Volná diskuze

Asar
18.7.2014 12:14
D&D 5e přes Fantasy Grounds
Vlákno o hraní D&D 5e přes Fantasy Grounds.

Jaké by měly být kouzelné předměty (ne běžné lektvary a svitky)?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Běžnější (v každé jeskyni se jich pár válí)kladné body11
Velmi vzácné - nejspíš z dávno padlé civilizace - ale mocnékladné body24

Jaká by měla být magie?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Hodně vzácná (mágové jsou výjimeční)kladné body19
Celkem běžná (magické univerzity jsou v každém větším městě)kladné body14

Jaký by měl být herní svět?

Jedné otázce můžete přidělit max. 1 bodů.
Celkem můžete přidělit max. 1 bodů.
Laděný spíš evropským středověkem (feudální země a jejich konfliky, hodně cizích postav)kladné body11
Spíš fantasy (konflikt božstev, hodně nestvůr)?kladné body24
20.4.2017 15:47 - wlkeR
Já můžu.

Jen bych teda vyměnil postavu (zase, já vím), Naire už trošššku překračuje rozumné meze.
21.4.2017 09:55 - Babaj
tzy uz jsi jak ten s tou kravou.. co porad menil a menil a z vymenil .-))) a nakonec to byly kouzelne fazole?.-))))
21.4.2017 12:39 - Kosťa
26. pokud vše dopadne jak má tak se na vás (konečně) přijdu podívat :)jen se zeptám...kdo co vlastně hrajete za postavy na kterém jste lvl je nějaký přehled o co které postavě jde?(abych se mohl orientovat co ste kdo zač a proč děláte to co děláte) jo a v kolik hodin začínáte a v kolik končíte?:-D

EDIT:ten odkaz na sledování v záhlaví diskuze pořád platí?
23.4.2017 17:38 - Asar
Kosta: Twitch nefunguje, kedze Shadowww uz s nami nehrava a novy nemame. Vec sa ma tak, ze zatial nas sledovali len ludia co sa aj realne chceli pridat ku hraniu takze doteraz ziaden stream nebol potrebny.
23.4.2017 23:20 - Asar
wlkeR: Jop, ked naozaj chces tak kludne zmen postavu. Treba ti skor zapnut FG predpokladam?
23.4.2017 23:42 - wlkeR
Jenom jí nahraju z lokálního disku.
26.4.2017 14:46 - Kosťa
Hmm tak koukám že nevím jak to udělat abych se na vás kouknul předpokládám že ten odkaz na roll20 taky není aktuální když hrajete přes FG
26.4.2017 16:42 - wlkeR
Btw, nějak jsem nestihl zpracovat nějaké intro pro mojí postavu #3, ale obraz prej vydá za tisíc slov, takže:
26.4.2017 17:42 - Babaj
kosto.. vsak scype neni tak tezky nainstalovat a kdyz tu pak das svuj nick tak se nejak spojime aspon zvukove kdyz nemas FG :-)
26.4.2017 18:13 - Kosťa
Ok asi za hodinu jsem doma Nick Bratrkosta(aspoň doufám)
29.4.2017 15:45 - Asar
Mno, Tarael mi neodpoveda na PM takze to beriem tak ze nema cas. Tzn, Kosta nemusis kupovat teraz licenciu. Dokym sa Tarel nevrati, poskytnem ti jeho :)
29.4.2017 20:11 - Kosťa
ok beru na vědomí dám vědět co a jak dál :-)
7.5.2017 18:58 - efram
Je mozne si nekdy poslechnout jak hrajete?
7.5.2017 19:40 - Babaj
NA SCYPE V POHODE .-))) TEDA ,, klate aji s capsem,,, aspon za mne v pohode .-))
8.5.2017 20:31 - Asar
Zacinam vazne uvazovat nad tym twitchom :D
10.5.2017 19:00 - wlkeR
To bych si měl pořídit cenzurovací bzučák, tož?
10.5.2017 21:30 - Asar
Pre Sarku: dalsia hra je buducu stredu, 19.30 :)
16.5.2017 19:45 - Kosťa
úvodní info o postavě:
Domek byl ze dřeva, prosté roubené klády postavené těsně vedle sebe byly zaraženy do země, dveře a jediné okno vypadaly jako vysekané sekerou do samotného dřeva ze kterého byl domek postaven, a střecha se skládala ze rozpadajích se šindelů jež působily dojmem že se už už sesunou dovnitř domku. Co jsem čekal? Honosné sídlo v horách? Měl jsem poslouchat vesničany, že vědma je osamělá a bláznivá; a samota očividně neprospěla ani jejímu obydlí ale to se dalo čekat když je tady sama ženská v horách bez chlapa co by přiložil ruku k dílu. Jdu ke dveřím a chci zaklepat, při dotyku se však dveře se skřípěním pootevřou; není zamčeno. Vejdu dovnitř, žena jež stojí naproti mě je vysoká hubená a...stará, bílé vlasy jí spadají do půli zad a seschlá tvář působí divoce, černé oči na mě hledí s očividnou nechutí a jejich pohled ve mě vyvolává myšlenky na útěk. Zatnu zuby a přistoupím k ní, vybavím si proč jsm přišel co mě znepokojuje , samotná situace je absurdní: věštec co si jde pro odpovědi k vědmě. K smíchu.
"Přišel jsem..."
"Vím proč jsi tady." její hlas je jako sypající se písek, jako troud ležící týden na slunci,
"A co chceš na oplátku?"
"Nic. Samotný pohled na místa a lidi která chceš vidět je mi odměnou. I já jsem zvědavá, a ty jsi hádanka kterou si nenechám ujít."
Pohlédnu na stařenu a přemýšlím jestli si mi nevysmívá, vesničané mluvili o podivných pladbách, o odstřižených nechtech, plicancích přátelům do oka a jiných podivnostech.
"Dobrá stařeno co navrhuješ?"
Posaď se a počkej zde."
Poslechnu a stará vědma se otočí zády ke mě něco hledá ve krříce před sebou, když se otočí drží v ruce mělkou mísu kterou položí na stůl přede mě. z jedné police sejme džbán s vodou a tu naleje do mísy.
"Pohlédni do vody pohlédni pohlédni do zrcadla a uzříš své odpovědi a svůj osud."
Nakloním se nad mísu a hledím do ní. Zahlédnu svoje vize: pochmurné místo plné smutku, holé stromy a pusté cesty, a tři společníky: trpaslici se sekerou, elfa s mečem v podivné mnišské kutně a kočiího tvora jež je záhadou sám o sobě. Vidím ty o nichž už mnoho dní sním a ve snech vidím záblesky jejich osudu.
Hledím do kouzelného zrcadla a sleduju jak mluví s nějakou ženou. A pak ze zrcadla vystoupí mlha a zahalí mě, zahalí stařenu jež se napůl směje a napůl ječí strachy, naplní celou chyši a pak zavládne zlověstné ticho. Jen mlha dál víří okolo mě.
16.5.2017 21:30 - Babaj
moc hezke... sice jen pro upresneni.. toho v kutne je spise k zahlednuti s okovanou holi o kterou se opira.. mozne je u vaku videt pochvu s kratkym mecem, ale je videt ze ho az tak casto nepouziva
24.5.2017 22:22 - Babaj
tak, jsme se jeste dohodli ze pristi tyden muzem vsichni.. teda vsichni kteri zustali na scype.. tedy krom Ashara.. tak tedy jestli muzes tak upresni :-)

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.092679977416992 secREMOTE_IP: 3.17.186.218