Alnag
7.8.2010 21:19
D20 Nový web
Diskuze k novému webu (a dožívání toho současného). Co bychom chtěli zachovat, co změnit a co je potřeba uvážit.

Midday
orientační task list
Do této diskuze nemůžete odpovídat. Dikuze je uzamčena, nebo určena pouze pro členy skupiny.
27.12.2012 19:21 - Alek
Tak jsem se v tom zase trochu hrabal před Vánoci a ted na to zas mrknul. Při zachování toho stávajícího stylu (což teda beru tak nějak jako zadání), je trochu problém s tím, že zatímco dnes máme v menu 5 položek, v tom novém jich je 7. Co dáme pryč? :-) Nebo překopeme styl menu?

BTW, ten Maxův tmavý styl začíná být docela pěknej, nemyslíte? :-)
27.12.2012 21:44 - Alnag
Mně teď nejde Middday otevřít, ale myslel jsem, že to může být třeba mírně širší, ouška blíž u sebe a nebo že tam nebude vyhledávání, takže sedm by se tam snad sneslo.
27.12.2012 23:01 - sirien
Nic si z toho nedělej, mě taky ne, problém je u vysílače :(
29.12.2012 20:03 - Alek
Tam asi Max zase něco kutí, já zatim vycházel z http://kostka.cz.aspnet.vasestranky.cz/
7.1.2013 14:59 - Max
Zkoušel jsem ty nové hostingy. Na ten co sem vybral to ale teď teprv musim nasadit. Ostatní budou zrušeny a zapomenuty. Pak sem dám adresu.


Menu ... osobně mi tam moc prostoru na vyhzování nepřijde. Jedině že by se jedno z těch menu udělalo rozbalovací kde by to pak bylo podrobnější ale k rozbalovacím menu mám tak nějak pořád jakousi nedůvěru.
20.1.2013 15:55 - Max
takže opět zprovozněno http://dev.d20.cz
21.1.2013 02:37 - sirien
juchů, máme zase DEV :D
21.1.2013 02:40 - sirien
oi, ale nechce mě to nechat přihlásit se

Píše:
Line 94: <div class="span4">
Line 95: <div id="sidebar">
Line 96: @{ Html.RenderAction("index", "Panel"); }
Line 97: </div>
Line 98: </div>

Source File: d:v013819dev.d20.czWWWRootViewsShared_Layout.cshtml Line: 96


ztučněná část je vypsána červeně
21.1.2013 23:35 - Max
ok, zapoměl sem tam dát dvě tabulky tak opraveno
21.1.2013 23:43 - Max
hmmm tak nejen to, některý tabulky se nepřetáhly celý ... zejtra udělám novej přetah
23.1.2013 11:14 - Max
ok, takže by to mělo být komplet
27.1.2013 17:49 - Alnag
Hynku, Viléme, Aleku... nechci vyvíjet nějaký nátlak (maximálně velmi jemný), ale zdá se mi, že co nám teď hodně chybí je pěkný kabátek pro náš nový web. Smutně koukám. :(
28.1.2013 11:32 - sirien
10.2.2013 22:57 - Alek
takže už opravdu hotovo? :-) Já se v tom právě vrtal (ale to bylo asi ještě někdy v prosinci) a z toho jsem nějak usoudil, že je to ještě docela živý a mění se mi to pod rukama. A pak přišly státnice...

No když vycházím z toho, že jsme to chtěli v podstatě jen přenést z toho současného vzhledu, tak nastává asi největší problém s tím menu, kam se to nové rozložení moc nenapasuje. jsou dvě varianty:
1. upravit dev do současné podoby - logovací boxík v hlavičce
2. překopat to, jak to navrhl teď Max - pak mi trochu uniká význam té dominantní hlavičky
11.2.2013 10:46 - Alnag
Alek: Přiznám se, že vůbec nerozumím tomu, co se snažíš říct. :/
11.2.2013 19:26 - Alek
:-) No takhle. Chceme vzít současný design a posadit ho na ten web na devu - jenže dev je ted postaven jinak a tak snadno tam ten současný design nejde použít. Upozornuju na jeden problém, který bude třeba nějak vyřešit - více položek v menu, v liště je také logování. Co s tím? Nahňácat to tam?
Na DEVu je ted nad tou lištou menu obrázek - chceme to zachovat, má to smysl vyplnovat tenhle prominentní prostor jen obrázkem bez funkcionality?
12.2.2013 07:24 - Alnag
OK. Já se snažím říct, že by se mi líbilo vzít "ideu" či "esenci" současného designu, ne nutně style 1:1. Takže podklad, barvy, event. ouška nahoře ano. Jasně, asi chápu, že to nemůže být úplně stejné. Prominentní prostor nahoře. Ok, to je dobrá připomínka. Já bych tam asi klidně nějaký element dal (přinejmenším ten panel přilogování jako teď, ale to je asi spíš otázka i na ostatní...)
12.2.2013 12:33 - sirien
osobně mám ten přihlašovací panel rád - je tam avatárek, dává rychlý přístup do settings a do PM...
13.2.2013 13:16 - Max
Chápu že tam jsou věci které by šlo měnit, ale už bych to nechal být. Rád Alekovi vyjdu vstříc pokud někde bude potřebovat matriošku. Klidně přejmenuju elementy pokud mu to pomůže - i když bych ho radši přesvědčil že si je v šablonách pohledů může klidně a pohodlně měnit sám... :).

Samozřejmě pokud něco nefunugje tak to opravím ale už bych se nechtěl vracet do stádia kdy budu měnit uspořádání. Bude to vadit i měsíc po zprovoznění? Fajn, předěláme to.
13.2.2013 15:53 - Nerhinn
Mimochodem, neplánujete něco jako spolusprávcovství? Obzvlášť u skupinových článků a diskusí by se to hodilo.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.078602075576782 secREMOTE_IP: 3.133.12.92