Sethi
6.4.2009 09:18
Sven, proslavený paranoik, to zase vidí po svém, a hned dvakrát. Dokonce i sličná Gaerwyn odtajnila něco ze svých záznamů.

Přepůlená, namazaná a zase spojená houska?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Musí být spojena kompatibilně.kladné body11
Je mi to jedno.kladné body1
Cože?kladné body2
16.2.2010 14:18 - Almi
Ušatý perníček: Ještě bych upřesnil, že je to ovlivňováno výroky typu "nutně potřebuju 5 týdnů od posledního questu, protože..." ;-)
16.2.2010 15:13 - Sethi
No tak to funguje oběma směry, "pokud do dvou týdnů nevypadneme nebo tohle nevyřešíme, začnou nám do toho strkat nos NPC."

Hele, mně v podstatě nevadí, jak mi říkáš, vlastně se mi to i docela líbí, ale uvědomuješ si, že se vystavuješ riziku, že ti budu říkat Bábovička Almi?
18.2.2010 12:27 - Almi
roztomilý ušatý perníček píše:
že se vystavuješ riziku, že ti budu říkat Bábovička Almi?


Proč? Mám já snad v obrázku bábovičku? :-)) Náhodou, tvůj nejnovější obrázek mi připomíná perníčka ze Shreka, zvlášť ta marcimánová srdíčka namísto očí! Nebo je to Valentýnská podoba Aiss? Doufám, že ne...budil bych se strachy ze spaní... ;-)
21.2.2010 18:20 - Sethi
A je tu opět nová kapitola! Zrada a krádež! Monstra z kostí! Nazí elfové!

A jedna pěkně posazená rána pěstí.
21.2.2010 23:00 - Almi
Úchvatný ušatý valentýnský perníček: Můžeš mi, sakra, laskavě vysvětlit, jak dokážeš nacpat do popisu plného zrady, pochyb, obviňování a masakru takovou dávku poetiky a...něhy?! Jsi neskutečná... gratuluji. Věřím, že tvé nové rodové "dědictví" (rozuměj - podoba) se bude Gharovi VELMI líbit... ;-))
21.2.2010 23:33 - Sethi
Almi píše:
Můžeš mi, sakra, laskavě vysvětlit...

Nemůžu, obávám se. Svádím to na svou emocionální labilitu.

Almi píše:
...něhy?!

Nechutné, co? Jak jsem jen mohla... =)

Beru to, jako že se ti to líbí... Díky ;)
21.2.2010 23:41 - Almi
Perníček: Ano, líbí se mi to moc.. :-))
22.2.2010 00:06 - Sethi
Já se tedy drze přiznám, že se mi to taky líbí. (Ano, dnes mám nesebekritickou náladu.) Poslední scéna mi ležela v hlavě skoro měsíc, a kdykoli jsem se ji znažila napsat, byla taková... Rozblemcaná, nijaká. Dneska jsem vzala všechny ty drafty, obřadně je nacpala do koše (výhoda psaní na papír), sedla si a napsala, co jsem chtěla. A světe div se, jsem s tím moc spokojená.

Zatím =)
22.2.2010 07:28 - Jarik
Je videt, ze jsem chybel :D

Ale nadhera :D to cist. Dekuji.
23.2.2010 15:24 - yokuzava
Skvela prace! :)
15.3.2010 11:36 - Sethi
Vložen zápis z předposledního sezení.

Trocha těch volných asociačních toků a nějaké ty náboženské extáze, nic co by stálo za pozornost =)
15.3.2010 13:13 - Nerhinn
Krása. Po prokousání se fakty přijde sladká odměna :)
15.3.2010 13:21 - Sethi
Ty poznámky z večeře jsou fakt zběsilé.
15.3.2010 15:08 - Almi
marně hledám slova, která by vystihla, jak se cítím po dočtení... cynik by řekl, že na sledování anime asi něco skutečně je..a že telenovely mají něco do sebe. hypnotickou návykovost... ale... ono je to tak - snově upřímné. Opravdové. A skutečné...

..že se máte fakt na co těšit! :-))
15.3.2010 20:57 - Sethi
Hele... Já ale vůbec nevím, o čem to sakra mluvíš.
15.3.2010 21:20 - yokuzava
Ja jen ziram a jsem blazenej z pribehu Almiho skupinky! Teda chvilema, kdyz zrovna malej spinka a mam cas cist a hodnotit :) Skvele!!!
16.3.2010 09:45 - Jarik
Normalne... ja nemam slov.
jen se tu culim a usmivam, jak se mi to libi.

Nejak se vsichni zaciname propadat do osobnich citu (a ne jen pocitu) :))
16.3.2010 09:57 - Sethi
Já vám z toho tajně dělám pod rukama dívčí románek. Jen jsem teď začala opatrně vylézat ze skříně.

Připisuji si "rozculení Jarika" do seznamu autorských úspěchů =)
18.4.2010 10:54 - Sethi
Zápis z předpředposledního sezení. Nebo tak něco.
18.4.2010 14:11 - Jerson
Jako vždy je to moc hezky napsané, i když se čím dál víc ztrácím v ději, významu a příběhu nerozumím, ale s tím asi sotva něco uděláš, když píšeš podle hry a primárním cílem nejsou lidé, kteří se hry neúčastnili.

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.058685064315796 secREMOTE_IP: 18.117.196.217