Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
7.2.2010 23:42 - Jarik
noire> kdyz ctu tvuj komentar, tak mi dochazi ze ja taky nedychal :)
sethi> nevim jak ti rici, ze to je hezky exemplar v literarnich sbirkach
7.2.2010 23:52 - Sethi
Tak. A teď se mi při přeformátovávání někde ztratila stránka. A co teď.

Edit: Už ji mám. Schovávala se, mrška.
8.2.2010 09:52 - yokuzava
:) Aiss, hele pokud nejsi spisovatelka tak bys ji mela byt. Aspon pod pseudonymem Aiss z Havranu nebo tak nejak! ;) Pekne se cte ten napinavy pribeh. Opravdu si myslim ze se Svenem mate talent vypravece. Proc tedy nesverit sve umeni papiru? Tot otazka .... No, jen tak dal!
8.2.2010 10:06 - Sethi
Myslím, že literární svět nepotřebuje dalšího nevypsaného autora narůžovělých fanfikcí s třpytkami a občasným cákancem krve, tam venku už jich je docela dost. Na druhou stranu, taky bývají slušně placení. Co já tu ještě dělám...
8.2.2010 10:33 - Jerson
Osobně si myslím, že je lepší napsat tunu povídek na server, pak z nich vybfrat to nejlepší a případně vydat, a mít zásobu na pár let dopředu :-)
Ale je fakt, že píšeš skvěle.
8.2.2010 11:08 - yokuzava
To jsem necekal. Evidentne me nazory nepadaji na spravnou pudu :) Tak nic. Priste si to necham pro sebe :) A bude tu temno a ticho :)))) Muuheeheeeee 'zlodussky se zachechtal' :D
8.2.2010 11:35 - Sethi
To jako ne, že by mi to nelichotilo, ale na svoje věci se prostě už nedívám s tak nekritickým nadšením.

Jen se občas maniakálně hihňám. Ale to se nepočítá.
8.2.2010 13:32 - Almi
Vůbec nechápu, jak mi poslední pokračování mohlo uniknout! Talent skutečně máš, jen co je pravda.. takže doufám, že nenecháš příznivce dlouho čekat na svůj pohled na čtení závěti ;-)

..i když vím, že je to sobecké, neb toho máš díky zkouškám dost a dost. Takže jen prozradím, že díky Aiss to dopadlo "relativně" v pořádku. Ovšem jakou to bude mít dohru se uvidí ve čtvrtek :-)
8.2.2010 13:43 - Sethi
Nemyslím si, že ti tak docela unikla, vzhledem k tomu, že jsem to přidávala v noci na dnešek.

Ze čtení závěti nemám napsané víc, než co jsem tuhle házela do AA threadu, takže tam si bude muset věrný čtenář počkat. Ale třeba něco spíchnu ještě večer.
9.2.2010 00:24 - Alnag
Bezouško píše:
To jako ne, že by mi to nelichotilo, ale na svoje věci se prostě už nedívám s tak nekritickým nadšením.


Ta hraná skromnost ti nesluší.
9.2.2010 16:17 - Almi
Aiss: Tedy,musím stále znovu a znovu obdivovat Tvůj smysl pro detail, který mistrně dokresluje příběh, byť ve hře nevyřčen. Nádhera! Umíš vypointovat scénu, že člověk téměř nedýchá. Až snové..
10.2.2010 07:04 - yokuzava
Tak jest, Almi :)
14.2.2010 18:44 - Sethi
Přidán zápis ze čtení závěti.
15.2.2010 08:48 - yokuzava
Pekny, tak uz se to zkompletovalo zase i z teto strany :)
15.2.2010 09:23 - Sethi
No, stejně zbývají ještě tak dvě tři hodiny děje, než doženeme současný stav...
15.2.2010 10:09 - yokuzava
:) Njn, nemuzeme mit hned vsecko. Ja si pockam :)
15.2.2010 14:11 - Jarik
wow.

poprve jsem v hlavni roli :) ja snad zacnu byt pysnej :)
16.2.2010 12:03 - Ebon Hand
zápisky jsou moc hezké! :-)
Sethi píšeš to skutečně den po dni a vedeš si k tomu nějaké zápisky, nebo to zpětně trefuješ do těch dnů od oka?
16.2.2010 13:01 - Almi
Ebon Hand: Co vím, tak datování v družině vede Sethi. Od oka to neurčuje, je šikovná :-)

Ušatý perníček: ty jo, ty ses minula povoláním. Šatičky, kraječky, krejzlíky a volánky..popisy obřadních oděvů i rouch..hmm, beru a souhlasím! .-)

A co se týče bitky samotné i věcí okolo...je to..prostě jedním slovem PŮSOBIVÉ! Vše podstatné a nic nechybí, přesné a výstižné. A navíc máš talent to hezky vsuvkama oživit, líbí se mi to moc!
16.2.2010 13:49 - Sethi
Datování... prostě jen tak nějak jako... existuje, řekla bych. Tu a tam získáme nějaký ten časový údaj ("On je začátek června? Ok, tak tam máte být den před slunovratem.") a od něj se tak nějak oběma směry odvíjí plánování. Žádné drama a docela mi slouží kalendář pro 2010 =)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.083411931991577 secREMOTE_IP: 3.145.163.58