseli predzvykavat.
12.8.2009 12:25 - noir
... a navíc se podle nich za našich časů poznala společenská prestiž člověka- pomeranče holt neměl každý...
12.8.2009 12:30 - Merlin
no jo hoši..to my taky po vánocích pálili pomeranče (když jsme je nesušili do sběru), ale pomerančové střelivo se nepřilepilo. Zato rozžvýkanej růžovej piják nádherně přilnul a když uschnul, tak šel sundat jen nožem :D...ale to u Gustava nikdy nedošlo tak daleko..vždycky jsme ho museli očistit...

jooo..a ještě jsem dostal poznámku: "Přilepil na strop třídy chléb s máslem. Te spadl před tabuli v průběhu hodiny zeměpisu"
12.8.2009 13:48 - Aeris
Hmm, najhoršie čo som spáchal by bolo asi to, že som v druhej triede roztrieskal hlavu o skriňu a roztrhol ucho synovi jednej triednej učitelky (kretén nemal furt doliezať a otravovať). Inak milióny poznámok za nadávanie a zabúdanie si pomôcok. Neskôr som šiel neustále na nervy profesorom telocviku, keď som takmer permanente odmietal cvičiť a následne bol donútený niekoľko rokov (namiesto každej hodiny telocviku) k pobytu v mučiarni (posilňovňa), ktorý mojej kondičke/telu aj tak nikdy nepomohol. Taktiež som bol dosť nenávidený outsider v triede, kvôli tomu, že som nepatril do žiadnej normálnej grupy a nikdy som spoločne nekryl celú triedu, keď niekto niečo závažné spáchal.

Obyčajný život adolescentného sociopata, nič zaujímave.
12.8.2009 14:22 - Merlin
jééé..to bys byl mým oponentem..super bychom válčili. Já byl vždycky jedním z šéfů třídních gangů, vždy organizátorem případně spolupodílníkem či návodcem všech možných neřestí...i učitelským sborem převážně ctěn jako nepřítel před branami. Hrdě jsem zapíral co šlo a ještě hrději vystupoval vpřed, když bylo řečeno, jestli se nikdo nepřizná, potrestám všechny...:) doma však proto neměli pochopení a mé hrdinství se ze mě snažili vymlátit co to šlo..:)
12.8.2009 14:46 - Ebon Hand
Magusi, Werushce už rostou kozy! Kreslením po zdech se dělá dojem v mateřský školce. Měl by si přitvrdit, jinak z tebe bude navždy honibrk s její fotkou v ruce. :-)
12.8.2009 14:48 - Merlin
Ještě ho dráždi :) založí kvůli tomu tak tři diskuze
12.8.2009 15:05 - yokuzava
Ebon je nejakej hustej co se vratil nebo je takovej vzdy? :)
12.8.2009 15:16 - Lotrando
yokuzava: má svý chvíle? :)
12.8.2009 15:16 - Magus
Ale ja uz snou chodim...


No tak jo chodiL no...=)
12.8.2009 15:21 - Magus
Ale pracuju na tom...Co se tyce NADER( projistotu ze Alnagu) tak jo akorat do ruky...Vyzkouseno!=D
12.8.2009 15:43 - Magus
Ebon:heh hustak...
12.8.2009 15:44 - Alnag
Yokuzava: Ebon je takovej skoro vždycky. :D Což ale neznamená, že nám tu musí kazit mládež, když se nám ji konečně podařilo mírně převychovat... :D
12.8.2009 15:44 - Merlin
tohle jsme možná ani nechtěl poslouchat :/
12.8.2009 15:46 - yokuzava
No na to ze by mel byt prikladnym mladym otcem jestli se nepletu, tak je fakt hustej :)
12.8.2009 15:48 - Sosáček
Merlin: rychle, vyplachni si usi ziravinou.

Magus: vis, s takovejma vecma se vetsina lidi nechlubi. Pokud teda nejsi ebon. Nebo daphnee mluvici o sirienovi. Nebo colombo.

No proste ... ehm. Nic, zapomen na to.
12.8.2009 15:54 - Colombo
Já se nemám čím chlubit.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.087257862091064 secREMOTE_IP: 3.145.12.242