Střípky

Magus
27.7.2009 12:21
Jak jste přišli ke svému nicku
Vannaxova dizkuse se rozjela ale po sun verzi nejde spustit takze pisu znovu.Jste jen ctenari jak casto sem chodite atd atd?
Autorská citace #81
11.8.2009 10:54 - Fibriso
jo, s posudkama byla sranda...(jak pro koho)
vzhledem k tomu, jak ji naše rodina neustále nasrávala (omlouvám se za výraz, ale to je nejpřesnější), což si ona vynahrazovala na bráchovém posudku (a pak i mém , ale to už měla smůlu), jenže měla smůlu, otec se moc dobře znal s ředitelem školy a tak ještě dostala sodu, co to píše za blbosti.
Autorská citace #82
11.8.2009 10:54 - Max
Tak když už se tahaj trika, tak se hlásim jako nositel několika (počítám tak čtyřech) dvojek a jedné troječky z chování ... samozřejmě, ve všem sem byl nevině a vždy šlo o spiknutí systému.
Autorská citace #83
11.8.2009 10:55 - Nachtrose
Ehh... zacinam si pripadat nenormalni...
Autorská citace #84
11.8.2009 10:56 - Malfin
pochopitelně :)
Autorská citace #85
11.8.2009 10:56 - Sethi
Já jsem dítko z buržoazní rodiny, pradědeček postavil masnu (tuším) a barák na Vinohradech. Když přišli z východu, prababička směla s dětmi zůstat bydlet ironicky jen proto, že ho zastřelili nacisti v nějakém lesíku (jak je vidět, mám úžasně podrobné informace). Babička a ani snad táta studovat nemohli (jenže u něj je těžké říct, za co mohl posudek a za co si mohl sám).

Když tak koukám na vaše školní historky, přijdu si trapná. Za celou základní/střední školu jsem byla za školou jedenkrát a to jen proto, že jsem tahala po doktorech spolužačku, která si podřezala ruku. To se přece nemůže počítat.
Autorská citace #86
11.8.2009 10:59 - Malfin
Sethi, v takovém případě to není záškoláctví. Bohužel, je mi líto.
Autorská citace #87
11.8.2009 11:02 - Nachtrose
Muj stary otec byl predseda OV KSC :-P
Autorská citace #88
11.8.2009 11:03 - Sethi
Kubulinek píše:
Sethi, v takovém případě to není záškoláctví. Bohužel, je mi líto.

Ale ono to bylo jako tajně. Jsme utekly po zeměpise, ona nechtěla nikomu říct, co si udělala.

Tak to přece alespoň tak trochu záškoláctví je, ne...?

Alespoň trošičku...
Autorská citace #89
11.8.2009 11:04 - Malfin
"alespoň trochu"....snad :)
Autorská citace #90
11.8.2009 11:06 - Merlin
ne..sethi..budeš muset ještě něco přitlačit, jestli tě máme přijmout do klubu
Autorská citace #91
11.8.2009 11:14 - Fibriso
klub D20 Disidentů :D
Sethi: já se do něj taky bohužel nedostanu, němel jsem potřebu něco provádět, přivádění k nepříčetnosti oné očitelky mě zcela uspokojovalo....
Autorská citace #92
11.8.2009 11:25 - noir
S tím záškoláctvím je to komplikované. Jednou jsme dostali důtku třídního učitele za záškoláctví, ale taky to bylo takové pasivní. Bláznivá maminka jedné naší spolužačky totiž propadla fixní myšlence, že všechny děti v ČR mají nějaký zásadní problém se zuby, tak se nahnala do školy a půlku třídy odtáhla k zubařce. Tehdy dostalo důtku asi 15 lidí, já ne, bo se zubaře bojím natolik, že jsem utekl.

Když se počítalo tohle, tak bych to Sethi taky uznal. Přece jen projevila i něco jako iniciativu...
Autorská citace #93
11.8.2009 11:33 - Merlin
já ti nevím..abychom nebyli příliš benevolentní..to víš, slevíme z požadavků, uděláme u Sethi výjimku..a pak se nám bude hlásit někdo, kdo v pátek nezalil ve třídě kvitka, nebo nedejbože přišel na školní pozemky zalívat mrkev o prázdninách jen jednou....
Autorská citace #94
11.8.2009 11:36 - Sethi
Počítalo by se, že jsme si tajně okopírovali klíče od všech učeben a kabinetů v posledním patře?

Ne, že by z toho něco zvláštního bylo...

Ale ty klíče jsme měli!
Autorská citace #95
11.8.2009 11:36 - Malfin
chtělo by to žadatele nějak ověřovat...
Autorská citace #96
11.8.2009 11:39 - Sethi
Jo a jednou jsme se spolužačkou nedopatřením roztrhly třídní knihu, tak jsme ji schovaly na školním hřišti pod výškařskou duchnu. Našla se, až když byla založená nová.
Autorská citace #97
11.8.2009 11:41 - Malfin
To by mohlo být kladně hodnoceno.
Autorská citace #98
11.8.2009 11:44 - Dracain
Tjn.

"No, učí se dobře, to nemohu říct, ale máme tady jeden takový nepříjemný, skoro řekl bych až zlý... Nepěknou věc!"

"Víte, jak se nám před sedmi lety ztratila ta třídní kniha?"
Autorská citace #99
11.8.2009 12:37 - Merlin
Kubulínek: jistě, je třeba žadatele řádně prověřit. Nicméně jsem pro, abychom Sethi udělili podmínečnou výjimku..přece jen, měla klíče a schovala třídní knihu. Tu, pravda roztrhla jen náhodou, to ji přitěžuje, avšak úmysl ji ukrýt a nepřiznat se je zcela prokazatelný...
11.8.2009 12:55 - Max
ušijakořidítka™ píše:
se spolužačkou nedopatřením roztrhly třídní knihu

Ježiš ... svou první dvojku *slza v oku při těch vzpomínkách* jsem měl za "neustálé zapomínání školních pomůcek" ...

Shrňme obvinění:
- po vypuštění parazitního slova "nedopatřením", dostaváme úmyslné zničení úředního dokumentu
- porušení povinnosti nahlásit sebepoškozování
- obecné ohrožení (možnost zranění způsobeného skokem na třídní knihu)
- kopírování klíčů (jasné porušení autorského zákona)

Vzhledem k nemožnosti použití psychosondy, byla shledána vinna ve všech bodech obžaloby. Dodatečné odsouzení činí devět tisíc let. Boty ji nyní eskortují do vězení.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.069329023361206 secREMOTE_IP: 18.188.108.54