DrDII SRD na Kostce!

Naše SRD se rozrostly o 4. knihovnu - tentokrát o pravidla Dračího doupěte II!
Článek vložil sirien | CC Attribution

Po dlouhém čekání díky práci Lomaxe na přenesení textu do .md formátu, díky vstřícnosti Altaru (Bouchiho) a autorů (MarkyParkyho) a samozřejmě díky Dukolmovi, který celý systém udržuje v chodu, vás můžeme uvítat u dalších, už čtvrtých SRD Kostky, tentokrát pro DrDII!


DrD2srd.d20.cz


Knihovna aktuálně obsahuje Základní (revidovaná) pravidla Dračího doupěte II. Na možnost přenesení dalších knih (Bestiáře, Her mocných) se poptáme - i pokud bude Altar a autoři souhlasit, stále bude potřeba někdo, kdo je zpracuje do SRD zdroje (markdownu)!


Stejně jako u ostatních SRD, samotný fakt že je DrDII nyní k dispozici v markdown zdroji znamená, že s ním lze pracovat dále - berte přitom ohledy na práva Altaru a autorů.


Technické otázky a SRD obecně

Tento článek je z části určený k doplnění mozaiky článků, které s SRD souvisí a k založení diskuse k DrDII SRD - cokoliv, co byste chtěli napsat k jejich obsahu (ať už současnému či budoucímu), prosíme směřujte sem do této diskuse.


Pokud chcete poznamenat nebo se zeptat na něco co souvisí s SRD obecně (s technickým fungováním, použitou technologií nebo s celým jejich ekosystémem jako celkem) nebo když najdete nějaký bug, tak to prosíme pište dál do původní diskuse k SRD nebo tradičně do Kostky jsou vrženy.


Článek vložil sirien | CC Attribution 24.01.2022
Diskuze k tomuto článku již probíhá, můžete se přidat zde.
Obsahuje 24 příspěvků.
Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.12630605697632 secREMOTE_IP: 3.238.117.130